دانستنی های لوازم آرایشی

اسپری تثبیت کننده آرایش (با انواع برندهای اسپری فیکساتور آشنا شوید)

اسپری تثبیت کننده آرایش

اسپری تثبیت کننده آرایش

نام اسپری تثبیت کننده آرایش یا فیکساتورها را حتما شنیده‌اید. این محصولات همان نجات‌دهنده‌های کوچک و در دسترسی هستند که به ما کمک می‌کنند چند ساعت بیشتر آرایش را صورتمان نگه داریم! چون که هیچ‌چیز ناامیدکننده‌تر از این نیست که آرایشی که ساعت‌ها برایش وقت می‌گذارید و لوازم گران‌قیمتتان را صرفش می‌کنید، درست یک ساعت پس از خروج از منزل چنان جذب پوستتان شود و روی پوستتان در هم بریزد که احساس کنید همه چیز از قبلش بدتر شده است. حالا فکر کنید که حرف از یک مهمانی وسط باشد! احتمالا همه خانم‌ها با این دغدغه مواجه شده‌اند که درست زمانی که می‌خواهند یک عکس یادگاری از دورهمی و مهمانی‌شان ثبت کنند، هیچ اثری از آرایششان باقی نمانده و همه چیز روی صورتشان قاطی شده. اما نگران نباشید، ما به همین منظور این مقاله از رادیومدا را به صحبت درباره خرید اسپری تثبیت کننده آرایش یا همان فیکساتورها اختصاص دادیم تا به شما فوت و فن‌های کوچکی برای دوام بیشتر آرایش روی صورتتان یاد بدهیم و با انواع برندهای اسپری فیکساتور آشنا شوید.

انواع برندهای اسپری فیکساتور

انواع برندهای اسپری فیکساتور

چند نکته برای استفاده از اسپری تثبیت کننده آرایش

بعضی‌ها تصورشان این است که اسپری تثبیت کننده آرایش آخرین مرحله آرایش است که با چند فشار انگشت روی پوستتان می‌نشیند و همه آرایشتان را فیکس می‌کند. اما این تصور کاملا اشتباه است! به یاد داشته باشید که برای یک نتیجه خوب و ماندگار به یک زیرسازی خوب و فیکس شده نیاز دارید! بنابراین پیش از فشردن انگشتتان در آخرین مرحله نیاز است از قبل زحمت چند فشار دیگر روی اسپری تثبیت کننده آرایش را به انگشتتان بدهید.

 • اسپری فیکس را روی اسفنج یا برسی که برای استفاده از مواد زیرساز پوست مانند پرایمر و کرم پودر استفاده می‌کنید اسپری کنید. وقتی که مطمئن شدید مواد اسپری کاملا روی بافت آن نشست و سطحش را کمی مرطوب کرد می‌توانید کرم پودرتان را با آن روی صورتتان بزنید.
 • اسپری تثبیت کننده آرایش را روی قلمویی که با آن سایه چشمتان را می‌زنید اسپری کنید، وقتی سطح قلمو با اسپری فیکس مرطوب شد سپس از آن برای سایه زدن روی پلک‌تان استفاده کنید.
 • در مرحله آخر وقتی از تمام جزئیات آرایشتان به همراه اسپری فیکس گذر کردید، حالا نوبت به این می‌رسد که چشمتان را ببندید، و از فاصله تقریبا ۱۰ سانتی صورتتان، اسپری فیکس را روی صورتتان اسپری کنید. یک الی دو فشار روی اسپری تثبیت کننده آرایش شما کافی است تا چند ساعت بیشتر صورتتان میزبان آرایش و زیباییتان باشد.
انواع برندهای اسپری فیکساتور

انواع برندهای اسپری فیکساتور

چند نمونه از باکیفیت‌ترین انواع برندهای اسپری فیکساتور

اسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار

اسپری تثبیت کننده آرایش برند فلورمار یک راه حل ساده برای این است که در تمام طول روز آرایشتان را تازه و سر جای اولش نگه دارد. این فیکساتور حاوی عصاره طبیعی خیار و گل بابونه است که به پوستتان کمک می‌کند شادابی و رطوبت مورد نیازش را تا پایان روز روی صورتتان حفظ کند.

خواص و ترکیبات:

 • دارای عصاره طبیعی خیار و بابونه
 • تثبیت کننده آرایش برای ساعات طولانی
 • افزایش درخشنگی و طراوات پوست
 • بدون ایجاد چسبندگی
انواع برندهای اسپری فیکساتور

انواع برندهای اسپری فیکساتور

اسپری تثبیت کننده آرایش از برند لورآل مدل Infallible

این محلول به طور اختصاصی برای تثبیت آرایش و جلوگیری از ماسیده شدن آن روی پوست طراحی و تولید شده است. فرمولاسیون اسپری تثبیت کننده آرایش لورآل با کیفیتی مثال زدنی به گونه‌ای تنظیم شده است که بدون ایجاد احساس خشکی روی پوست به سرعت روی صورتتان جذب می‌شود و از آرایشتان مراقبت می‌کند.

