تشخیص کرم پودر اصل

تشخیص کرم پودر کنویس اصل (معرفی راه‌های تشخیص کرم پودر اصل کنویس از تقلبی)

تشخیص کرم پودر کنویس اصل

تشخیص کرم پودر کنویس اصل

از بهترین فرصت‌ها برای هر خانمی آشنایی با لوازم آرایشی بهداشتی ایرانی است که به تعریف ما از زیبایی و سلیقه خانم‌های ایرانی نزدیک‌تر باشد. شما در بین برندهای لوازم آرایشی بهداشتی طرفدار کدام برند ایرانی هستید؟ ما در این مقاله درباره تشخیص کرم پودر کنویس اصل و معرفی راه‌های تشخیص کرم پودر اصل کنویس از تقلبی صحبت می‌کنیم. اگر قرار است به خرید یک کرم پودر خوب ایرانی برای پوست‌تان بروید، با ما همراه باشید.

حتما بخوانید: بهترین کرم پودر برای صورت لک دار

آیا کنویس قابل اعتماد است؟

اگر تا به حال از محصولات برند کنویس استفاده نکرده باشید، ممکن است تصور کنید که کرم پودرهای آن سطح کیفیت قابل قبول را نداشته باشد؛ اما خیالتان راحت! چرا که کنویس از همان ابتدای ساخت کرم پودر توانست به دلیل رعایت استانداردهای لازم گواهینامه بین‌المللی کنترل کیفیت محصولات را از آن خود کند. بنابراین اگر با کرم پودر بی‌کیفیتی با برچسب کنویس روبرو شدید، در اصل بودن آن شک کنید.

حتما ببینید: تشخیص اصل بودن پنکک مک

راه‌های تشخیص کرم پودر اصل کنویس از تقلبی

راه‌های تشخیص کرم پودر اصل کنویس از تقلبی

تشخیص کرم پودر کنویس اصل

اولین گزینه‌ای که باید به هنگام خرید کرم پودر کنویس اصل چک کنید، لوگوی کنویس به همراه آرم وزارت بهداشت است. بعد از بررسی این دو برچسب باید به سراغ اطلاعات حک شده روی کرم پودر بروید. اگر کرم پودر اصل باشد، معمولا خواص محصول مورد نظر از قبیل

  • SPF
  • میزان ماندگاری یا Long Lasting Make-up
  • مات یا براق بودن

روی آن مشاهده خواهید کرد.

تنوع کرم پودرهای برند کنویس بالا است. این برند حتی برای پوست‌های چرب و مستعد آکنه هم محصولات جذاب و اثرگذار دارد. اگر شما عادت دارید که قبل از خرید کرم پودر، آیتم دلخواه‌تان را انتخاب کنید، بهتر است که ویژگی‌های آن را در خاطر داشته باشید که به هنگام خرید حضوری و تست محصول به آسانی کرم پودر اصل از تقلبی را تشخیص دهید. میزان پوشانندگی، رنگ، بافت یک‌دست و بو از جمله مواردی هستند که می‌توانید به هنگام تست کرم پودر، درستی آن را با محصول انتخابی مطابقت دهید. به هیچ‌وجه عجله نکنید و برای تشخیص کرم پودر کنویس اصل بررسی تمامی موارد بالا را فراموش نکنید.

حتما ببینید: تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی مک

کرم پودر کنویس اصل تیوپی

کرم پودر کنویس اصل تیوپی

 

کرم پودر کنویس اصل پمپی

کرم پودر کنویس اصل پمپی

خرید آسان انواع محصولات آرایشی با اپلیکیشن کمدا

کافیست اپلیکیشن کمدا را نصب کنید و با جستجوی برند مورد نظرتان، کرم پودر و انواع محصولات آرایشی بهداشتی را با تخفیف‌های بالا و قیمتی ارزا‌ن‌تر از بازار بخرید. البته اگر خودتان هم لوازم آرایشی و بهداشتی‌ای هدیه گرفته‌اید که بدون استفاده مانده است، می‌توانید با گرفتن چند عکس مناسب برای فروش آن‌ها از طریق کمدا اقدام کنید.

حتما ببینید:  تشخیص کرم پودر کلارنس اصل

برای تشخیص کرم پودر کنویس اصل از چه ترفندی استفاده می‌کنید ؟

ساده‌ترین راه‌های تشخیص کرم پودر اصل کنویس از تقلبی را در این پست با شما درمیان گذاشتیم. می‌توانید ترفندها و تجربیات خودتان را برای تشخیص کرم پودر کنویس اصل با ما در کامنت‌ها در میان بگذارید.

برند آرایشی و بهداشتی کنویس، در کدام کشور تولید می‌شود؟

این برند ایرانی است و کاملا مطابق زیبایی و سیاقه خانم های ایرانی نحصولاتش را تولید می کند.

آیا برند کنویس قابل اعتماد است؟

کنویس از همان ابتدای ساخت کرم پودر توانست به دلیل رعایت استانداردهای لازم گواهینامه بین‌المللی کنترل کیفیت محصولات را از آن خود کند. پس با خیال راحت این برند را امتخان کنید.

چگونه کرم پودر کنویس اصل از تقلبی را تشخیص بدهیم؟

اولین گزینه‌ای که باید به هنگام خرید کرم پودر کنویس اصل چک کنید، لوگوی کنویس به همراه آرم وزارت بهداشت است و بعد از این به سراغ اطلاعات حک شده روی کرم پودر بروید.

از کجا کرم پودر اصل را با تخفیف بخرم؟

کافیست اپلیکیشن کمدا را نصب کنید و با جستجوی برند مورد نظرتان، کرم پودر و انواع محصولات آرایشی بهداشتی را با تخفیف‌های بالا و قیمتی ارزا‌ن‌تر از بازار بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.