دانستنی های ریمل

ریمل اترنتی (بررسی ۴ مدل از انواع ریمل های eternity در رادیومدا)

ریمل اترنتی

ریمل اترنتی

هر خانمی پس از ورود به مرحله جوانی احتمالا می‌داند که ریمل مناسب مژه‌هایش چه ریملی است. اگر مژه‌های کوتاهی دارد، ریملی مورد انتظارش خواهد بود که مژه‌هایش را بلندتر کند و اگر مژه‌های کم پشتی دارد حتما به سراغ ریمل‌های حجم دهنده در برند مورد نظرش می‌رود. استفاده از ریملی که هم متناسب با وضعیت مژه‌های شما باشد و هم از برند باکیفیت و مطمئنی باشد بسیار مهم است. زیرا چشم‌های عضو حساسی در بدن ما هستند که کوچکترین سهل‌انگاری در انتخاب وسایل آرایش مناسب و درست برایشان ممکن است منجر به آسیب‌های جدی برایشان شود. از همین رو ما این مقاله از رادیومدا را به صحبت درباره ریمل اترنتی اختصاص داده‌ایم. برند خوش‌نام و پر آوازه‌ آلمانی که محصولات آرایشی باکیفیتش توانست به سرعت جای خودش را در دل بازار باز کند. اگر به خرید لوازم آرایش رفته باشید، حتما با نام برند اترنتی بر روی خط چشم‌ها، ریمل‌ها و حتی رژ لب‌های متعددی در قفسه‌ مربوط به فروش لوازم آرایشی مواجه شده‌اید. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر تجربه خرید ریمل اترنتی را ندارید، برای یک بار هم که شده یکی از انواع ریمل های eternity را انتخاب کنید تا تفاوت و کیفیت را لمس کنید.

حتما ببینید:‌ ریمل ویولت

انواع ریمل های eternity

انواع ریمل های eternity

انواع ریمل های eternity

انواع ریمل های eternity

کمی بیشتر از برند اترنتی بدانیم!

برند اترنتی یا همان رویال اترنتی Royal Eternity ساخته و پرداخته کشور آلمان است که به طور کلی می‌توان محصولات این برند موفق آلمانی را در سه لاین محصولات آرایشی، محصولات مربوط به پوست و محصولات مربوط به مو دسته بندی کرد. اگر تجربه خرید محصولات آرایشی و بهداشتی از برند اترنتی را نداشته‌اید، باید به شما بگوییم که اگر کیفیت و قیمت محصولات این برند را در دو کفه ترازو قرار دهید، کفه سنگین بیدون شک کفه کیفیت آن خواهد بود. زیرا از نظر هزینه و قیمت محصولات برند اترنتی در رده متوسط قرار می‌گیرند. و خب همین امر نیز باعث شده مخاطبان برند اترنتی بیشتر از محصولات خیلی گران‌بها یا خیلی ارزان باشند! زیرا به راحتی می‌تواند با توجه به قیمت و کیفیت محصولاتش، سلیقه هر دو گروه از مخاطبان را به سوی خود جلب کند.

حتما ببینید: ریمل رومانس

انواع ریمل های eternity

انواع ریمل های eternity

بررسی چند مدل از انواع ریمل های eternity

ریمل حجم دهنده رویال اترنتی مدل False Lash

این محصول از برند اترنتی همانطوری که از نامش پیدا است یک حجم دهنده بی‌نظیر برای مژه‌هایی خواهد بود که از تراکم کمی برخوردارند. کافی است دو الی سه بار براش را روی مژه‌هایتان بکشید تا حجم‌دهی فوق‌العاده که به مژه‌هایتان می‌دهد را ببینید. ریمل حجم دهنده رویال اترنتی ضد آب نیست بنابراین به راحتی در پایان روز می‌توانید آن را از روی مژه‌هایتان پاک کنید. اما اگر به دنبال ریملی هستید که مژه‌هایتان را پر و مشکی‌تر از حالت نرمالشان به نظر برسانند، ریمل مدل فالس لش از برند اترنتی برایتان گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

حتما ببینید:  ریمل کالیستا

انواع ریمل های eternity

انواع ریمل های eternity

ریمل حجم دهنده رویال اترنتی مدل Volume Queen

حالا نوبت به معرفی یکی از بهترین ریمل‌های برند اترنتی رسیده است. ریمل مدل ولوم کوئین هم یک حجم دهنده خوب برای مژه‌های کم پشت است و هم یک ریمل مناسب برای افزایش طول مژه‌‌های کوتاه. اگر تجربه استفاده از ریمل مدل ولوم کوئین را داشته باشید، می‌دانید که محض کشیده شدن براش روی مژه‌هایتان ظاهری فریبنده و جذاب به چشم‌هایتان خواهد بخشید. اما به خاطر داشته باشید که  این محصول از برند اترنتی ضد آب نیست بنابراین در شستشوی آن دچار مشکل نخواهید شد.

