تشخیص اصل بودن لوازم آرایشی

تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا (ساده‌ترین راه‌ها برای تشخیص ریمل Bourjois اصل)

تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا

تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا

بورژوا «Bourjois» برندی فرانسوی است که کار خود را با تولید لوازم گریم بازیگران شروع کرد و با گذشت زمان به یک برند جهانی تبدیل شد. محصولات این شرکت کاملا با چشم‌ها و انواع پوست سازگار است. ریمل‌‌های بورژوا یکی از لیست بلند و بالای تولیدات این برند است که با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، جزء پرطرفدارترین ریمل‌های موجود است. همانطور که می‌دانید یک آرایش هر چقدر هم زیبا باشد باز هم بدون ریمل یک چیز کم است. پس انتخاب یک ریمل باکیفیت که به چشم و مژه شما آسیب نرساند از ملزومات آرایش است. امروزه با گسترش محصولات و برند‌های آرایشی تشخیص اصل بودن لوازم آرایش، از جمله تشخیص ریمل Bourjois اصل بسیار دشوار و به یکی از باید‌های خرید تبدیل شده است. غفلت یا سهل‌انگاری در خرید ریمل بورژوا هم ممکن است برای شما گران تمام شود. در این مقاله رادیومدا همراه باشید تا تمامی راه‌های تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا را بررسی کنیم.

حتما ببینید: ریمل بورژوا

تشخیص ریمل Bourjois اصل

تشخیص ریمل Bourjois اصل

ساده‌ترین راه‌ها برای تشخیص ریمل Bourjois اصل

  • اولین روش، که مناسب‌ترین راه برای تشخیص اصل بودن تمامی لوازم آرایش می‌باشد، چک کردن کد اصالت کالا است. به این صورت که با خراشیدن برچسب زرد روی کالا، کد ۶ رقمی آن را به شماره‌ی ۲۰۰۰۸۸۲۲ ارسال یا این کد را در سایت ttac وارد ‌کنید اگر اسم کالای مورد نظر تایید شد، نمونه اصل است و با مجوز سازمان بهداشت وارد کشور شده است.
تشخیص ریمل Bourjois اصل

تشخیص ریمل Bourjois اصل

  • دومین و ساده‌ترین روش تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا تطبیق تمامی مشخصات و ظاهر این محصول با عکس آن در سایت اصلی برند Bourjois است.

حتما ببینید:‌ تشخیص اصل بودن ریمل دوسه

تشخیص ریمل Bourjois اصل

تشخیص ریمل Bourjois اصل

  • علاوه بر روش‌های بالا، راه دیگر تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا ظاهر این محصول است. نوشته‌های ریمل تقلبی پررنگ‌، براق و پلاستیکی است که گاهی به مرور پاک می‌شوند، همچنین دارای قلمو پُرتر و کوتاه‌تر از مدل اصل آن است. تفاوت دیگر قسمت فرورفتگی پایین ریمل اصل بورژوا است.

حتما ببینید:‌ تشخیص اصل بودن ریمل ایزادورا

تشخیص ریمل Bourjois اصل

تشخیص ریمل Bourjois اصل

  • ترفند بعدی دقت به صدایی است که هنگام بسته شدن درب ریمل اصلی می‌شنوید. اگرهنگام بستن صدای لاک (Lock) یا به اصلاح قفل شدن داد، این ریمل اصل است.
  • بچ کد تعدادی حروف و رقم است که تاریخ انقضا و سری ساخت محصول را نمایش می‌دهد. کافی است این حروف و ارقام یا نام ریمل را در یک سایت معتبر مثل chekfresh وارد کنید، اگر محصول اصل باشد نام آن با تمامی مشخصات بالا می‌آید.
  • نه تنها ریمل؛ بلکه تمامی لوازم آرایشی اص، هیچ گاه تخفیف‌های زیاد و عجیب و غریب ندارند. برای اطمینان از قیمت واقعی کالا می‌توانید سایت اصلی آن برند را چک کنید.
  • چک کردن شماره سریال نیز در اغلب اوقات در تشخیص اصل بودن محصول به شما کمک می‌کند. به این صورت که ۲ یا ۳ رقم شماره سریال از سمت چپ بارکد با کشور یا منطقه‌ای که کالا در آن تولید شده باید مطابقت داشته باشد.

حتما ببینید: تشخیص اصل بودن ریمل اسنس

تشخیص ریمل Bourjois اصل

تشخیص ریمل Bourjois اصل

  • روش دیگر تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا غلظت آن است. اگر ریمل دارای غلظت بالایی بود، به صورتی که مژه‌ها بعد استفاده از آن به هم چسبیدند در تقلبی بودن آن شک نکنید.
  • محصولاتِ اصل همیشه مواد تشکیل‌دهنده و نکات را روی جعبه کالا به چند زبان دنیا درج می‌کنند. اگر نکات درج شده کوتاه بود یا زبان دیگری نداشت به احتمال زیاد ریمل تقلبی است. این روش، روشی دقیق نیست اما توجه کردن به آن خالی از لطف نمی‌باشد.

حتما ببینید:‌ تشخیص اصل بودن ریمل دیپ رومنس

خرید ریمل بورژوا از کمدا

یشنهاد ما به شما خرید از اپلیکیشن کمدا است. کمدا یک شبکه اجتماعی خرید و فروش لباس، لوازم آرایش و… است. پس اگر قصد خرید و یا فروش ریمل استفاده نشده بورژوا را دارید به کمدا سر بزنید. در ادامه چند مورد ریمل بورژوا موجود در کمدا را می‌بینیم:

خرید ریمل بورژوا از کمدا

خرید ریمل بورژوا از کمدا

 

خرید ریمل بورژوا از کمدا

خرید ریمل بورژوا از کمدا

آیا روش‌های تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا برای شما مفید بود؟

بشما برای خرید ریمل بورژوا از چه چه روش‌هایی برای تشخیص اصل بودن ریمل بورژوا استفاده می‌کنید؟

چگونه از روی ظاهر ریمل بورژوا اصل را تشخیص بدهیم؟

نوشته‌های ریمل تقلبی پررنگ‌، براق و پلاستیکی است که گاهی به مرور پاک می‌شوند. تفاوت دیگر قسمت فرورفتگی پایین ریمل اصل بورژوا است.

ترفند ساده برای تشخیص ریمل اصل بورژوا چیست؟

ترفند بعدی دقت به صدایی است که هنگام بسته شدن درب ریمل اصلی می‌شنوید. اگرهنگام بستن صدای لاک (Lock) یا به اصلاح قفل شدن داد، این ریمل اصل است.

از کجا ریمل بورژوا با گارانتی پرداخت بخریم؟

یشنهاد ما به شما خرید از اپلیکیشن کمدا است. کمدا یک شبکه اجتماعی خرید و فروش لباس، لوازم آرایش و… است. پس اگر قصد خرید و یا فروش ریمل استفاده نشده بورژوا را دارید به کمدا سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.