ترفند های زیبایی پوست, مراقبت و زیبایی چشم

وازلین برای چروک زیر چشم (اثر وازلین تراپی برای رفع چروک اطراف چشم)

وازلین برای چروک زیر چشم

وازلین برای چروک زیر چشم

همه دوست داریم که چهره‌ا‌‌ی شاداب و جوان داشته باشیم اما گذر عمر ممکن است این شادابی و جوانی را دست‌خوش تغییراتی کند. با این حال، نباید ناامید شوید. شما با انجام روتین‌های زیبایی و مراقبت از پوست می‌توانید با خطوط ریز و چین و چروک‌هایی که کم‌کم نمایان می‌شوند، مبارزه کنید تا همچنان پوستی صاف و جوان داشته باشید. شما در روتین مراقبت از پوست خود از چه محصولاتی کمک می‌گیرید؟  آیا در حال حاضر نمی‌توانید بودجه خوبی را برای خرید محصولات ضدپیری و ضدچروک مناسب پوستتان کنار بگذارید؟ در چنین شرایطی اغلب ما سعی می‌کنیم با استفاده از ماسک‌های خانگی و لیست پیشنهادی دوستان و آشنایان جایگزین مناسبی برای محصولات گران‌قیمت پیدا کنیم. به همین خاطر، شاید شما هم شنیده باشید که از وازلین برای چروک زیر چشم استفاده می‌کنند. آیا وازلین برای چروک زیر چشم موثر است؟ همانطور که می‌دانید پوست اطراف چشم بسیار نازک و حساس است و انتخاب محصول مناسب برای آن بسیار اهمیت دارد. با این مقاله از رادیومدا همراه شوید تا در کنار هم درستی یا نادرستی ایده استفاده از وازلین تراپی برای رفع چروک را بررسی کنیم و سپس به سراغ خرید کرم ضد چروک چشم برویم.

حتما ببینید:‌ استفاده از کرم مرطوب کننده برای دور چشم

وازلین تراپی برای رفع چروک

وازلین تراپی برای رفع چروک

آیا وازلین تراپی برای رفع چروک موثر است؟

ممکن است شنیده باشید که استفاده از وازلین روی پوست در شب، مانع ایجاد چین و چروک می‌شود؛ اما آیا چنین ادعایی صحت دارد؟ اجازه دهید این سوال را با استناد به نظرات متخصصان پوست پاسخ دهیم تا مساله کاملا بدون ابهام باقی بماند. از دیدگاه متخصصان پوست، وازلین مرطوب‌کننده‌ای بسیار قوی است که قابلیت اضافه کردن چربی به پوست را داشته و مانع تبخیر رطوبت پوست می‌شود. همانطور که می‌دانید با بالا رفتن سن ، پوست توانایی حفظ رطوبت خود را از دست می‌دهد. از طرفی پوستی که خشک باشد، کاملا چهره را پیر و شکسته نشان می‌دهد. بنابراین، با استفاده از وازلین برای چروک زیر چشم، رطوبت مورد نیاز پوست تامین شده و با نرم شدن آن، چین و چروک‌های صورت کمتر نمایان می‌شوند. با این حال، وازلین نمی‌تواند مانع پیر شدن پوست صورت شما شود. برای این که با سرعت پیر شدن پوست را کند و از جوانیتان محافظت کنید، باید به سراغ محصولاتی بروید که در تولید آنها از رتینول استفاده شده باشد. بنابراین، جواب سوال آیا وازلین برای چروک زیر چشم موثر است؟ بله است.

