ترند 2019-1398

مدل های جدید تیشرت زنانه و دخترانه ۲۰۱۹ (اسپرت، بهاره و تابستانه)

مدل های جدید تیشرت زنانه و دخترانه ۲۰۱۹ (اسپرت، بهاره و تابستانه)

مدل های جدید تیشرت های زنانه و دخترانه

در این نوشته میخوایم در مورد مدل های جدید تیشرت های زنانه و دخترانه و استایل هایی که می توانید با آن ها بسازید صحبت کنیم.

تیشرت ها آیتم هایی محبوب و پرکاربرد هستند که جایگاه مهمی در کمدهای دخترانه و پسرانه در سنین مختلف دارند. این لباس ها به دلیل شکل T مانندی که آستین ها و تنه ی لباس می‌سازند به این نام مشهور شده اند و معمولا از فابریک های نخی و نرم با طرح های متنوعی طراحی و دوخته می‌شوند.

جالب است بدانید تیشرت ها تا میانه قرن بیستم، یک نوع لباس زیر به حساب می‌آمدند و بعد از این زمان بود که به عنوان یک پوشش کژوال و یونیسکس، به رسمیت شناخته شدند. تیشرت ها در ابتدا منحصرا با یقه های گرد و آستین های کوتاه طراحی و تولید می‌شدند اما امروزه مدل های بسیار متنوع تری در این دسته بندی جای می‌گیرند. کمپانی های طراحی و تولید لباس، اکنون تیشرت ها را در بلندی های مختلف و با انواع مدل یقه های V شکل، U شکل، مدل اس‌کی و… با آستین های کوتاه یا بلند، طراحی و به بازار عرضه می‌کنند. در این مقاله به بررسی مدل های جدید تیشرت های زنانه و دخترانه می‌پردازیم.

 

مدل های جدید تیشرت زنانه و دخترانه

  • مدل های جدید تیشرت های بهاره

 

تیشرت های بهاره علاوه بر جنس خنکشان، دارای رنگ ها و المان های تزئینی بهاره و شاد هستند. تیشرت های بهاره را بر حسب مدل طراحی و دوختشان می‌توانید به همراه شلوارهای جین یا کتان در استایل های کژوال بپوشید و یا به عنوان زیری مانتو از آن در ساخت استایل های خیابانی استفاده کنید.

 

یک مدل جدید تیشرت بهاره، مدل هایی هستند که قسمت جلویی لباس باز است و به جای به کار بردن دکمه یا زیپ، از گره برای بستن آن استفاده می‌کنند. این مدل تیشرت ها معمولا یقه ی بازی دارند و برای کاربرد زیر مانتو مناسب نیستد. مدل فلورال این تیشرت را با دامن یا شلوارک های جین ترکیب کنید و استایل بهاره ی زیبایی بسازید.

مدل های جدید تیشرت های بهاره

 

تزئین گلدوزی یکی از ایده های مناسب برای لباس ها، اکسسوری ها و حتی کفش های فصل بهار است. تیشرت های گلدوزی شده یکی از مدل های پرطرفدار سال ۲۰۱۹ هستند که در کالکشن برندهای معروف ترکی و آمریکایی به وفور از آن ها می‌بینیم. به دلیل ماهیت بوهو استایل این مدل تیشرت، صندل های ساده ی چوبی، کیف های مکرمه بافی و کلاه های لبه دار مچ های مناسب این ترکیب هستند.

تیشرت گلدوزی شده

تیشرت های کراپ، که بلندی آنها تا زیر سینه و بالای ناف می‌رسد یکی از مدل های جدید تیشرت های زنانه و دخترانه می باشد. الگوی دوخت این تیشرت ها هم به شکل اورسایز و هم به شکل چسبان طراحی می‌شود. کراپ تیشرت هایی که با رنگ های شاد و پترن های ویمسیکال (توپ توپی، فلورال و…) طراحی می‌شوند انتخاب مناسبی برای استایل های دخترانه ی فصل بهارند.

تیشرت کراپ

ویکتوریا بکهام هم که باشید، برای ساخت استایل های کژوال بهاره به تیشرت های ساده ی سفید به وفورنیاز پیدا می‌کنید! با این آیتم جادویی می‌توان بی نهایت استایل اداری، رسمی و کژوال ساخت. انواع طرح و رنگ های شلوار جین، شلوارهای چهارخانه، کت های جین، کت های چرمی، مانتو های رنگی و بارانی های استخوانی و تقریبا هر مدل اکسسوری که در کمدتان پیدا شود، مچ مناسبی برای این تیشرت هستند!

