تشخیص کرم پودر اصل

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی (نحوه تشخیص اصالت کرم پودر اصل Loreal)

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی

همانطور که می‌دانید در بازار جنس‌های تقلبی و تاریخ گذشته زیاد شده‌است. ممکن است جنس‌های تقلبی را به جای جنس اصل به شما بفروشند و یا تاریخشان را دستکاری کنند و مشتری متوجه نشود که تاریخ محصول گذشته است. هنگام خرید لوازم آرایشی باید دقت داشته باشید که هزینه محصول اصل را می‌پردازید. بخاطر ارتباط مستقیم این لوازم با پوست صورت، چشم و لب نباید از اصالت آن‌ها غافل شد. در ادامه نکاتی برای نحوه تشخیص اصالت کرم پودر اصل Loreal می‌گوییم تا هنگام خرید کرم پودر اورال بتوانید با اطمینان خاطر خرید کنید. در ابتدا با چند روش کلی برای تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی آشنا می‌شویم.

حتما بخوانید: کرم پودر لورال

راه های تشخیص اصالت محصولات آرایشی و بهداشتی

 • بارکد: هر کالایی بارکد مخصوص به خودش را دارد که سه عدد اول از چپ نشان دهنده‌ی کشور سازنده‌ی آن است، مثلا سه عدد اول بارکد ایران ۶۲۶ هست، فقط کافی است که یک نرم‌افزار بارکدخوان داشته باشید تا بدانید انتخاب شما محصول کدام کشور است. نکته جالب این است که این بارکد هیچ محصول تحت لیسانسی را نمایش نمی‌دهد، یعنی اگر کالای مورد نظر تحت لیسانس آلمان است اما در ایران پر می‌شود، ایران را به عنوان کشور سازنده نمایش می‌دهد.

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر مکس فاکتور اصل

نحوه تشخیص اصالت کرم پودر اصل Loreal

نحوه تشخیص اصالت کرم پودر اصل Loreal

 • برچسب زرد رنگ اصالت کالا: بعضی کالاهای قاچاقی یا مسافری برچسب تایید اصالت کالا را ندارند. استفاده از سامانه پیامکی ۲۰۰۰۸۸۲۲ در بین گزینه‌های تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی وجود دارد.  کد ۱۶ رقمی‌ای که بعد از خراشیدن برچسب نمایان می‌شود را ارسال کنید و منتظر پیامک تایید باشید.

حتما ببینید: تشخیص اصل بودن پنکک ورسای

نحوه تشخیص اصالت کرم پودر اصل Loreal

نحوه تشخیص اصالت کرم پودر اصل Loreal

 

نحوه تشخیص اصالت کرم پودر اصل Loreal

نحوه تشخیص اصالت کرم پودر اصل Loreal

 • بچ کد: بچ کد شامل تعدادی حروف و رقم است که تاریخ تولید، انقصا و سری ساخت را نمایش می‌دهد. کافی است که در یک سایت معتبر مثل chekfresh، نام برند محصول مورد نظرتان را وارد کنید و بچ کد را بزنید تا سری ساخت و تاریخ تولید و انقضای آن محصول را ببینید. نکته جالب این است که برای دانستن تاریخ انقضای بسیاری از محصولاتی که بیشتر از دو یا سه سال اعتبارِ مصرف دارند، دنبال تاریخ روی جعبه هایشان نگردید؛ بچ کدشان را چک کنید!
 • راه بسیار ساده: با یک سرچ ساده در سایت‌های اصلی محصولات می‌توانید تفاوت قیمت‌ها را ببینید؛ به طور مثال کرم پودر‌های لورال بین ۱۳ تا ۱۶ دلار هستند؛ پس نمی‌توانیم به فروشنده‌ای اطمینان کنیم که یک کرم پودر اورال اصل را با قیمتی ارزان بفروشد. نابراین همیشه قبل از خرید می‌توانید قیمت واقعی را در سایت اصلی برند چک کنید.

از تمامی روش‌های بالا می‌توانید برای تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی استفاده کنید. برای راحتی و دقت بیشتر شما در خرید، چند مدل کرم پودر لورال اصل و تقلبی را با هم مقایسه می‌کنیم.

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر اصل بورژوا

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی مدل توتال کاور

‌کرم پودر توتال کاور لورال یک پوشاننده قوی و ماندگار است که می‌توانید با خیال راحت عیوب پوست از جمله جوش‌های سر‌سیاه، لک، جای زخم را بپوشانید. این کرم پودر دارای بافتی بسیار سبک بوده و نمایی طبیعی به پوست می‌دهد و برای انواع پوست مناسب است. کرم پودر توتال کاور تا ۲۴ ساعت بر روی پوست باقی می‌ماند و نمایی بی‌عیب و بی‌نقص به پوست می‌دهد.

حتما ببینید:‌ تشخیص اصل بودن برنزه کننده

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی مدل توتال کاور

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی مدل توتال کاور

برخی از تفاوت‌های ظاهری برای تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی لورال اشاره کرده‌ایم:

‌‌۱. تفاوت در جنس بدنه، از تفاوت‌های آشکار برای تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی است. در نمونه تقلبی قسمت مشکی کاملا صاف و براق است، در صورتی که در نمونه اصلی قسمت مشکی نسبتا مات است.‌‌ ‌‌

‌۲. عبارت ۲۴HR، در نمونه اصلی در کادری بنفش رنگ است ولی در نمونه تقلبی این رنگ صورتی است.‌‌ همچنین اگر به نوشتار داخل کادر محصول اصلی دقت کنید، نوشته‌های داخل کادر تقریبا با لبه پایینی کادر بنفش فاصله زیادی ندارند ولی در نمونه تقلبی این فاصله بین نوشته و لبه کادر بیشتر است.