حتما ببینید:‌ علائم حساسیت به کرم دور چشم

وازلین تراپی برای رفع چروک

وازلین تراپی برای رفع چروک

نحوه استفاده از وازلین اطراف چشم

  • ابتدا صورت خود را پاک‌سازی کنید و سپس مرطوب‌کننده بزنید.
  • با استفاده از انگشت حلقه (کمترین فشار را به پوست زیر چشم وارد می‌کند) مقدار کمی وازلین از ظرف گرفته و آن را به آرامی زیر چشم‌های خود بزنید. این کار را از قسمت داخل چشم به سمت بیرون انجام دهید. با این حرکت، از ایجاد چین و چروک‌های بیشتر اطراف چشم جلوگیری می‌کنید.
  • دقت کنید که این حرکت را به آرامی و برای چند ثانیه ادامه دهید تا لطافت و آرامش پوستتان بهم نریزد. زیرا انجام حرکاتی ناملایم و سریع روی پوست حساس زیر چشم، سبب ایجاد چین و چروک بیشتر می‌شود.
  • می‌توانید روتین مراقبتی استفاده از وازلین برای چروک زیر چشم را هم شب و هم صبح انجام دهید.
  • اگر قرار است صبح‌ها از وازلین استفاده کنید، پیشنهاد رادیومدا به شما این است که وازلین را جایگزین یک میکاپ پرایمر فوق‌ا‌‌‌لعاده کنید. چرا؟ از آنجائی که وازلین پوست خشک را نرم و آب‌رسانی می‌کند، این امکان را به وجود می‌آورد که کانسیلر یا فاندیشن شما به راحتی جذب پوست شود و از ایجاد چین و چروک هم جلوگیری می‌کند.
  • وازلین این امکان را به شما می‌دهد که از آن به عنوان یک ماسک شب عالی استفاده کنید. چگونه؟ مقداری وازلین بردارید و مطابق توضیحات بالا، به آرامی روی پوست زیر چشم خود بکشید. به جز زیر چشم، می‌توانید با وازلین صورتتان را هم ماساژ دهید. ماساژ شبانه صورت فواید زیادی دارد از جمله این که پوست شما را کاملا ریلکس کرده و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، بر راحت خوابیدن شما هم تاثیر زیادی دارد. آیا تا به حال ماساژ شبانه صورت را امتحان کرده‌اید؟

حتما ببینید: عوارض بوتاکس برای دور چشم

وازلین تراپی برای رفع چروک

وازلین تراپی برای رفع چروک

خرید کرم ضد چروک چشم با قیمت مناسب از کمدا

اگر به جز استفاده از وازلین برای چروک زیر چشم، مشتاق هستید که کرم‌های ضدچروک باکیفیتی خریداری کنید، نصب اپلیکیشن جذاب و کاربردی کمدا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با نصب کمدا، علاوه بر تجربه خریدی راحت از درگاه امن، از تخفیف‌های ویژه‌ای برخوردار می‌شوید که کار شما را برای خرید یک کرم ضدچروک قیمت مناسب ساده می‌کند. در ادامه چند نمونه از کرم‌های ضدچروک چشم موجود در کمدا را با تخفیف‌های بالا مشاده می‌کنید:

حتما ببینید:‌ بهترین روغن گیاهی برای دور چشم

خرید کرم ضد چروک چشم از کمدا

خرید کرم ضد چروک چشم از کمدا

خرید کرم ضد چروک چشم از کمدا

خرید کرم ضد چروک چشم از کمدا

خرید کرم ضد چروک چشم از کمدا

خرید کرم ضد چروک چشم از کمدا

خرید کرم ضد چروک چشم از کمدا

خرید کرم ضد چروک چشم از کمدا

حتما ببینید: تفاوت کرم ضد چروک صورت و کرم ضد چروک چشم

آیا تا به حال از وازلین برای چروک زیر چشم استفاده کرده‌اید؟

شما خرید کرم ضد چروک از چه برندی را پیشنهاد می‌کنید؟ تجربه خود را درباره استفاده از وازلین برای چروک زیر چشم با دوستان کمدایی در میان بگذارید.

آیا وازلین تراپی برای رفع چروک موثر است؟

بله؛ با استفاده از وازلین برای چروک زیر چشم، رطوبت مورد نیاز پوست تامین شده و با نرم شدن آن، چین و چروک‌های صورت کمتر نمایان می‌شوند.

چگونه از وازلین برای رفع چروک زیر چشم استفاده کنیم؟

پس از پاک‌سازی و استفاده از مرطوب‌کننده، مقداری وازلین را از قسمت داخل چشم به سمت بیرون بزنید. با این حرکت، از ایجاد چین و چروک‌های بیشتر اطراف چشم جلوگیری می‌کنید.

از کجا کرم ضد چروک چشم را ارزان‌تر از بازار بخرم؟

اگر به جز استفاده از وازلین برای چروک زیر چشم، مشتاق هستید که کرم‌های ضدچروک باکیفیتی خریداری کنید، نصب اپلیکیشن جذاب و کاربردی کمدا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با نصب کمدا، علاوه بر تجربه خریدی راحت از درگاه امن، از تخفیف‌های ویژه‌ای استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.