زیبایی و مراقبت های مو

جدیدترین مدل مو پسرانه برای دخترها (به روزترین مدل مو دخترانه کوتاه)

جدیدترین مدل مو پسرانه برای دخترها

مدل مو پسرانه جدید

زمانی یکی از معیارهای زیبایی برای خانم‌ها داشتن مدل موهای بلند بود اما حال تنوع استایل‌های مختلف مو دست شما را برای جذاب به نظر رسیدن با انتخاب‌های متفاوت‌تر باز گذاشته است. از آنجائی که امروزه حد و مرزهای تعریف شده قدیمی برای استایل و مدل موی پسرانه و دخترانه معنای خود را بیشتر از قبل دست داده است، در این مقاله رادیومدا بر آن شدیم تا جدیدترین انواع مدل مو پسرانه را معرفی کنیم تا خانم‌های عاشق مدل موی پسرانه هم بتوانند به موهایی با استایل دلخواه برسند.

مدل موی پسرانه ساده برای دختر

مدل موی پسرانه ساده برای دختر

چگونه مدل موی پسرانه مناسب انتخاب کنیم

شاید شما هم این جمله معروف را شنیده باشید که لباس‌های شما نشان‌دهنده شخصیت شما هستند. در درستی این جمله شکی نیست اما به جز لباس‌ها، استایل موهای شما هم می‌توانند تعریف‌کننده شخصیت شما باشند. اگر دقت کرده باشید در فشن‌شوها یا مراسم‌های مهم مدل‌ها و افراد معروف با موهای جذاب و زیبا روی فرش قرمز می‌درخشند. از این‌رو، اگر به دنبال این هستید که سبک خاصی از ظاهرتان را به نمایش بگذارید؛ نباید استایل موهای خود را فراموش کنید.

اغلب فکر می‌کنیم برای داشتن مدل موی پسرانه با گزینه‌های محدودی روبرو هستیم که انتخاب از میان آنها نیازمند توجه به معیار خاصی نیست اما سخت در اشتباه می‌باشیم. انتخاب مدل موی پسرانه جذاب و متعادل حتی برای پسرها هم کار ساده‌ای نیست. برای رفع ابهام رادیومدا در ادامه به دو معیار مهم انتخاب مدل موی پسرانه اشاره می‌کند.

 1. به فرم صورت خود توجه کنید: برای انتخاب بهترین مدل موی پسرانه جدید، باید فرم صورت خود را در نظر بگیرید. بر این اساس می‌توانید مدل موی پسرانه زیباه و ساده‌ای انتخاب کنید که بعضی از ویژگی‌های چهره شما را پنهان و بعضی از آنها را برجسته‌تر کند. برای مثال؛ بعضی از افراد ابروهای کشیده‌ای دارند اما بعضی از افراد طول پیشانی آنها متناسب است.
 2. به نوع موهای خود دقت کنید: موهای شما صاف هستند یا فر؟زیر هستند یا نرم و لطیف؟به پاسخ این سوالات نیز قبل انتخاب مدل موی مردانه یا پسرانه دلخواهتان توجه کنید. از آنجائی که این روزها می‌توان با کمک محصولات شیمایی موها را به هر حالتی درآورد؛ شاید شما اهمیت این موارد را نادیده بگیرید. با این حال رادیومدا توصیه می‌کند اگر برای چنین تغییری بودجه کافی ندارید؛ به این معیار بی‌توجه نباشید.
مدل مو پسرانه برای صورت لاغر

مدل مو پسرانه برای صورت لاغر

حتما ببینید: درمان موخوره بدون کوتاهی

چند مدل مو پسرانه برای دختر

زویی کراویتز اغلب مدل موهایش را با استایل مدل موی پسرانه زیبایی می‌آراید که در نگاه اول ممکن است بسیار ساده به نظر برسند اما نمی‌توان تاثیر آن را بر روی چهره انکار کرد. این مدل موی پسرانه او سبک میکروبنگ محسوب می‌شود. اگر موهایتان آسیب دیده این استایل مو، مدل جذابی برای کوتاه کردن دوباره موهای شما است.

مدل موی پسرانه کوتاه

مدل موی پسرانه کوتاه

آیا در فکر کوتاه کردن موهایتان با ماشین برقی هستید؟ اگر فکر می‌کنید که مدل مویی کوتاه‌تر از مدل قبلی مدنظر شما است، مدل موی کوتاه سینتیا اریوو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این مدل موی تراشیده به گونه‌ای است که پشت و دور سر کاملا کوتاه است اما موهای بالای سر کمی بلندتر به نظر می‌رسند. این مدل موی الهام گرفته شده از استایل موی سبک Pixie می‌باشد. در تراشیدن موهایتان دقت کافی داشته باشید تا مدل آنها به اندازه سینتیا چشم‌گیر دیده شود.

مدل موی پسرانه کچل

مدل موی پسرانه کچل

آیا از داشتن مدل موهای عجیب و کمتر دیده شده لذت می‌برید؟ ایا مدل مویی می‌خواهید که بیشتر شبیه زمان بیدار شدن شما از رختخواب باشد؟ اگر پاسختان مثبت است؛ استایل موی پسرانه جین فوندا دقیقا مدلی است که به دنبالش می‌گردید. با نگاهی به مدل موی کوتاه او متوجه می‌شوید اولین چیزی که توجه را به خود جلب می‌کند، آشفتگی و نامرتب بودن خاص آن است با این حال،  استایل موی مورد نظر ظاهر جین را زیباتر نشان می‌دهد.

