معرفی بهترین لوازم آرایشی

بهترین رنگساژ مو (رنگساژ مو چیست و معرفی باکیفیت‌ترین برندهای رنگساژ مو)

بهترین رنگساژ مو

بهترین رنگساژ مو

رنگ کردن یکی از پرطرفدارترین ترفندهای آرایشی مو محسوب می‌شود که همیشه خانم‌های عاشق تغییرات ظاهری، آن را امتحان می‌کنند. آیا اولین باری که موهایتان را رنگ کردید، به یاد دارید؟ ذوق و شور دیدن چهره جدید با رنگ موهایی به انتخاب خودتان. اما متاسفانه عمر خوشی‌های این چنین کوتاه است، مگر این که مراقبت درست از موهای رنگ کرده را بدانید و البته از رنگساژ مو استفاده کنید. رنگساژ مو مانند فیلتری تمیز کننده، موهایتان را از شر تون‌های بدرنگ نارنجی و زرد راحت می‌کند. اگر می‌خواهید برای داشتن رنگ موهای براق و خوش‌رنگ از بهترین رنگساژ مو استفاده کنید، با رادیومدا همراه شوید تا قبل از خرید رنگساژ مو با شناخت معتبرترین برندهای رنگساژ مو انتخاب درجه یک و صحیحی داشته باشید.

حتما ببینید: بهترین کانسیلر مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

رنگساژ مو چیست؟

اگر نگران آسیب دیدن موهای خود با رنگ کردن دوباره آن‌ها هستید، رنگساژ مو بهترین جایگزینی است که می‌توانید با آن رنگ موهایتان را تازه و شاداب نشان دهید. فرمولاسیون رنگساژها ملایم‌تر از رنگ موی عادی است و به همین دلیل با آسیب‌های شیمیایی که قبلا تجریه کردید یا درباره آن‌ها نگران هستید، درگیر نمی‌شوید. در یک کلام، ، نه سیخ می‌سوزد نه کباب، با انتخاب بهترین رنگساژ مو هم زیبا می‌شوید و هم به سلامتی موهایتان اهمیت داده‌اید.

رنگساژهای مو انواع محتلفی دارند که به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • semi-permanen: این دسته از رنگساژهای مو موقتی هستند. در فرمولاسیون آن‌ها معمولا از آمونیاک استفاده نمی‌شود و نیازی هم به دولوپر ندارند. رنگساژهای موقتی تقریبا تا ۸ دفعه شست‌وشو دوام دارند، به همین دلیل به جای رفتن به سالن زیبایی، می‌توانید از این محصولات استفاده کنید. اگر می‌پرسید فواید رنگساژهای موقتی چیست، باید بگوییم که استفاده از این محصولات، باعث براق شدن موهای رنگ و رو رفته شما می‌شود. اگر عادت دارید که هر چند وقت یکبار، مطابق مد روز، رنگ موهایتان را تغییر دهید، این دسته از این رنگساژها که به صورت ژل، شامپو و اسپری عرضه می‌شوند، کمک بگیرید.
  • demi-permanent: این محصولات نیمه‌موقت محسوب می‌شوند و بسیار شبیه دسته قبلی هستند. در تولید این رنگساژها هم از آمونیاک استفاده نمی‌شود؛ اما برخلاف دسته قبلی، نیاز به دولوپر و واریاسیون دارند و به جای پوشاندن سطح به شفت مو نفوذ می‌کنند. درنتیجه مدت ماندگاری بیشتری دارند.

حتما ببینید:‌ بهترین ریمل مو

معرفی بهترین رنگساژ مو

اگر برای سر زدن پی در پی به آرایشگر، وقت و هزینه کافی ندارید و نگران سلامت موهایتان هستید، لیست بهترین رنگساژ مو چاره کار شما است. با خرید یکی از محصولات زیر می‌توانید به رنگ موهایتان جان تازه‌ای ببخشید.