حتما ببینید: ریمل گلدن رز

انواع ریمل های eternity

انواع ریمل های eternity

ریمل حجم دهنده اترنتی مدل High Class Volume

ریمل حجم‌دهنده اترنتی مدل‌های کلس ولوم برای مژه‌های شما یک همراه مطمئن است که با چند بار کشیدن براش روی مژه‌هایتان حجم دلخواهتان را روی مژه‌هایتان خواهند نشاند. اگر براش را از درون این ریمل خارج کنید، متوجه خورده مژه‌هایی که روی سر براش چسبیده است خواهید شد. همین خورده مژه‌ها هستند که لابه‌لای مژه‌هایتان می‌نشینند و بخش‌های خالی را کاملا پوشش می‌دهند. فرقی نمی‌کند مژه‌های شما در چه وضعیتی هستند، زیرا این ریمل از برند اترنتی مژه‌های شما را در هر صورتی مشکی‌تر، بلندتر و پرپشت‌تر از حالت اولیه‌اش خواهد کرد.

حتما ببینید:  ریمل کالیستا

انواع ریمل های eternity

انواع ریمل های eternity

ریمل حجم دهنده اترنتی مدل STARLASH

حالا نوبت رسیده به معرفی ستاره درخشان ریمل‌های برند اترنتی. پیشنهاد ما به شما این است که اگر می‌خواهید زیبایی مطمئن و اصیل‌تری را با ریمل اترنتی تجربه کنید، حتما مدل استارلش این برند برجسته را امتحان کنید. بافت طبیعی این ریمل روی مژه‌هایتان ترکیبی از زیبایی و ظرافیت است. آنچه این ریمل را علاوه بر حجم‌دهندگی بی‌نظیر و رنگ مشکی جذابش خاص‌تر کرده، طراحی براش آن است که وقتی روی مژه‌هایتان کشیده می‌شود، هم حجم دلخواهی به مژه می‌بخشد و هم تارهای مژه را از هم تفکیک می‌کند و به این ترتیب زیبایی خیره کننده و طبیعی‌تری به مژه‌هایتان می‌بخشد.

حتما ببینید: ریمل رومانس

انواع ریمل های eternity

انواع ریمل های eternity

خرید ریمل اترنتی از اپلیکیشن کمدا

اگر دلتان می‌خواهد برای زیبایی بیشتر مژه‌هایتان از ریمل‌های اصیل و باکیفیت برند اترنتی استفاده کنید، بدون درنگ مدل مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و سراغ خرید بروید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این بار برای خرید ریمل اترنتی اپلیکیشن کمدا را انتخاب کنید. شما می‌توانید محصول باکیفیت و معروفی مانند ریمل‌های این برند و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نظرتان را با به صرفه‌ترین قیمت در اپلیکیشن کمدا تهیه کنید. زیرا شما در کمدا آپشن‌های جذابی مانند تخفیف‌های ویژه و همیشگی و گارانتی پرداخت دارید که از هر نظر خرید را برایتان مطمئن‌تر و دلچسب‌تر می‌کنند. علاوه بر این فراموش نکنید که شما در کمدا تنها یک خریدار نیستید، بلکه می‌توانید فروشنده کالای نو یا در حد نو خودتان باشید، که دیگر به آن نیازی ندارید. با کمدا به راحتی می‌توانید با چند عکس ساده مشتری‌های خودتان را پیدا کنید و با امنیت یک خرید و فروش هیجان‌انگیز را تجربه کنید. حالا در ادامه این مطلب باهم نمونه‌های باکیفیت ریمل موجود و قابل فروش در اپلیکیشن کمدا را خواهیم دید.

حتما ببینید:‌ ریمل ویولت

خرید ریمل اترنتی از کمدا

خرید ریمل اترنتی از کمدا

خرید ریمل اترنتی از کمدا

خرید ریمل اترنتی از کمدا

خرید ریمل اترنتی از کمدا

خرید ریمل اترنتی از کمدا

خرید ریمل اترنتی از کمدا

خرید ریمل اترنتی از کمدا

شما کدام مدل از ریمل اترنتی را مناسب مژه‌هایتان می‌دانید؟

احتمالا با بررسی و مقایسه مدل‌هایی که از ریمل اترنتی به شما معرفی کردیم حالا می‌توانید بدانید که ریمل مناسب مژه‌های شما از این برند معروف کدام مدل آن است؟ اگر تجربه خرید ریمل اترنتی را داشته‌اید از میزان رضایتتان از عملکرد این ریمل‌ها را برایمان بنویسید.

ریمل‌های حجم‌دهنده اترنتی کدامند؟

ریمل‌های مدل False Lash، Volume Queen، STARLASH و High Class Volume از ریمل‌های باکیفیت و حجم‌دهنده برند اترنتی رویال هستند.

از کجا ریمل اترنتی را با ۵۰% تخفیف بخرم؟

شما می‌توانید محصول باکیفیت و معروفی مانند ریمل‌های این برند و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نظرتان را در اپلیکیشن کمدا با تخفیف‌های ویژه و همیشگی و گارانتی پرداخت بخرید.

درباره مینا تیزروی

من مینام، 6 سال روانشناسی خوندم و حالا می‌نویسم. یعنی بیشتر از قبل می‌نویسم، حتی بیشتر از وقتایی که کلاس قصه می‌رفتم. نوشتن واسه من یه دنیاست، یه دنیا که توش اجازه دارم تموم عواطف ساده و پیچیده انسانی رو جسورانه و مختص به خودم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.