طراحی مدل موی پسرانه

طراحی مدل موی پسرانه

اگر مدل موی پسرانه‌ای به کوتاهی موی جولی اندروز می‌پسندید، می‌توانید با دادن کمی حالت فر به موهایتان، زیبایی ویژگی‌های چهرهتان را برجسته‌تر کنید.

مدل مویه پسرانه فر

مدل مویه پسرانه فر

در بین سلبریتی‌های خانم یکی از زیباترین آنها که مدل مویی جذاب و ساده دارد، چارلیز ترون است. این مدل مو پسرانه از آن دسته مدل موهای پرکاربرد است (تنها با صاف کردن مو به سمت پایین) که با آن می‌توانید همه جا از فرش قرمز تا قرار رمانتیک یا رسمی حضور پیدا کنید.

حتما ببینید: تقویت موهای جلوی سر

مدل موی پسرانه کلاسیک

مدل موی پسرانه کلاسیک

اگر استایل موی چشم‌گیری می‌خواهید که توجه‌ها را به سمت شما بکشاند، مدل مو پسرانه جذاب تیانا تیلور را امتحان کنید. اگر با استفاده از اکسسوری‌های برجسته مشکلی ندارید؛ می‌توانید گوشواره بزرگی مانند گوشواره یاسی رنگ تیانا را زینت‌بخش مو و استایلتان کنید.

مدل موی پسرانه2021  

مدل موی پسرانه۲۰۲۱

آیا شما هم طرفدار مدل‌های موی پسرانه نامتقارن هستید؟ معمولا در این استایل‌ها، موها به یک طرف متمایل می‌شوند. اگر تا به حال فکر می‌کردید که این مدل موی پسرانه دمده است، گابریل یونیون به شما ثابت می‌کند که سخت در اشتباه هستید. همانطور که می‌بینید  در این مدل نامتقارن موهای روی هم انباشته و تماما به سمت پایین آراسته شدند.

مدل مو ی پسرانه بلند

مدل مو ی پسرانه بلند

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی مو از کمدا با تخفیف ویژه

آیا فکر می‌کنید با داشتن موی پسرانه کوتاه احتمالا زمان آماده شدنتان بسیار کوتاه خواهد شد؟ اگر بگوئید بله؛ تعجب نمی‌کنیم. اما متاسفانه آمار و شواهد نشان می‌دهد تقریبا ۶۵% پسرها وقت بیشتری را برای آماده شدن صرف می‌کنند و بیشتر از ۹۰% این زمان را به حالت دادن موهای خود می‌گذرانند. بنابراین برای اینکه بتوانید با مدل مو پسرانه کلاسیک سر قرار دوستانه حاضر شده یا برعکس با مدل مو پسرانه مجلسی به مهمانی بروید؛ به محصولات آرایشی و بهداشتی مو نیاز خواهید داشت. پیشنهاد رادیومدا برای خریدی به‌صرفه و مناسب کرم مو، ماسک مو، اسپری، ژل، وکس و… اپلیکیشن کاربردی کمدا است. با  نصب کمدا و پیوستن به این شبکه اجتماعی دخترانه می‌توانید محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نظرتان را با تخفیف بالای ۵۰% از درگاه امن کمدا خریداری نمائید. در ادامه چند نمونه از محصولات موی موجود در کمدا را مشاهده می‌کنید:

خرید کرم مو از کمدا

خرید کرم مو از کمدا

خرید ژل مو از کمدا

خرید ژل مو از کمدا

خرید وکس مو از کمدا

خرید وکس مو از کمدا

شما کدام مدل مو پسرانه را انتخاب می‌کنید؟

شما چه مدل موی پسرانه برای دخترها می‌پسندید؟ کدام مدل مو پسرانه بالا توجه شما را به خود جلب کرده است؟ نظراتتان را با دوستان کمدایی خود به اشتراک بگذارید.

منبع: https://www.goodhousekeeping.com

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “جدیدترین مدل مو پسرانه برای دخترها (به روزترین مدل مو دخترانه کوتاه)

 1. نجمه گفت:

  سلام و خسته نباشيد و تشكر بابت زحمتي كه براي جمع اوري مطالب و عكس كشيديد🙏منم كاملا با شما موافقم اين روزا طرفداران موي خيلي كوتاه خيلي بيشتر از گذشته است اما قبل از اينكه بشه از محصولات براي موهاي كوتاه استفاده كرد بايد موها رو كوتاه كرد كه معمولا اين حد كوتاهي احتياج به ماشين اصلاح سر داره،من تا حالا چند بار ماشين اصلاح سر رو تو كمدا براي فروش گذاشتم ولي ايتمم حذف شده و در توضيح ايتم گفته شده اين ايتم مردونه است!!!!اگر ايتم مردونه است پس اين واكسهاي مو هم كه تبليغ كرديد مردونه است!!!خلاصه اين مطلبي كه شما كلي زحمت براش كشيديد جمع نقيضينه

  1. ریحانه احمدی گفت:

   نجمه جون کمدا یه شبکه اجتماعی دخترونه هستش و طبیعتا آیتم‌هایی که برای این جمع قابل استفاده هستش، توی کمدا امکان خرید و فروش دارن. یک سری از آیتم‌ها مثل واکس مو هم برای خانم‌ها و هم آقایون قابل استفاده‌ست و جنسیت نداره.
   مرسی که نظرت رو برامون نوشتی! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.