تشخیص کرم پودر اصل

تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی (نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل)

تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی

تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی

برند آرایشی هدی بیوتی از برند‌های معروف روز دنیا است. محبوبیت بسیار این برند در میان خانم‌ها و حتی میکاپ آرتیست‌ها و بیوتی بلاگر‌ها قابل انکار نیست. یکی از آیتم‌های پر طرفدار این برند کرم پودر آن است. به دلیل پر طرفدار بودن کرم پودر هدی بیوتی بازار نمونه فیک آن داغ است پس اگر قصد خرید کرم پودر هدی بیوتی را دارید توصیه می‌کنیم این مطلب از رادیومدا را حتما بخوانید تا با نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل از تقلبی آشنا شوید. ما در این مطلب شما را با نمونه‌های اصل و فیک موجود در بازار آشنا می‌کنیم تا بتوانید با اطمینان از راه‌های تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی این محصول را خریداری کنید.

حتما بخوانید: کرم پودر با تناژ صورتی

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل از تقلبی

یک نمونه فیک هم جدیدا در بازار وجود دارد که می‌توان گفت با نمونه اصلی مو نمی‌زند. یکی از راه‌های تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی برای این نمونه، قیمت محصول است. در سایت اصلی این کرم پودر ۴۰ دلار است پس قیمتی کمتر از ۵۰۰ یا ۶۰۰ هزار تومان نمی‌تواند داشته باشد پس اگر از نظر ظاهری با نمونه اصلی تفاتی نداشت، ولی قیمتی کمتر از ۲۰۰ هزار تومان دارد مطئن باشید که نمونه تقلبی آن است. تفاوت دیگری که در این نمونه محصول در مقایسه با اصل آن دیده شده که به تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی کمک می‌کند، جنس بدنه بسته‌بندی آن است که در نمونه اصلی پلاستیک فشرده و سبک است ولی نمونه فیک آن شیشه‌ای و سنگین است. این نمونه از نظر ظاهری به نمونه اصلی شباهت دارد و شاید در این مورد تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی سخت باشد. بنابراین به طور خلاصه می توان گفت:

  • نوشته های روی بسته‌بندی نمونه اصلی ضخیم‌تر از نمونه تقلبی است.
  • ارتفاع کرم پودر اصلی از کرم پودر تقلبی کوتاه‌تر است.
  • بافت کرم پودر اصلی غلیظ‌تر از نمونه تقلبی است.

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر گاش اصل از تقلبی

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل از تقلبی

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل از تقلبی

نمونه‌های اصل و تقلبی کرم پودر هدی بیوتی

کرم پودر FauxFilter Foundation هدی بیوتی

این کرم پودر پوشانندگی بالایی دارد و در عین حال به هیچ عنوان در خطوط ریز پوست جمع نمی‌شود و حتی بعد از استفاده حس سبکی بر روی پوست خود خواهید داشت. با استفاده از کرم پودر هدی بیوتی، با تمام لکه‌ها، قرمزی‌ها و منافذ پوستتان خداحافظی کنید و از داشتن پوستی درخشان لذت ببرید. این کرم پودر در ۳۰ تناژ رنگی برای انواع رنگ پوست‌ به فروش می‌رسد و شما می‌توانید متناسب با رنگ پوستان بهترین و مناسب‌ترین رنگ کرم پودر را انتخاب کنید.

حتما ببینید: تشخیص کرم پودر درماکول اصل

 

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل

در سایت اصلی برند هدی بیوتی تنها همین یک مدل کرم پودر را می‌بینیم و این کار ما را برای تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی و خرید نمونه اصل راحت‌تر می‌کند. نمونه‌های فیک که در حال ‌حاضر در بازار به فروش می‌رسد را در ادامه مشاهده می‌کنید. هرگاه با این نمونه‌ها روبرو شدید در تقلبی بودن آنها شک نکنید و پول خود را برای جنس تقلبی ندهید.

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر اصل ویولت

کرم پودر تقلبی مدل بی‌بی هدی بیوتی

این مدل کرم پودر هدی بیوتی اصلا در سایت اصلی این برند وجود ندارد. استفاده از این کرم پودر‌ها که مشخص نیست در چه شرایطی ساخته می‌شوند، ممکن است ضرر‌های جدی به پوستتان بزند. این نمونه فیک در دو بسته‌بندی تیوپی و شیشه‌ای وجود دارد. پس برای تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی در نظر داشته باشید که این مدل بی‌بی تقلبی است و در سایت برند وجود ندارد.

حتما ببینید: تشخیص کرم پودر وو اصل

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل

نحوه تشخیص کرم پودر Huda Beauty اصل

کرم پودر تقلبی تیوپی هدی بیوتی

در حال حاضر برند هدی بیوتی کرم پودر تیوپی ندارد، پس برای تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی این را در نظر داشته باشید که کلیه نمونه‌های تیوپی موجود در بازار که بفروش می‌رسند از نمونه‌های تقلبی از این برند هستند.

حتما ببینید: تشخیص کرم پودر اصل منهتن

نمونه کرم پودر تقلبی تیوپی

نمونه کرم پودر تقلبی تیوپی

خرید کرم پودر هدی بیوتی از اپلیکیشن کمدا

اگر با در نظر گرفتن روش‌های تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی قصد خرید به صورت آنلاین را دارید کافی است اپلیکیشن کمدا را نصب کنید و بعد از کمدایی شدن با یک سرچ از میان کرم پودر‌های کمد‌های مختلف، خوش قیمت‌ترین را انتخاب کنید و با گارانتی پرداخت خریدتان را انجام دهید. شاید هم کرم پودر نو و استفاده نشده‌ای دارید که دوست دارید آن را به پول تبدیل کنید، با عضو شدن در اپلیکیشن کمدا لوازم آرایشی نو و سالم خود را به پول تبدیل کنید!

حتما ببینید: تشخیص کرم پودر فلورمار اصل و تقلبی

شما برای تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی چه پیشنهادی دارید؟

آیا معرفی ترفندهای تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی برای شما مفید بود؟ می‌توانید نظرات و تجربیات خودتان را از خرید کرم پودر هدی بیوتی در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

برند هدی بیوتی چند مدل کرم پودر تولید کرده است؟

این برند تنها یک مدل کرم پودر ارائه کرده است و نمونه‌های متفاوت با نمونه اصلی در سایت تقلبی محسوب می‌شوند.

تنها کرم پودر هدی بیوتی با نمونه‌های تقلبی آن چه تفاوتی دارد؟

نوشته‌های روی بسته‌بندی نمونه اصلی ضخیم‌تر از نمونه تقلبی و ارتفاع کرم پودر اصلی از کرم پودر تقلبی کوتاه‌تر است. همچنین بافت کرم پودر اصلی غلیظ‌تر از نمونه تقلبی است.

کدام کرم پودرهای برند هدی بیوتی موجود در بازار تقلبی هستند؟

کرم پودر بی بی هدی بیوتی و کرم پودر تیوپی هدی بیوتی از نمونه‌های تقلبی این محصول هستند.

کجا کرم پودر هدی بیوتی بخرم یا بفروشم؟

اپلیکیشن کمدا را نصب کنید و با گارانتی پرداخت خریدتان را انجام دهید و حتی لوازم آرایشی نو و سالم خود را با فرختن در کمدا، به پول تبدیل کنید!

درباره مرجان پازیار

یه عشق خرید که همیشه دنبال ترند‌های جدید بوده و از یه جایی به بعد تصمیم گرفته در مورد فشن بنویسه تا اطلاعاتشو با کلی دوست خوب به اشتراک بذاره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.