دانستنی های برنز کننده, معرفی بهترین لوازم آرایشی

بهترین برنزه کننده صورت (معرفی بهترین برندهای برنزکننده صورت از نگاه مجله Vogue)

بهترین برنزه کننده صورت

بهترین برنزه کننده صورت

پوست برنزه شده و تیره از گذشته تا به امروز، همیشه محبوبیت خاصی در بین مردم داشته است. در گذشته اگر فردی پوستی تیره‌ای داشت؛ در ذهن مردم این تصور به وجود می‌آمد که وی، فردی ثروتمند است که پوست خود را در آفتاب سفرهای تفریحی متعدد، برنزه کرده است. امروزه پوست برنزه نسبت به پوست سفید و رنگ‌پریده، پوستی با ظاهر سالم‌تر و زیباتر محسوب می‌شود و جذابیتی خاص برای عموم افراد دارد. محبوبیت پوست‌های برنزه تا حدی زیاد است که بسیاری از افراد علاوه بر آفتاب گرفتن، خود را در معرض اشعه‌های خطرناک و بسیار سرطان‌زای دستگاه‌های برنزه‌کننده مصنوعی قرار می‌دهند. همان طور که می‌دانید ما آرایش می‌کنیم تا چهره‌ای با ظاهر زیباتر و شاداب‌تر داشته باشیم. یکی از راه‌های سالم‌تر و شاداب‌تر نشان دادن چهره‌مان، خرید برنزه کننده صورت یا برنزرها است. اما دنیای آرایش روز به روز متنوع‌تر و گسترده‌تر می‌شود و انتخاب بهترین مواد آرایشی مناسب ما هر روز پیچیده‌تر می‌شود؛ اما بهترین برنزه کننده صورت کدام است؟ با رادیومدا همراه باشید تا در این مقاله، با معرفی بهترین برندهای برنزکننده صورت از نگاه مجله Vogue به شما کمک کنیم.

حتما ببینید:‌ بهترین برنزه کننده بدن

بهترین برندهای برنزکننده

بهترین برندهای برنزکننده

بهترین برندهای برنزکننده صورت از نظر مجله Vogue

بدون شک می‌توان گفت مجله ووگ معتبرترین و مشهورترین مجله در دنیای فشن و آرایش است که در ۲۳ کشور دنیا به طور اختصاصی و به صورت ماهانه منتشر می‌شود. در این مقاله به معرفی انواعی از بهترین برنزه کننده صورت از نگاه این مجله می‌پردازیم.

حتما ببینید: اسپری برنز کننده فوری

Dior Colour Games Diorskin Mineral Nude Bronze

اگر نام این محصول را در لیست بهترین برنزه کننده صورت نمی‌آوردیم، به این محصول عالی کم لطفی می‌شد! مطمئنا شما عاشق این محصول از برند محبوب دیور خواهید شد. این محصول با ظاهر مات، پوست شما را طوری نشان می‌دهد که انگار واقعا در زیر آفتاب درخشان، برنزه کرده‌اید!

رنگ‌های ارائه شده در بازار:

 • ۰۰۱ Light Flame
 • ۰۰۲ Warm Flame

حتما ببینید:‌ روغن برنز کننده و ویتامینه سی گل

دیور از بهترین برندهای برنزکننده

دیور از بهترین برندهای برنزکننده

Chanel Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream

به معرفی محصولی دیگر از لیست بهترین برنزه کننده صورت می‌پردازیم. جالب است بدانید که به ادعای خود مجله ووگ، تمام اعضای تیم زیبایی این مجله عاشق این برنزر کرمی و ژلی هستند. این محصول ظاهری تقریبا مات همراه با درخششی طبیعی روی پوست شما ایجاد می‌کند و با مواد معدنی سازنده خود، مانع از بسته شدن منافذ پوستتان می‌شود. تنها با یک بار استفاده از این محصول شما هرگز نمی‌خواهید به ته ظرف برسید!

حتما ببینید:‌ مواد پاک کننده برنز

شنل از بهترین برندهای برنزکننده

شنل از بهترین برندهای برنزکننده

Dr Hauschka Translucent Bronzing Tint

این محصول قطعا مورد علاقه بسیاری از میک‌آپ آرتیست‌ها است و نام آن را در لیست بهترین برنزه کننده صورت برای شما آورده‌ایم. شما می‌توانید از آن به تنهایی یا روی زیرساز پوستتان استفاده کنید و انتظار داشته باشید که اثری درست همانند اثر خورشید داغ تابستانی، روی پوستتان داشته باشد. این محصول علاوه بر درخشان کردن پوست شما به زیباترین شکل، انواع لکه‌های پوستی را هم تا حدودی محو می‌کند. این برنزر محبوب از ترکیبات آرامش‌دهنده پوست مانند روغن زیتون و موم زنبور عسل و ترکیبات تقویت‌کننده پوست، مانند گیاه فندق و گل آنتیلیس ساخته شده است. برای استفاده از این محصول می‌توانید ابتدا کمی از آن را (دو یا سه قطره) با مرطوب‌کننده مخلوط کنید و سپس آن را روی پوستتان امتحان کنید. اگر دوست دارید که پوستتان بیشتر برنزه شود، می‌توانید تعداد قطرات مخلوط شده با مرطوب‌کننده یا تعداد دفعات استفاده از آن را افزایش دهید.