رنگساژ مو برند Joico

این شامپو بهترین رنگساژ مو برای خانم‌هایی است که رنگ موهایشان قرمز است. فقط با یک بار شست‌وشو با این محصول فوق‌العاده، به صورت قابل توجهی موهایتان را دوباره خوش‌رنگ و قرمز می‌کند. برای تقویت بیشتر رنگ مورد نظر روی موهایتان، اجازه دهید این رنگساژ مو به مدت ۱۵ دقیقه روی سرتان بماند اما اگر می‌خواهید تغیر کمتری در ظاهرتان ایجاد کنید، ۲ تا ۵ دقیقه کفایت می‌کند. فراموش نکنید که قبل استفاده کمی موهایتان راخیس کنید. مزیت دیگر بهترین رنگساژ مو این برند، به جز ایجاد تون عمیق و زیبای قرمز رنگ، خاصیت مرطوب‌کنندگی و تغذیه موهایتان است.

حتما ببینید: بهترین پودر مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

شامپو رنگساژ مو از برند John Frieda

با  انتخاب محصولات جان فریدا، پشیمانی هیچوقت به سراغتان نخواهد آمد. این شامپو نسخه جدید و به‌روز شده شامپو قبلی جان فریدا محسوب می‌شود که نتایج شگفت‌انگیزی به شما می‌دهد؛ زیرا پیگمنت‌های بیشتر و قوی‌تری دارد. با بهترین رنگساژ مو این برند، رنگ موهای قهوه‌ای شما درخشان‌تر و شاداب‌تر از حالت اول خود به نظر خواهند رسید.

حتما ببینید: بهترین واکس مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

شامپو رنگساژ مو از برند Fanola

آرایشگران زیادی می‌شناسیم که به جای استفاده از تونر، از این شامپو استفاده می‌کنند. با بهترین رنگساژ مو این برند، خیالتان راحت باشد که رنگ موهای بلوند روشن یا یخی شما کاملا روی موهایتان قفل می‌شود. همچنین اگر از رنگ موی قبلی، تون‌های نارنجی یا زرد رنگی باقی مانده که از جذابیت ظاهری شما کاسته، با استفاده از این محصول شگفت‌انگیز، با تمام این مشکلات خداحافظی کنید. این شامپو برای موهای سفید، خیلی روشن و دکلره شده ایده‌آل است.

حتما ببینید:‌ بهترین نرم کننده مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

رنگساژ مو از برند Pure Blends

بهترین رنگساژ مو این برند مناسب استفاده برای خانم‌هایی با رنگ قهوه‌ای است. بعد استفاده از این محصول رنگ موهایتان بیشتر از قبل در مرکز توجه قرار می‌گیرند. این محصول در واقع یک شامپو مرطوب‌کننده و روشن‌کننده رنگ مو است که با حذف تون‌های گرم، رنگ قهوه‌ای موهایتان را به خوبی حفظ می‌کند. با هر بار استفاده از شامپو مورد نظر رنگ موهایتان، عمیق‌تر و پررنگ‌تر دیده می‌شوند. فرمولاسیون محصول برند Pure Blends خامه‌ای، سبک و بدون سولفات است و بوی خوبی دارد.

حتما ببینید: بهترین موس مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

رنگساژ مو از برند Punky

بهترین رنگساژ مو این برند، شامپویی مرطوب‌کننده است که با تقویت فولیکول‌های مو، موهایتان را سالم و براق نشان می‌دهد. با استفاده از این محصول، قسمت‌هایی از موهایتان که رنگ خود را از دست داده یا محو شده‌اند، به حالت پر جنب و جوش قبل بازمی‌گردند. چگونه این اتفاق ممکن است؟ با ساخت سد محافظی اطراف شفت موهایتان. در نتیجه، با انتخاب بهترین رنگساژ مو برند Punky ماندگاری بیشتر رنگ موهایتان را تجربه خواهید کرد. فرمولاسیون شامپو مورد نظر وگان بوده و بدون آمونیاک، سولفات و پارابن است.

