تشخیص کرم پودر اصل

تشخیص کرم پودر وو اصل (نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV)

تشخیص کرم پودر وو اصل

تشخیص کرم پودر وو اصل

برند VOV ساخت کشور کره جنوبی و از برند‌های محبوب و باسابقه ای است که خانم‌های جوان از محصولات با کیفیت آن استفاده می‌کنند. با زیاد شدن محصولات تقلبی در بازار برند وو هم به خاطر داشتن طرفداران زیاد در بین محصولات تقلبی قرار گرفت. از محصولات برند وو، بیشتر کرم پودر و پنکک این برند را به صورت فیک در بازار می‌بینیم. پس تشخیص کرم پودر وو اصل می تواند از دغدغه‌های هر خانمی هنگام خرید کرم پودر وو باشد. در این پست رادیومدا شما را با نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV را آشنا می‌کنیم.

حتما بخوانید: کرم پودر oil free

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

  • اولین روش، توجه به برچسب اصالت کالا است. اگر کرم پودر وو برچسب اصالت کالا ندارد، بهتر است از خرید آن صرف نظر کنید یا روش‌های دیگر برای تشخیص کرم پودر وو اصل را که در ادامه آورده‌ایم برای اطمینان خود به کار ببرید. البته که صرفا برچسب داشتن نمی‌تواند دلیلی بر اصالت کرم پودر وو باشد؛ حتما شماره‌ای که روی برچسب را به شماره ۲۰۰۰۸۸۲۲ پیامک کنید. پس از ارسال این پیامک مشخصاتی مانند: تاریخ تولید، تاریخ انقضا، شرکت سازنده و … برای شما پیامک می‌شود که اصالت کالا را تایید می‌کند.

حتما ببینید: تشخیص کرم پودر کنویس اصل

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

  • به قیمت کرم پودر دقت کنید. هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هر تفاوت قیمت زیادی را یک نشانه بدانید و از خرید محصولی که تفاوت قیمت فاحشی با نمونه اصلی‌اش دارد، صرف نظر کنید. در حال حاضر با یک سرچ ساده می‌بینید که کرم پودر وو با قیمت‌هایی باورنکردنیِ کمتر از ۴۰هزار تومان به عنوان نمونه اصل به فروش می‌رسند. توجه به قیمت محصول یک راه ساده برای تشخیص کرم پودر وو اصل است.

حتما ببینید: تشخیص کرم پودر اصل استی لودر

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

  • توجه داشته باشید که کرم پودر‌های اصل بوی بد و زننده‌ای ندارند، فقط در یک صورت این امکان وجود دارد که مدت طولانی از تاریخ انقضا آن گذشته باشد. همچنین به بافت کرم پودر دقت کنید که سبک باشد و روی پوست تغییر رنگ ندهد. پس برای تشخیص کرم پودر وو اصل به بافت، ماندگاری و بوی آن دقت کنید.

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر اصل میبلین

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

  • و در آخر سعی کنید قبل از خرید برای راحتی تشخیص کرم پودر وو اصل مدل دلخواه خود را از سایت اصلی برند انتخاب کنید و عکس آن را به همراه خود موقع خرید داشته باشید تا ظاهر کرم پودر اصل را با کرم پودر ارائه شده مقایسه کنید.

حتما ببینید:‌ تشخیص اصل بودن پنکک دوسه

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

نحوه تشخیص کرم پودر اصل از تقلبی VOV

خرید کرم پودر وو اصل از اپلیکیشن کمدا

 اگر قصد خرید اینترنتی کرم پودر وو را دارید و می‌خواهید از خرید خود مطمئن باشید به شما اپلیکیشن کمدا را پیشنهاد می‌دهیم که علاوه بر خریدی مطمئن از درگاه امن و با گارانتی پرداخت، می‌توانید از تخفیف‌های خوب نیز بهرمند شوید. حتی به راحتی می‌توانید با فروشنده صحبت کنید و هر سوالی که برای تشخیص کرم پودر وو اصل دارید بپرسید و از او بخواهید عکس‌هایی از محصول برای شما ارسال کند تا با خیالی آسوده خرید کنید.

حتما ببینید: تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی

خرید کرم پودر وو از کمدا

خرید کرم پودر وو از کمدا

 

خرید کرم پودر وو از کمدا

خرید کرم پودر وو از کمدا

 

خرید کرم پودر وو از کمدا

خرید کرم پودر وو از کمدا

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر مکس فاکتور اصل

شما برای تشخیص کرم پودر وو اصل چه پیشنهادی دارید؟

تا حالا برای خرید کرم پودر وو به نمونه تقلبی آن برخورده‌اید؟ از چه راه‌کارهایی برای تشخیص کرم پودر وو اصل به استفاده کرده‌اید؟ می‌توانید نظرات و تجربیات خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

در چه صورتی کرم پودر وو را نخریم؟

اگر کرم پودر وو برچسب اصالت کالا ندارد، بهتر است از خرید آن صرف نظر کنید. البته صرفا برچسب داشتن نمی‌تواند دلیلی بر اصالت کرم پودر وو باشد؛ حتما شماره‌ای که روی برچسب را به شماره ۲۰۰۰۸۸۲۲ پیامک کنید.

چگونه کرم پودر وو اصل را تشخیص بدهیم؟

توجه داشته باشید که کرم پودر‌های اصل و سالم بوی بد و زننده‌ای ندارند. همچنین به بافت کرم پودر دقت کنید که سبک باشد و روی پوست تغییر رنگ ندهد.

راه‌کار راحت و بی‌دردسرِ تشخیص کرم پودر وو اصل چیست؟

سعی کنید مدل دلخواه خود را از سایت اصلی برند انتخاب کنید و عکس آن را به همراه خود موقع خرید داشته باشید تا ظاهر کرم پودر اصل را با کرم پودر ارائه شده مقایسه کنید.

از کجا کرم پودر وو را تخفیف‌دار بخرم؟

با خرید از اپلیکیشن کمدا علاوه بر خریدی مطمئن از درگاه امن و با گارانتی پرداخت، می‌توانید از تخفیف‌های خوب نیز بهرمند شوید و حتی به راحتی با فروشنده صحبت کنید و هر سوالی که برای تشخیص کرم پودر وو اصل دارید بپرسید.

درباره مرجان پازیار

یه عشق خرید که همیشه دنبال ترند‌های جدید بوده و از یه جایی به بعد تصمیم گرفته در مورد فشن بنویسه تا اطلاعاتشو با کلی دوست خوب به اشتراک بذاره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.