حتما ببینید: کرم برنز کننده صورت

Dr Hauschka از بهترین برندهای برنزکننده

Dr Hauschka از بهترین برندهای برنزکننده

بهترین برندهای برنزکننده

بهترین برندهای برنزکننده

 Nars Matte Bronzing Powder

برای برنزه کردن، آفتاب بگیریم یا از پودر برنزر مات نارس استفاده کنیم؟ بی دلیل نیست که مجله ووگ نام این محصول عالی را جزء لیست بهترین برنزه کننده صورت آورده است. ظاهر پوست شما با این محصول، هیچ تفاوتی با یک پوست برنزه شده در آفتاب ندارد! این محصول با فرمولاسیون خاص خود از روغن‌های گیاهی، علاوه بر این که به پوست شما، نرمی و درخشندگی زیبایی می‌دهد، از آن در برابر خشکی نیز محافظت می‌کند. این محصول در چهار رنگ به بازار عرضه می‌شود.

حتما ببینید: روغن برنز کننده

نارس از بهترین برندهای برنزکننده

نارس از بهترین برندهای برنزکننده

نارس از بهترین برندهای برنزکننده

نارس از بهترین برندهای برنزکننده

MAC Radiant Matte Bronzing Powder

اگر می‌خواهید پوست شما در زیباترین و درخشنده‌ترین حالت خود باشد، پیشنهاد ما به شما، در لیست بهترین برنزه کننده صورت، استفاده از محصول فوق‌العاده برند مک است. این محصول با بسته‌بندی زیبا که به شکل قطرات آب است؛ در دو رنگ به بازار عرضه می‌شود. این محصول دیگر چه چیزی کم دارد تا بهترین برنزه کننده صورت نام نگیرد؟

مزایا:

 • ماندگاری ۱۲ ساعته
 • پوشش‌دهی متوسط
 • دارای بافتی سبک، نرم و خامه‌ای
 • دارای قابلیت پخش شوندگی راحت
 • آب‌رسان پوست

حتما ببینید: ژل برنز کننده باباریا

مک از بهترین برندهای برنزکننده

مک از بهترین برندهای برنزکننده

 

مک از بهترین برندهای برنزکننده

مک از بهترین برندهای برنزکننده

 

مک از بهترین برندهای برنزکننده

مک از بهترین برندهای برنزکننده

نکات استفاده از برنزه کننده صورت

بعد از معرفی بهترین برنزه کننده صورت باید چند نکته مهم را بدانید تا آرایش شما بی‌نقص شود.

 • فراموش نکنید با این که ممکن است برنزه کننده صورت و کانتور، شبیه به هم به نظر بیایند و حتی گاهی از دید یک فرد آماتور نتیجه‌ای یکسان به وجود بیاورند؛ اما شما هرگز نمی‌توانید از این محصولات به جای یکدیگر استفاده کنید. برنزه کننده صورت، رنگ و گرما به پوست می‌بخشد؛ درحالی که کانتور با ایجاد سایه روی قسمت‌هایی مانند گونه، بینی، چانه و… شکل صورت را متعادل می‌کند و به طور کلی به صورت حجم می‌دهد.

حتما ببینید: ژل برنز کننده

نکات استفاده از برنزه کننده صورت

نکات استفاده از برنزه کننده صورت

 • توجه داشته باشید که بهترین برنزه کننده صورت را فقط با توجه به مارک آن نباید انتخاب کنید و باید حتما به درجه رنگ آن و تناژ مناسب با پوستتان دقت کنید تا آرایش شما متعادل و زیبا شود. به طور کلی رنگ بهترین برنزه کننده صورت نباید بیشتر از یک یا دو درجه تیره‌تر از رنگ پوست شما باشد.
 • اگر تناژ پوست شما گرم است؛ از برنزرهای با تناژ طلایی و قهوه‌ای استفاده کنید. اگر تناژ پوست شما سرد یا خنثی است؛ نباید از برنزرهای با درجه رنگی بیشتر از یک یا دو تیره‌تر از رنگ پوستتان استفاده کنید. اگر تناژ پوست شما زرد است؛ بهترین برنزه کننده صورت برای شما، تناژ رنگی گرم و هلویی با زمینه قهوه‌ای روشن است.
 • بهترین برنزه کننده صورت تنها باید به پوست شما گرمی و درخشانی ببخشد و نباید رنگ پوست شما را به صورت غیرطبیعی تیره کند؛ پس در استفاده از آن، زیاده‌روی نکنید. به طور کلی بهترین برنزه کننده صورت نباید شبیه و به جای کرم پودر استفاده شود. بنابراین از زدن برنزه کننده روی تمام قسمت‌های صورت خود خودداری کنید.
 • برنزه کننده‌های صورت را می‌توانید روی پوست کرم‌پودر زده‌تان (زیرسازی شده) یا حتی پوست تمیز و بدون آرایشتان استفاده کنید.
 • همان طور که تکمیل‌کننده کانتورینگ، هایلایترها هستند؛ تکمیل‌کننده برنزرها هم رژ گونه‌ها هستند. البته بعد از استفاده از برنزر می‌توانید برای برجسته‌سازی گونه‌هایتان از مقدار کمی هایلایتر نیز استفاده کنید.
 • همیشه هنگام استفاده از برنزه کننده صورت، آن را لایه لایه و کم‌کم به صورت بزنید و از زدن یک باره آن به پوستتان خودداری کنید.
 • اگر در آرایش کردن مبتدی هستید، بهترین برنزه کننده صورت برای شما نوع پودری آن است؛ زیرا به راحتی روی پوست شما پخش خواهد شد.
 • برای یک‌دست کردن رنگ پوست، حتما مقدار کمی از برنزه کننده را روی گردن خود بزنید.
 • برنزه کننده صورت را در قسمت‌هایی از صورت استفاده کنید که به طور طبیعی بیشتر در معرض آفتاب قرار می‌گیرند؛ مانند پیشانی، گونه‌ها، چانه و بینی.