حتما ببینید: بهترین اکسیدان

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

رنگساژ مو از برند Redken

بهترین رنگساژ مو برند Redken، برنده جایزه Allure 2019 شده است. این محصول برای موهای بلوند و رنگ روشن مناسب است. با استفاده از این شامپو، موهایتان از هسته تقویت و ترمیم می‌شوند و تمامی تون‌های نارنجی رنگ، از موهایتان پاک خواهند شد. برای هر بار استفاده فقط مقدار کمی از محصول مورد نیاز است تا شکستگی‌ها کاهش یابند و موهایتان براق و زیبا به نظر رسند.

حتما ببینید: بهترین کرم مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

رنگساژ مو از برند TouchBack

بهترین رنگساژ مو این برند مناسب موهای طبیعی و رنگ شده است. اگر موهایتان کمی آسیب دیده، نگران نباشید با انتخاب این محصول با فرمولاسیونی عاری از سولفات، هم کوتیکول‌های موهایتان ترمیم شده و هم رنگ موهایتان تیره و براق می‌شوند. فراموش نکنید که این شامپو موهای شما را تغذیه و مرطوب می‌کند.

حتما ببینید: بهترین کیت رنگ مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

رنگساژ مو از برند ORIBE

بهترین رنگساژ مو مناسب موهای خاکستری و سفید، محصول مورد نظر است که زردی موهایتان را از بین می‌برد، آن‌ها را نرم می‌کند و خاصیت ارتجاعی مو را بهبود می‌بخشد. این شامپو با پیگمنت‌های آبی و نقره‌ای ساخته شده و برای درخشندگی موهای خاکستری و نقره‌ای گزینه عالی به نظر می‌رسد. مزیت دیگر این محصول این است که نه تنها موهایتان را خشک نمی‌کند بلکه در کنار هیدارته کردن، از پیری زودرس مو هم جلوگیری می‌کند.

حتما ببینید: بهترین سرم مو

برندهای رنگساژ مو

برندهای رنگساژ مو

خرید رنگساژ مو از کمدا، آسان و مقرون به صرفه

برای خرید بدون دردسر رنگساژ، واریاسیون، رنگ مو، اکسیدان و انواع محصولات مراقبت از مو، با قیمت مناسب اپلیکیشن کمدا را نصب کنید. با کمدا می‌توانید با چند کلیک محصولات دلخواهتان را با تخفیف بالا بخرید. در ادامه برای خرید رنگساژ مو نمونه‌های موجود در کمدا را مشاهده می‌کنید:

حتما ببینید: بهترین ژل مو

خرید رنگساژ مو از کمدا

خرید رنگساژ مو از کمدا

خرید رنگساژ مو از کمدا

خرید رنگساژ مو از کمدا

بهترین رنگساژ مو از کدام برند انتخاب همیشگی شما است؟

بهترین رنگساژ مو که تا به حال استفاده کرده‌اید محصول کدام برند بوده است؟ خرید رنگساژ مو از کدام برند را به دوستانتان پیشنهاد می‌کنید؟

رنگساژ مو چیست؟

فرمولاسیون رنگساژها ملایم‌تر از رنگ موی عادی است و به همین دلیل با آسیب‌های شیمیایی که قبلا تجریه کردید یا درباره آن‌ها نگران هستید، درگیر نمی‌شوید.

بهترین رنگساژ برای موهای قرمز کدام است؟

خانم‌هایی که موهایی قرمز دارند برای رنگساز محصولی از برند Joico را انتخاب کنند تا درخشندگی و زیبایی موهای خود را حفظ کنند.

بهترین رنگساژها برای موهای قهوه‌ای تولید کدام برند است؟

برندهای John Frieda ،Pure Blends و TouchBack بهترین رنگساژها را برای موهای تیره و قهوه‌ای تولید می‌کنند.

برای موهای بلوند و یخی کدام برندها بهترین رنگساژ را تولید می‌کند؟

برندهای Fanola، Redken و ORIBE بهترین رنگساژها را برای موهای روشن و بلوند تولید کرده‌اند.

از کجا رنگساژ با قیمت مناسب بخرم؟

برای خرید بدون دردسر رنگساژ، واریاسیون، رنگ مو و اکسیدان با قیمت مناسب اپلیکیشن کمدا را نصب کنید و با چند کلیک محصولات دلخواهتان را با تخفیف بالا بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.