مراقبت و زیبایی ناخن

طرح ناخن ولن تاین ۱۴۰۱| ۱۵ ایده+ عکس

این روزها هر چه به چهاردهم فوریه (۲۵ بهمن) نزدیک‌تر می‌شویم، تب‌و‌تابِ مناسبتِ ولن تاین و رسم و رسوماتِ جا افتاده‌ی آن بیشتر می‌شود. اگر شما هم به دنبالِ این هستید که به این بهانه، حال و هوای تازه‌ای به ناخن‌های دستتان بدهید و طرح ناخن ولن تاین را انتخاب کنید، این مقاله برای شماست.

انتخاب طرح مناسب برای طراحی ناخن در روز ولنتاین با توجه به تنوع زیاد پالت‌های رنگ و پترن‌ها، احتمالاً کار آسانی نیست. اما چیز مشترکی که در همه این طرح‌ها می‌شه دید، وجود طرحِ «قلب» هست که تم را به طور خودکار به تم روز ولنتاین تبدیل می‌کند.

اگر در مورد شکل و رنگِ طرح قلب‌ها سردرگم شده‌اید، در این مقاله چند پترن از طرح‌های قلبی و شاین‌دار مدرن گرفته تا پروانه‌ای و کلاسیک برای طراحی ناخن منحصربه‌فرد انتخاب کرده‌ایم تا در روز ولنتاین ۱۴۰۱ آن را امتحان کنید. یادتان نرود بعد از انتخاب طرح دلخواه خود عکس بگیرید و آن را ذخیره کنید.

۱۵  ایده زیبا برای طرح ناخن ولن تاین ۱۴۰۱

قبل از هرچیزی همین ابتدا باید یادآور شویم که این طرح‌های پیشنهادی فقط برای روز ولن تاین پیشنهاد نمی‌شوند. هر روز، روز عشق است و این روز فقط مخصوصِ عشاق نیست. عشق و دوست داشتنِ خودمان، جدا از سایر ارتباطاتی که داریم، شاید مهم‌ترین چیزی‌ست که باید در زندگی به آن دست یابیم. 

۱٫ طرح ناخن ولن تاین شبیه سه قلب قرمز یک‌جا کنار هم! 

ناخن براق و شاین‌دار در کنار طرح سه‌قلب در یک‌جا، ترکیب مدرن و جذابی هست که برای روز ولنتاین می‌تواند با درخشش زیبایی که دارد، برقِ زیبایی به دستانتان بدهد.

 طرح ناخن ولن تاین

۲٫ طرح ناخن ولن تاین شبیه یک رویای یاسی‌رنگِ لطیف و آرام‌بخش!

رنگ یاسی جزء رنگ‌های ترند و محبوب سال ۲۰۲۳ هست که با ترکیبِ این رنگ و طرح قلب برای روز ولنتاین می‌توانید بهترین استفاده را از آن بکنید.

طرح ناخن ولن تاین

۳٫ طرح ناخن ولن تاین شبیه یک عشقِ پر ماجراجوی عجیب غریب!

در میان تمام ایده‌های طرح ناخن روز ولن تاین، تنها این پترن هست که می‌توان آن را «از همه چیز یک‌جا» نامید. این طرح همه چیز را برای نشان دادن در کنار هم روی ناخن‌های شما دارد؛ از طرح قلبِ و خال‌خالی گرفته تا یین و یانگ و

طرح ناخن ولن تاین

۴٫ طرح ناخن ولن تاین شبیه یک بهشت تاریک!

ناخن‌های قلبی کرم-قهوه‌‌ای با رنگِ مایل به تیره معرفی‌کننده این طرح هستند. اگر عاشق سایه‌های خنثی مکملِ رنگ قهوه‌ای هستید، این طیفِ رنگی و قلب بزرگ برای کسانی که ناخن‌های بلندی دارند، ایده بسیار جذابی‌ست. امتحان کنید.

طرح ناخن ولن تاین

۵٫ طرح ناخن ولن تاین که بهت میگه: برای عشق لبخند بزن!

به صورت خندان روی انگشت حلقه دقت کرده‌اید؟ این طرح، لبخندی برای یک شروعِ تازه هست که طرحِ آن شامل چیزی فراتر از قلب ولن‌تاین است.

طرح ناخن ولن تاین

۶٫ طرح ناخن ولن تاین شبیه یک قلبِ غیرمنتظره جدید و دل‌نشین!

این طرح بدون شک، برای داشتنِ ناخن‌های اکریلیک فانتزی در روز ولنتاین، یک ترکیب برنده است. این بار به جای مانیکور کلاسیک معمول، «قلب‌ها» هستند که چهره‌ای جذاب به ناخن‌های شما می بخشند.

طرح ناخن ولن تاین

۷ طرح ناخن ولن تاین شبیه یک قلبِ پروانه‌ای!

اگر می‌خواهید کمی از طرح‌های قلب‌ و طیف رنگی‌های صورتی‌ها و قرمزها فاصله بگیرید و متفاوت به‌نظر برسید، این طرح ناخن ولنتاین مشکی را برای ولن تاین ۱۴۰۱ در نظر داشته باشید.

طرح ناخن ولن تاین

۸٫طرح ناخن ولن تاین شبیه به قلب‌های دورنگ و براق!

قلب‌های کوچک دو رنگ صورتی و سفید بر روی ترکیبی از حالتِ مات و شاین و خط سفید جداکننده هم جلوه فانتزی و خاصی به ناخن‌های شما می‌دهد.