حتما ببینید: روغن برنز کننده نیوا

نکات استفاده از برنزه کننده صورت

نکات استفاده از برنزه کننده صورت

از کجا خرید برنزه کننده صورت را توصیه می‌کنیم؟

بعد از معرفی بهترین برنزه کننده صورت نوبت به خرید این محصول جذاب یعنی خرید برنزه کننده صورت می‌رسد. برای تجربه خریدی اینترنتی و لذت‌بخش، پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن کمدا است. با اپلیکیشن کمدا، شما می‌توانید محصولات باکیفیت را همراه با تخفیف‌های عالی و گارانتی پرداخت، در کمترین زمان ممکن بخرید. اما این همه ماجرا نیست و اگر شما به جای خرید، قصد فروش کالاهای نو یا درحد نوی خود را نیز دارید، می‌توانید به راحتی و با قمیت‌های مناسب بفروشید. در ادامه برخی از برنزه کننده‌های صورت موجود در کمدا را مشاهده می‌کنید:

حتما ببینید: فوم برنز کننده بی یلندا

خرید برنزه کننده صورت از کمدا

خرید برنزه کننده صورت از کمدا

 

خرید برنزه کننده صورت از کمدا

خرید برنزه کننده صورت از کمدا

 

خرید برنزه کننده صورت از کمدا

خرید برنزه کننده صورت از کمدا

 

خرید برنزه کننده صورت از کمدا

خرید برنزه کننده صورت از کمدا

بهترین برنزه کننده صورت از نظر شما کدام است؟

آیا تا به حال از هیچ یک از محصولات معرفی شده در لیست بهترین برنزه کننده صورت استفاده کرده‌اید؟ اگر تجربه‌ای در خرید برنزه کننده صورت دارید در قسمت کامنت‌ها به با ما اشتراک بگذارید.

بهترین برندهای برنزکننده صورت از نظر مجله Vogue کدامند؟

برند دیور، شنل، Dr Hauschka،نارس و مک در لیست بهترین برندهای برنزر از نگاه مجله ووگ هستند.

آیا می‌توان از برنزر صورت به جای کانتور استفاده کرد؟

هرگز نمی‌توانید از این محصولات به جای یکدیگر استفاده کنید. برنزه کننده صورت، رنگ و گرما به پوست می‌بخشد؛ درحالی که کانتور با ایجاد سایه روی قسمت‌های مختلف شکل صورت را متعادل می‌کند و به صورت حجم می‌دهد.

رنگ برنزه کننده صورت را چگونه باید انتخاب کنیم؟

برنزه کننده صورت را فقط با توجه به مارک آن نباید انتخاب کنید و باید حتما به درجه رنگ آن و تناژ مناسب با پوستتان دقت کنید. به طور کلی رنگ برنزه کننده صورت نباید بیشتر از یک یا دو درجه تیره‌تر از رنگ پوست باشد.

از کجا خرید برنزه کننده‌ صورت را توصیه می‌کنیم؟

برای تجربه خریدی اینترنتی و لذت‌بخش، پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن کمدا است. در کمدا می‌توانید محصولات باکیفیت را همراه با تخفیف‌های عالی و گارانتی پرداخت، بخرید. یا حتی کالاهای نو یا در حد نوی خود را بفروشید.

 

درباره فاطمه احمدی

خوشحالم که دهه سوم زندگیم رو با تجربه جدیدی مثل نوشتن شروع می‌کنم و همیشه دنبال یه جایی برای پیاده کردن خلاقیت می‌گردم. حیوون‌ها و نقاشی کردن رو دوست دارم و زیبایی رو تو تفاوت‌های رنگارنگ می‌بینم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.