‌۳. با کمی دقت متوجه تفاوت در رنگ و فونت کلمه توتال کاور در نمونه اصلی با تقلبی می‌شوید. بر روی محصول اصل این کلمه تقریبا بنفش و فونت آن بولد‌تر (ضخیم‌تر) است. اما در نمونه تقلبی، این عبارک صورتی با فونتی نازکتر است.

حتما ببینید: تشخیص اصل بودن کرم پودر دوسه

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی مدل توتال کاور

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی مدل توتال کاور

تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی مدل اینفائیبل (پروگلو)

نمونه تقلبی و اصلی این مدل کرم پودر اورال را در عکس‌های زیر می‌بینید. تفاوت محصول اصلی و تقلبی اینفائییل پروگلد مواردی است که در ادامه گفته می‌شود، به این موارد هنگام خرید دقت کنید.

 • زیر هر شماره رنگ باید اسم رنگ آن نوشته شده باشد.
 • برای اشاره به راحت‌ترین نکته برای تشخیص اصالت این محصول باید گفت که این کالا فقط ۳۰ میلی‌لیتر دارد و ورژن ۵۰ میل‌لیتری تولید نشده است. پس اگر بسته‌بندی ۵۰ میلی‌لیتر آن را دیدید به تقلبی بودن آن شک نکنید.
 • میزان حجم نوشته شده روی آن علاوه بر ۳۰ میلی‌لیتر باید ۰ FL. OZ. باشد که در نمونه تقلبی ۱٫۷۶ FL. OZ. نوشته شده است.
 • در نوشته PRO-GLOW که در زیر نوشته ‌INFALLIBLE است، W باید قبل از حرف E باشد.
 • همچنین حرف O باید وسط حرف A باشد.
 • حرف O باید تقریبا زیر حرف B باشد نه بین B و L.
 • در قسمت مشکی لبه بالای تیوپ باید سریال ساخت حک شده باشد که در نمونه تقلبی می‌بینید که آن قسمت فاقد اعداد و نوشته است.
 • این را بخاطر داشته باشید که هیچ یک از کرم پودر‌های لورال جعبه ندارند، این مورد نیز در تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی به شما کمک می‌کند.

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر اصل گلدن رز

خرید کرم پودر لورال اصل

خرید کرم پودر لورال اصل

 

بسته‌بندی کرم پودر تقلبی لورال

بسته‌بندی کرم پودر تقلبی لورال

 

بسته‌بندی کرم پودر تقلبی لورال

بسته‌بندی کرم پودر تقلبی لورال

خرید لوازم آرایشی از اپلیکیشن کمدا

می‌توانید انواع لوازم آرایشی بهداشتی مورد نیاز خودتان را از جمله کرم پودرهای لورال را با قیمت بسیار مناسب به صورت آنلاین از کمدا بخرید. همچنین اگر محصولات آرایشی نویی دارید که بدون استفاده مانده برای فروش آن‌ها از طریق کمدا اقدام کنید. در ادامه چند نمونه از کرم پودرهای لورال موجود در کمدا را می‌بینید:

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر هدی بیوتی اصل از تقلبی

خرید کرم پودر لورال از کمدا

خرید کرم پودر لورال از کمدا

 

خرید کرم پودر لورال از کمدا

خرید کرم پودر لورال از کمدا

 

خرید کرم پودر لورال از کمدا

خرید کرم پودر لورال از کمدا

حتما ببینید:‌ تشخیص کرم پودر گاش اصل از تقلبی

شما برای تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی چه پیشنهادی دارید؟

شما برای خرید کرم پودر لورال اصل چه ترفندهایی را تشخیص کرم پودر لورال اصل از تقلبی به کار برده‌اید؟ تجربیات خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

چگونه محصولات آرایشی اصل را تشخیص بدهیم؟

توجه به نکاتی مانند بارکد، کد ۱۶ رقمی روی برچسب، بچ کد و سرچ در سایت اصلی برند را در این پست برای شما توضیح داده‌ایم.

کرم پودر لورال اصل از تقلبی را چگونه تشخیص بدهیم؟

برخی از ویژگی‌های ظاهری مانند حجم کر پودر، رنگ روی بسته بندی، فونت و تفاوت در بسته‌بندی به راحتی کرم پودر اصل لورال را از تقلبی آن متمایز می‌کند.

از کجا کرم پودر لورال بخریم؟

انواع لوازم آرایشی بهداشتی مورد نیاز خودتان را از جمله کرم پودرهای لورال را با قیمت بسیار مناسب به صورت آنلاین از کمدا بخرید. همچنین اگر محصولات آرایشی نویی دارید که بدون استفاده مانده برای فروش آن‌ها از طریق کمدا اقدام کنید.

درباره مرجان پازیار

یه عشق خرید که همیشه دنبال ترند‌های جدید بوده و از یه جایی به بعد تصمیم گرفته در مورد فشن بنویسه تا اطلاعاتشو با کلی دوست خوب به اشتراک بذاره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.