طرح ناخن ولن تاین

۹٫ طرح ناخن ولن تاین به سبکِ قرمز کلاسیک!

اگر شخصیتِ محتاطی دارید و خیلی دوست‌دارِ ترندهای روز و پیروی از مُد نیستید، برای ریسکِ کم‌تر در طراحی ناخن با قلب این یک طراحی مطمئن برای انتخاب است. علاوه بر این لاک کلاسیکِ قرمز گوجه‌ای و قلب‌های کوچک روی رنگ سفید نیز به راحتی قابل تغییر و طراحی هستند.

طرح ناخن ولن تاین

۱۰٫ طرح ناخن ولن تاین که داره می‌گه: من تو را می‌بینم!

این طرح مخصوصِ کسانی‌ست که دنبالِ فاصله گرفتن از طراحی‌های ساده و دیده شدن هستند. اگر شما هم جزء این گروه افراد هستید، پیشنهاد ما این طرح جالب چشم هست که می‌توانید آن را برای طرح ناخن ولن تاین ۱۴۰۱ انتخاب کنید. فراموش نکنید اکسسوری‌های طرح چشم هم در کنار این طرح ناخن جلوه خاصی به استایلِ شما می‌دهند..

طرح ناخن ولن تاین

۱۱٫ طرح ناخن ولن تاین شبیه قلب‌های رقصانِ جذاب!

اگر دقت کرده باشید، تا به‌حال طرح‌های ناخن ولنتاین قرمز، را بیشتر در طیفِ رنگ‌های صورتی، یاسی و مشکی دیده‌ایم. اما از آنجایی‌که پالت رنگ‌های طبیعی و نود مثل کرم روشن، به‌راحتی با هر استایلی سِت می‌شوند و ظرافتِ زیبایی دارند، برای طرح ناخن ولن تاین طرفداران زیادی دارند.

طرح ناخن ولن تابن

۱۲٫ طرح ناخن ولن تاین شبیه به قلب‌های ناز و زیبا!

اگر طرح شماره ۶ این لیست را دوست داشتید، به احتمال زیاد این طرح را هم دوست خواهید داشت.

طرح ناخن ولن تاین

۱۳- طرح ناخن ولن تاین شبیه به قلب‌های پیوسته دوست داشتنی!

اگر به دنبال سِت کردن تمِ ولن‌تاین با طراحی کلیشه‌ای و دیده شده هستید، ترکیبی از ناخن‌های صورتی و قرمز رنگِ ولنتاین دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز دارید. امتحان کنید.

طرح ناخن ولن تاین

۱۴٫ طرح ناخن ولن تاین شبیه به رویایی دو رنگ!

از میان تمامِ طرح‌های راحت ناخن‌ در روز ولنتاین، این طرح یکی دیگر از پترن‌های پیشنهادی با ظاهری جدید و جذاب هست. برای کشیدنِ این طرح روی ناخن‌های خود در روز ولن‌تاین فقط کافیست تا ۲رنگ مختلف لاک صورتی و یک فرنچِ سفید و یک برچسب برای ایجاد خط تقارن، داشته باشید.

طرح ناخن ولن تاین

۱۵- طرح ناخن ولن تاین به سبکِ فرنچ، همان آشنای راحت و تو دل‌بروی همیشگی!

برای طراحی این خط، کافی‌ست ابتدا زمینه و پایه ناخن‌های خود را به رنگِ طبیعی ناخن یا هلویی لاک بزنید و بعد با فرنچ قرمز رنگ آن را طراحی کنید.

مدل‌های ژلیش ناخن

لاک فرنچ ناخن هم معمولاً دوام ۷ الی ۱۰ روزه دارد. برای ماندگاری لاک در مدت زمانی بیشتر می‌توانید ژلیش ناخن را امتحان کنید.

طرح ناخن ولن تاین

جمع بندی!

در این مطلب پترن‌های متنوعی برای طرح ناخن در روز ولن‌ تاین ۱۴۰۱ دیدیم، اما در نهایت همان قلب‌های کوچک هستند که بیشترین محبوبیت را در بین خانم‌ها دارند. از امتحان کردنِ طرح‌ها نترسید تا طرح دلخواهتان را پیدا کنید.

در اپلیکیشن کُمُدا هم تنوع بالایی از آیتم‌های ناخن از انواع لاک، سوهان ساده و برقی، فرنچ تا پکِ اکلیل و دیزاین و انواع لاک‌پاکن موجود و با مناسب‌ترین قیمت قابل خریداری هستند. علاوه بر این وجود درگاهِ امن پرداخت، تیم پشتیبانی و خدمات پس از فروش از امکاناتی است که به شما کمک می‌کند تا خریدی امن و مطمئن را در محیط صمیمی و دخترانه این پلتفرم خرید و فروشِ اجتماعی تجربه کنید. 

دیدن آیتم‌های طراحی ناخن

از این که تا پایانِ این مقاله همراهمان بودید، از شما ممنونیم. امیدواریم روز ولن‌تاین خاطر انگیزی را بگذرانید. برایمان بنویسید کدام طرحِ سلیقه شما و موردِ پسندتان است؟

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “طرح ناخن ولن تاین ۱۴۰۱| ۱۵ ایده+ عکس

  1. هستی گفت:

    خیلی جذاب بود ممنون از مطلب‌های باحالت کمدا ♥️♥️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.