خواص و ترکیبات:

 • تثبیت کننده آرایش
 • بدون ایجاد خشکی و چسبندگی روی پوست
 • مناسب برای انواع پوست‌ها
 • جذب بالا
 • بدون کدر کردن آرایش
انواع برندهای اسپری فیکساتور

انواع برندهای اسپری فیکساتور

اسپری تثبیت کننده آرایش آرت دکو ARTDECO

اسپری تثبیت کننده آرایش آرت دکو بدون اغراق با یک تیر سه نشان است! این محصول تنها یک فیکساتور ساده نیست، بلکه پرایمر و مرطوب کننده پوست هم است. اگر انتخاب شما یک فیکساتور پرقدرت و جذاب است که همزمان با حفظ دوام آرایش، نیازهای پوستتان برای زیبایی و طراوت بیشتر را تامین کند، به شما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ فیکساتور برند آرت دکو بروید که در سال ۲۰۱۷ نیز برنده جایزه بهترین فیکساتور صورت بوده است. اگر تجربه استفاده از آن را داشته باشید می‌دانید که هزینه‌ای که بابتش پرداخت کرده‌اید در برابر کیفیتی که از این محصول دریافت می‌کنید، کاملا ناچیز است. این محصول علاوه بر افزایش عمر آرایش روی پوست، به تغذیه و رطوبت‌رسانی عمیق پوست کمک فراوانی می‌کند.

خواص و ترکیبات:

 • فیکس‌کننده آرایش
 • رطوبت‌رسانی عمیق به مو
 • دارای خواص ترمیم و بازسازی سلول‌های پوست
 • افزایش شادابی و طراوت پوست
 • دارای پرایمر
 • تامین تغذیه مورد نیاز پوست
انواع برندهای اسپری فیکساتور

انواع برندهای اسپری فیکساتور

خرید اسپری تثبیت کننده آرایش از اپلیکیشن کمدا

اگر دلتان می‌خواهد آرایشتان رفیق نیمه راه نباشد باید از همین حالا به فکر خرید اسپری تثبیت کننده آرایش برای خودتان باشید. ما پیشنهاد می‌کنید این بار خرید اسپری تثبیت کننده آرایش را از اپلیکیشن کمدا تجربه کنید. شما در کمدا می‌توانید با یک سرچ ساده نمونه‌های بسیاری از کالای مورد نیازتان را در یک صفحه ببینید و به راحتی محصول دلخواهتان را با قیمت مناسب بخرید. زیرا کمدا همیشه برای شما تخفیف‌های دائمی و ویژه روی محصولات دارد و همچنین با خدماتی مانند گارانتی پرداخت می‌تواند خرید امن و دلچسبی را برای شما تضمین کند. البته به یاد داشته باشید که شما در کمدا می‌توانید هم خریدار باشید و هم فروشنده! به این صورت که کالای نو یا در حد نوی خود را که از داشتنش منصرف شده‌اید با قیمت مناسبی در اپلیکیشن کمدا بفروشید و هزینه‌اش را دریافت کنید و صرف خرید کالای دلخواه دیگری کنید. حالا در ادامه این مقاله با هم نمونه‌هایی از اسپری تثبیت کننده آرایش موجود و قابل فروش در اپلیکیشن کمدا را خواهیم دید.

خرید اسپری تثبیت کننده آرایش

خرید اسپری تثبیت کننده آرایش

خرید اسپری تثبیت کننده آرایش

خرید اسپری تثبیت کننده آرایش

خرید اسپری تثبیت کننده آرایش

خرید اسپری تثبیت کننده آرایش

شما چقدر استفاده از اسپری تثبیت کننده آرایش صورت را ضروری می‌دانید؟

نظر شما درباره استفاده و خرید اسپری تثبیت کننده آرایش چیست؟ آیا واقعا به دوام آرایش روی پوست شما کمک کرده‌اند؟ اگر پیشنهادی دارید که رمز و راز دوام بیشتر آرایش روی پوست را فاش می‌کند آن را با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

آیا استفاده از اسپری فیکساتور فقط در مرحله آخر آرایش استفاده می‌شود؟

این تصور کاملا اشتباه است! برای یک نتیجه خوب و ماندگار به یک زیرسازی خوب و فیکس شده نیاز دارید! بنابراین پیش از استفاده از آن در مرحله آخر، اسپری فیکس را روی اسفنج یا برسی که برای استفاده از مواد زیرساز پوست مانند پرایمر و کرم پودر استفاده می‌کنید اسپری کنید.

بهترین برندهای اسپری فیکساتور صورت از کدام برندها هستند؟

برندهای فلورمار، لورال و آرت دکو بهترین اسپری‌های ثتبیت کننده آرایش را تولید می‌کنند.

از کجا اسپری تثبیت کننده آرایش صورت را با ۵۰% تخفیف بخریم؟

این بار خرید اسپری تثبیت کننده آرایش را از اپلیکیشن کمدا تجربه کنید. شما در کمدا می‌توانید از تخفیف‌های دائمی و ویژه و گارانتی پرداخت می‌تواند استفاده کنید.

درباره مینا تیزروی

من مینام، 6 سال روانشناسی خوندم و حالا می‌نویسم. یعنی بیشتر از قبل می‌نویسم، حتی بیشتر از وقتایی که کلاس قصه می‌رفتم. نوشتن واسه من یه دنیاست، یه دنیا که توش اجازه دارم تموم عواطف ساده و پیچیده انسانی رو جسورانه و مختص به خودم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.