تیشرت سفید

یکی از راه های ساخت استایل دخترانه با تیشرت در فصل بهار، پوشیدن دولایه ای این آیتم روی یک لباس آستین بلند است. توجه داشته باشید که مچ بودن رنگ و پترن این دو لایه باید هماهنگی خوبی با هم داشته باشند. اگر یک تیشرت آستین بلند راه راه سفید در کمدتان دارید می‌توانید آن را همراه با تیشرت های آستین کوتاه شاد و روشن به صورت دو لایه در روزهای خنک بهاری بپوشید.

تیشرت روی لباس آستین بلند

 

استایل دو لایه بعدی که یادآور پوشش سلبریتی های دهه ۹۰ قرن بیستم است، پوشیدن یک تا‌پ طرح دار به روی تیشرت ساده سفید است. در ساخت استایل های چند لایه، بسیار مهم است که جنس و رنگ لایه ها تضاد چندانی با هم نداشته باشند. ساده ترین راه این است که یکی از لایه ها را تک رنگ خنثی انتخاب کنید.

استفاده تاپ روی تیشرن

جدا کردن متریال جین، از استایل های بهاره کاری غیرممکن به نظر می‌رسد. مدل بلند تیشرت های جین که معمولا به شکل کمی آزاد دوخته می‌شوند را می‌توانید در دورهمی های دوستانه همراه با اکسسوری های مناسب بپوشید و مدل کوتاه آن، همراه با دامن های رنگ گرم، یک استایل کاملا بهاره و شاد برای شما می‌سازد.

تیشرت جین

استفاده از الگوهای ناقرینه یکی از راهکار های خلاقانه ایست که در طراحی تیشرت های بهاره نیز کاربرد دارد. طراحان معمولا از مدل یقه یا آستین برای ناقرینه کردن آیتم استفاده می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم با لباس های ناقرینه، مدل مو، آرایش و اکسسوری های ساده ای را انتخاب کنید.

تیشرت با الگوی نا قرینه

یک مدل جدید دیگر تیشرت های بهاره، استفاده از متریال گیپور و حریر در قسمت هایی از لباس مثل آستین ها یا بخش پشتی لباس است. این تیشرت ها را می‌توانید با شلوار یا شلوارک های جین مجلسی که تزئینات همخوانی با تیشرتتان داشته باشند ترکیب کنید و استایل خوبی را برای یک دورهمی دوستانه بسازید.

تیشرت با متریال گیپور و حریر

 

تیشرت های ساده یقه اس‌کی که به شکل های آستین بلند یا کوتاه طراحی می‌شوند یکی از آیتم های ضروری کمدهای دخترانه هستند. این تیشرت ها را هم در زیر مانتوهای جلوباز و هم در کنار شلوار یا دامن های فاق بلند می‌توانید بپوشید. اگر قصد خرید این مدل تیشرت های بهاره را دارید بهتر است به سراغ رنگ های روشن و خنثی بروید.

تیشرت یقه اسکی

  • مدل های جدید تیشرت تابستانه

 

تیشرت های تابستانه را معمولا به شکل اورسایز می‌بینید که در رنگ های روشن سفید، لیمویی، آبی آسمانی و سبز روشن تولید می‌شوند.

 

یک مدل استایل تابستانه که سلبریتی های مشهوری مثل جی‌جی حدید و جنیفر لوپز نیز از آن استقبال کرده اند، پوشیدن یک تیشرت اورسایز بلند بدون شلوار است. این تیشرت ها، استایل راحت و تابستانه ای به شما می‌دهند که می‌توانید آن را هم با صندل های حصیری تابستانه و هم اسنیکرز سفید ترکیب کنید.

کیف های کوچک کمری مناسب ترین اکسسوری این استایل به حساب می‌آیند که با تنگ کردن قسمت میانی لباس، فرم زیباتری به استایل شما می‌بخشند.

 

تیشرت اورسایز

یک مدل تقریبا جدید برای ساخت استایل تابستانه با تیشرت، گره زدن قسمت پایینی لباس است. این گره را می‌توانید هم در کناره های لباس و هم جلوی آن بزنید.

شلوارک جین Baggy به همراه یک کمربند طرح دار، پیشنهاد ما برای تکمیل این استایل تابستانه است.

 

تیشرت گره زده

تیشرت هایی که به شکل کراپ، اورسایز و آستین کیمونو طراحی می‌شوند یکی از آیتم های پرطرفدار فصل تابستان هستند که هم با شلوارک و دامن های نخی و هم به عنوان رویی بیکینی در استایل های ساحلی کاربرد زیادی دارند.

تیشرت های کراپ، اورسایز و آستین کیمونو

پیشنهاد بعدی ما برای ساخت استایل تابستانه با تیشرت ها، تو زدن بخشی از پایین تیشرت در شلوار است. به این شکل که فقط یک سمت از لباس را توی شلوار ببرید و سمت مقابل رو قرار بگیرد. این کار را با قسمت های جلویی و پشتی تیشرت هم می‌توانید انجام دهید. برای این کار بهتر است که هر دو آیتم تا حد زیادی ساده و خلوت باشند.

