دانستی های عطر

معرفی عطر زنانه با ماندگاری بالا (۴ تا از پُر طرفدارترین عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد)

معرفی عطر زنانه با ماندگاری بالا

معرفی عطر زنانه با ماندگاری بالا

کلمه عطر از زبان لاتین گرفته شده است. عطر به عنوان هنر ساخت عطرها، در بین‌النهرین باستان، مصر، تمدن دره ایندوس و حتی شاید چین باستان آغاز شد. عنوان اولین شیمیدان تاریخ در هنر عطرسازی، متغلق به زنی به نام «تاپوتی» است. او گل‌ها، روغن‌ها و گیاهان آرام‌بخش را با سایر مواد معطر تقطیر و سپس فیلتر کرد. بنابراین همانطور که صنعت عطرسازی در طول تاریخ ادامه داشته و دوام آورده، ماندگاری بوی یک عطر هم به اندازه قدمت ساخت آن مهم است. بنابراین اگر بگوییم بوی یک عطر باید به اندازه تاریخ و قدمت آن دوام داشته باشد کمی اغراق‌آمیز به نظر برسد؛ اما بد نیست که پر طرفدارترین عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد را بشناسیم. در این مقاله برای معرفی عطر زنانه با ماندگاری بالا همراه ما باشید تا در خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا سردرگم نشوید.

حتما بخوانید: عطرهای زنانه خنک

پُر طرفدارترین عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

عطر Paris Hilton’s can Can

اگر به دنبال معرفی عطر زنانه با ماندگاری بالا هستید، عطر شگفت‌انگیز can can  را از دست ندهید! «پاریس هیلتون» یکی از افراد مشهوری است که به تجارت عطر معروف است. Paris Hilton’s can Can توسط پاریس هیلتون به دنیا معرفی شد. این عطر با ترکیبی از رایحه میوه و رایحه چوبی طراحی شده است. نت‌های اصلی عطر کَن کَن شامل شکوفه نارنج، شهد، کاس، ارکیده وحشی، کهربا و چوب است. این عطر با ماندگاری بالا انتخاب خوبی برای خانم‌های جوان و پرانرژی است. می‌توانید از این عطر در روزهای عادی خود یا برای حضور در هر رویداد مهمی استفاده کنید.

حتما بخوانید: معروف ترین عطر‌های زنانه

عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

عطر Christian Dior J’adore

عطر J’adore یا جَدور احساس درجه یک و شادابی را برای خانم‌ها القا می کند. این گیاه با رایحه‌ای بی‌نظیر از گل رز و گل یاس تهیه می‌شود. جدور یکی از قدیمی‌ترین و پر طرفدارترین عطرهای برند دیور است. این عطر محبوب بسیاری از خانم‌ها است. اگر می‌خواهید با قدم گذاشتن به هر جمعی شما را با رایحه‌ی دل‌پذیر گلِ عطری که استفاده کرده‌اید، بشناسند عطر J’adore کاملاً مناسب شما است. می‌توانید هر ساعت از روز عطر را استفاده کنید. البته باید بدانید که در کنار تمام ویژگی‌های منحصر به فرد این عطر، دیگر نیازی به تمدید آن ندارید چون این عطر با ماندگاری بسیار بالا فوموله و ساخته شده است.

حتما بخوانید: عطر زنانه شیرین

عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

عطر Chloe New

عطر Chloe New رایحه‌ای فوق‌العاده‌ خوشبو و ماندگار دارد. به لطافت و سبکی رایحه این عطر نگاه نکنید چون ماندگاری ۸ ساعته آن می‌تواند شما را شگفت‌زده کند. بنابراین در لیست معرفی عطر زنانه با ماندگاری بالا انمی توان از دکر کردن نام این عطر صرف نظر کرد. شما می‌توانید از رایحه‌های خوب متعادل مشک، گل، نرگس، شکوفه پرتقال، وانیل و Plumeria لذت ببرید. اگر شما عاشق این راحیه‌ها هستید، این عطر کاملا مناسب شما خواهد بود و قطعا این عطر را دوست خواهید داشت.

حتما بخوانید: معرفی عطر زنانه مناسب بهار و تابستان

عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

عطر Black opium

Black Opium توسط «ایو سن لوران» درست شده است. این عطر یکی از بهترین عطرهای زنانه است. رایحه‌ی گرم این عطر به شما اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد. این عطر با رایحه قهوه و وانیل شیرین شروع ‌می‌شود و در ادامه با رایحه گل سفید همپوشانی می‌کند. نت‌های پایه عطر بلک اوپیوم شامل چوب سدر و جوهر پچولی است. اگر عطرهای ماندگارِ گرم را ترجیح می‌دهید، با استفاده از این عطر به خصوص در فصل زمستان لذت خواهید برد.

حتما بخوانید: معرفی بهترین عطر زنانه

عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

عطرهای زنانه با ماندگاری زیاد

 فروش یا خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا از کمدا

برای خرید عطر با ماندگاری بالا و قیمتی مناسب، رادیومدا به شما اپلیکیش کمدا را معرفی می‌کند. در شبکه اجتماعی کمدا علاوه بر خرید می‌توانید فروشنده لباس، لوازم آرایشی بهداشتی، عطر و… باشید و از گارانتی پرداخت و محیطی امن آن لدت ببرید. در ادامه چند نمونه کمدایی را برای خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا مشاهده می‌کنید:

حتما بخوانید: معرفی عطر زنانه تلخ

خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا از کمدا

خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا از کمدا

 

حتما بخوانید: معرفی عطر زنانه خوشبو

 

 

خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا از کمدا

خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا از کمدا

 

حتما بخوانید: معرفی عطر زنانه مناسب پاییز و زمستان

 

 

خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا از کمدا

خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا از کمدا

آیا مقاله معرفی عطر زنانه با ماندگاری بالا برای شما مفید بود؟

شما برای معرفی عطر زنانه با ماندگاری بالا چه عطرهای پیشنهاد می‌دهید؟ از خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا چه تجربه‌ای دارید؟

عطر Paris Hilton’s can Can از چه نت‌هایی تشکیل می‌شود؟

نت‌های اصلی عطر کَن کَن شامل شکوفه نارنج، شهد، کاس، ارکیده وحشی، کهربا و چوب است. این عطر با ماندگاری بالا انتخاب خوبی برای خانم‌های جوان و پرانرژی است.

عطر Chloe New از چه رایحه‌هایی ساخته شده است؟

این عطر از رایحه‌های خوب متعادل مشک، گل، نرگس، شکوفه پرتقال، وانیل و Plumeria ساخته شده است.

 فروش یا خرید عطر زنانه با ماندگاری بالا از کمدا

برای خرید عطر با ماندگاری بالا و قیمتی مناسب، به شما اپلیکیش کمدا را معرفی می‌کنیم. در شبکه اجتماعی کمدا علاوه بر خرید می‌توانید فروشنده لباس، لوازم آرایشی بهداشتی، عطر و… باشید و از گارانتی پرداخت و محیطی امن آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.