قوانین کمدا
قوانین و شرایط استفاده

لطفاً با دقت مطالعه کنید

 1. کمدا از هر نظر تابع قوانین کشور ایران است.
 2. محدوده‌ی فعالیت کمدا در حال حاضر شهر شیراز است
 3. کمدا در رد یا تایید آیتم هایی ارسالی مختار است و بدون اطلاع قبلی می تواند آیتم یا آیتم هایی را که مناسب نمی داند از سیستم حذف کند.
 4. کمدا یک پلتفرم عرضه پوشاک مازاد برای بانوان است. خرید و فروش صرفاً از بستر اپلیکیشن و سایت کمدا صورت می پذیرد و هر گونه فعالیت خارج از آن مورد تایید ما نیست.
 5. در کمدا هیچ اطلاعات شخصی ای به جز نام و عکس کاربر به صورت عمومی نمایش داده نمی شود و حریم خصوصی افراد از اولویت های کمدا است.
 6. پرداخت وجه در کمدا به صورت آنلاین بوده و هزینه خدمات مشخص است. دریافت هر گونه وجه خارج از این چهارچوب ممنوع است.
 7. پورسانت کمدا 5 درصد بوده و از وجه پرداختی از سوی خریدار کسر می شود.
 8. در کمدا دو شیوه ارسال کالا وجود دارد. هزینه ارسال فوری در سطح شهر شیراز 10 هزار تومان بوده و هزینه ارسال عادی در سطح شهر شیراز 3 هزار تومان است.
 9. هر آیتم پس از ارسال از سوی فروشنده مورد بررسی قرار گرفته و چنانچه مغایرتی با عرف و شرع نداشته باشه مورد تایید و نمایش قرار خواهد گرفت.
 10. وجه پرداختی از سوی خریدار مادامی که کالا صحیح و سالم به دست خریدار برسد نزد کمدا امانت مانده تا بدین ترتیب مانعی برای برخی از سو استفاده ها ایجاد شود.
 11. درآمد های فروشندگان به صورت هفتگی به حساب ایشان و با استفاده از حواله پایا واریز خواهد شد.
 12. در صورتی که آیتم ارسال شده برای خریدار دچار مشکل باشد و این مورد برای تیم کمدا محرز شود، وجه خریدار مسترد شده و آیتم به فروشنده بازگردانده خواهد شد.
 13. آیتم های عرضه شده توسط فروشندگان به مدت 6 ماه در کمدا در دسترس بوده و سپس حذف خواهند شد.
 14. فروشندگان هر زمان که مایل باشند می توانند آیتم های فروش نرفته خود را از کمدا حذف کنند.
پرسش های متداول

لطفاً با دقت مطالعه کنید

- فروشنده: اگه چیزمیزای بلااستفاده داری، کمدت حالت تهوع گرفته از حجم لباس، لباس هات گرونن و دلت نمیاد ببخشیشون، از لباس هات عکس بگیر، مشخصات رو وارد کن و بفرست توی کمدا تا فروش بره. وقتی که لباس ات رو بخرن، برات پیامک میاد و خبردار میشی. ما میایم میگیریم ازت، تحویل صاحب جدید میدیم، پول رو آخر هفته برات واریز می کنیم. تِمام!

- خریدار: اکثر چیزمیزایی که توی کمداست 50 تا 70 درصد تخفیف خورده. اگه از چیزی خوش ات اومد بزن رو سبد خرید. روش پرداخت رو انتخاب کن. (سریع می خوایش؟ یا هفته دیگه؟) توی درگاه اینترنتی پرداخت کن. ما می رسونیم دستت.
مانتو، لباس مجلسی، کت و دامن، شلوار و ساپورت، کیف، کفش، تاپ و پیراهن، کاپشن و پالتو، اکسسوری و زیورآلات، شال و روسری و چادر، لباس ورزشی، لباس کودک، لباس بارداری و کارهای هنری و دستی خودتون که به کمد لباس مرتبطه.
خیلی راحت. بش کمدا رو معرفی کن تا اپلیکیشن رو از سایت کمدا یا کافه بازار دانلود کنه. اگه قبول نکرد، از یقه بگیرش به زور بیارش در جریان! کُمُدی ها دخترهای خاصی هستن. با کُمُدات در سطحِ شیراز (و حتی در جزایرِ بورابورا) پُز بده.
اگه خودت خریدی، 50 تا 70% از قیمت اولیه کم کن. چون هدف اینه که از کمدت خارج بشه نه این که کاسبی کنیم. اگه برات هدیه آوردن یه تحقیقی کن ببین که الان قیمتش توی بازار چقده یا ارزشش چه حدوده. بعد 50-70 درصد تخفیف بذار روش.
شما اصلا زحمت نکشید! خم به ابرو نیاورید! در ترافیک نمانید! زیر آفتاب و برف از منزل خروج نکنید. شیرازی بمانید! مگه ما مُردیم؟ خودمون هماهنگ می کنیم میایم در خونه تحویل می گیریم.
اگه فکر می کنی کمدا خیلی باحاله پس چرا منتظری؟ به ما بپیوند دانلود اپلیکیشن کمدا

اگر iphone داری از اینجا وارد شو!