تو زدن بخشی از تیشرت در شلوار

تیشرت ها از بدو ورودشان به دسته ی لباس های اصلی، به ابزاری برای تبلیغ یا بیان احساسات شخصی با استفاده از متن ها و تصاویر تبدیل شدند.

تیشرت هایی که با نقش هایی مربوط به خورشید، دریا یا برگ های پهن طراحی می‌شوند یا دارای عبارت هایی با مضمون فصل تابستان هستند یکی از گزینه های مناسب ساخت استایل تابستانه به حساب می‌آیند.

تیشرت هایی با بیان احساسات شخصی

تیشرت های آستین کوتاه دکمه دار، که در فصل تابستان دکمه های بالایی آن را باز می‌گذارند یکی از ترندهای سال ۲۰۱۹ هستند. این تیشرت ها که با پترن های ساده و روشن طراحی می‌شوند را می‌توانید با اکسسوری های گردنی متعدد و کیف های چوبی ترند شده ترکیب کنید. همچنین این مدل تیشرت ها برای پوشیده شدن زیر مانتو های جلوباز تابستانه گزینه پرکار و مناسبی هستند.

تیشرت های آستین کوتاه دکمه دار

پیشنهاد می‌کنیم بدون یک تیشرت خاکستری خنک وارد فصل تابستان نشوید! رنگ خاکستری با خاصیت انعکاس بالایی که دارد شما را از گزند گرمای تابستان حفظ می‌کند، به علاوه رنگ خنثی و پرطرفداری محسوب می‌شود که تقریبا با تمام رنگ ها و پترن ها همخوانی بالایی دارد. تیشرت های خاکستری آیتمی هستند که عمر زیادی در صنعت مد و فشن خواهند داشت. این آیتم را می‌توانید زیر سرهمی های جین، بپوشید یا با یک شلوار یا شلوارک فاق بلند ترکیب کنید.

 

تیشرت خاکستری

  • مدل های جدید تیشرت اسپرت

 

تیشرت های اسپرت معمولا ماهیتی یونیسکس دارند و برای ساخت استایل های کژوال و اسپرت دخترانه و پسرانه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

یک مدل جدید تیشرت اسپرت، آنهایی هستند که با آستین های سه ربع

و الگوی دوختی چسبان طراحی می‌شوند. این تیشرت ها با متریال هایی نرم و راحت دوخته می‌شوند و برای ورزش و پیاده روی گزینه مناسبی هستند. شلوارهای اسپرت گت دار و کتونی همرنگ با تیشرت می‌توانند مکمل های خوبی برای این لباس باشند.

تیشرت با آستین سه ربع

تیشرت جدید و پرکاربرد دیگری که به معرفی آن می‌پردازیم، تیشرت های اسپرت برندهای مطرح ورزشی دنیا هستند. این مدل تیشرت ها معمولا با طراحی کاملا ساده و تک رنگی دوخته می‌شوند و تزئینشان تنها شامل لگوی برند است. این مدل تیشرت ها بهترین گزینه برای پوشیده شدن زیر کت های جین و ساخت استایل اسپرت روزانه هستند. این تیشرت ها را می‌توانید در نمایندگی برندهای ورزشی مثل Adidas , Reebok, Tommy hilfiger , …  پیدا کنید. مزیت این تیشرت های اسپرت این است که علاوه بر کتونی ها ، با صندل های فلت و ساده نیز ترکیب خوبی می‌سازند.

 

مدل های جدید تیشرت اسپرت

کدوم یک از مدل های جدید تیشرت زنانه و دخترانه ۲۰۱۹ (اسپرت، بهاره و تابستانه) را پسندیدین ؟

خوشحال میشیم نظرات رو در بخش کامنت ها باهامون به اشتراک بذارین.

پست های مرتبط :

انواع مدل جدید شومیز 2019 (مجلسی، شیک، بلند، حریر و ترک)

مدل های جدید شلوار زنانه ۲۰۱۹ و 1398 (مجلسی، کتان و جین)

مدل های سرهمی زنانه جدید ۲۰۱۹ (معرفی انواع Overall )

مدل های جدید رویه لباس زنانه 2019

مدل های جدید تونیک ۲۰۱۹(حریر،اسپرت،تابستانی و نخی)

0

درباره صدف صالحی

یه صدف هستم که چند سال پیش از عمق یه اقیانوس بیرون پریدم؛ عاشق پوشیدنی‌ها و نوشتنم و همینا منو کُمُرایتر کرده. از بهمن 97 تااا حالاحالاها هستم در خدمتتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *