آموزشی

با یه رژیم اصولی خودت رو بیشتر دوست داشته باش

رژیم اصولی لیمومی

لیمومی، همراهِ مسیر سلامتی

تو این روزها که از یه طرف کرونا از طرف دیگه اخبار بد ما رو محاصره کرده، باید مدام به خودت یادآوری کنی که این روزا هم می‌گذره؛ مثل خیلی روزای بد دیگه‌ای که داشتی؛ اما فقط گذشتن از این روزا کافی نیست، باید حواست به خودت باشه و بیشتر از قبل مواظب سلامتی‌ات باشی. همین‌طور که می‌دونی یکی از عوارض این روزا هم پُرخوریه! همه ما تو این روزا ممکنه درگیر پرخوری عصبی بشیم. چون تو شرایط سختی هستیم و بهتره حواسمون رو بیشتر به خوراکی‌هایی که می‌خوریم جمع کنیم. کافیه حواسمون نباشه و یهو به خودمون بیایم و کلی پلاستیک خوراکی جلومون باشه و به خودمون بگیم ای وای! یعنی همه این‌ها رو من خوردم؟! خدا نکنه یه مقدار اضافه وزن هم داشته باشی. این‌موقع اولین فکری که به ذهنت می‌رسه، رژیم گرفتنه، اما امان از تجربه‌های بد رژیمی.

حالا سختی‌های خود رژیم یه طرف، افتادگی پوست و عوارض بعدش هم یه طرف! اما همه رژیم‌ها این عوارض رو ندارن و رژیم‌های اصولی وجود دارن که می‌تونن در عین سلامتی بهت کمک کنن که وزنت رو بدون افتادگی پوست تجربه کنی و کلی هم توی حال عمومی‌ات تاثیر داشته باشه!

این رژیم مخصوص خودته!

دو شخص رو در نظر بگیر که هر دو نفر اضافه وزن دارند و از شرایط ناراضی هستند. چه‌طور ممکنه که یکی از اون‌ها یهو به‌طور کامل شروع کنه به تغییر و به یکی دیگه تبدیل بشه؟ می‌دونی فرقشون چیه؟ اون فقط شروع کرده. اگه دنبال تغییری کافیه فقط شروع کنی. رژیم‌های لیمومی علاوه بر متعادل کردن متابولیسم بدنت، تو رو به سلامتی و کاهش وزن می‌رسونه. رژیمی که سال‌ها تجربه و علم روز دنیا رو ترکیب کرده تا به تو آخرین راه‌حلِ رسیدن به اندام ایده‌آل رو نشون بده.

رژیم‌های لیمومی چند روزه‌ست؟ چه مدلیه؟

رژیم‌های لیمومی اول با پرسیدن سوالای عمومی و تخصصی با شرایطت و سبک زندگی‌ات آشنا میشه و بعد یه رژیم مطابق با همون شرایط و سبک زندگی بهت پیشنهاد میده. کافیه ۲۱ روز به این برنامه عمل کنی تا بعد از تموم شدن دوره‌ات خودت تغییرات رو ببینی. البته حواست باشه که این‌جا خبری از ۱۰ کیلو لاغری تو یک ماه نیست! این‌جا همه چی روی اصول و شرایط بدنی هر شخص ایجاد شده.

برنامه غذایی در رژیم لیمومی

لازمه بدونی که برنامه رژیم‌های لیمومی که توسط متخصص‌های تغذیه تجویز میشه کاملا مخصوص شخص تو طراحی میشه و توی این برنامه‌ها خبری از غذاهای سخت با دستورهای پیچیده غذایی نیست و هر کسی با الگوهای سالم غذایی بیشتر آشنا میشه. علاوه بر برنامه، دستور غذایی هم بهت داده میشه تا خیلی راحت بتونی اون‌ها رو آماده کنی. در ضمن باید بدونی که غذایی که میل می‌کنی فقط برای رسیدن به تناسب اندام نیست و در کنارش باید تو رو به سلامتی هم برسونه. رژیم لیمومی ترکیبی از علم و تجربه است که به کمک متابولیسم، بدن رو متعادل می‌کنه و به این شکل حال عمومی بدنت متعادل میشه؛ به علاوه این‌که بدنت هم تقویت میشه. در مجموع لیمومی یه رژیم کاملا جدید و به‌روز علم پزشکی هست.

رژیم لیمومی

رژیم لیمومی

جالبه بدونی افراد زیادی که با لیمومی رژیم دریافت می‌کنن از حجم و غذاهایی که توی برنامه‌شون هست، تعجب می‌کنن. علاوه بر این لیمومی همون‌قدر که توی غذاها و بقیه قسمت‌هاش، رژیم راحتی به حساب میاد، همیشه هوای اعضاش رو هم داشته؛ یعنی رژیم‌های لیمومی بدون افزایش قیمت، برای ایجاد تجربه سلامتی واسه تو آماده‌ست!

عوارض رژیم لیمومی چیه؟

چون که رژیم لیمومی به صورت کاملا علمی و منطبق بر شرایط بدنی هر شخص طراحی میشه، توش خبری از عوارض ناگهانی لاغری مثل افتادگی پوست، پلک یا صورت نیست. در ضمن یادت باشه رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود. بدن هر کسی بر اساس عادت‌هایی که تا الان براش ساخته شده، زندگی می‌کرده و حالا وقتشه با تغییر عادت‌های غلط و جایگزینی اون‌ها با عادت‌های درست و سالم، یه زندگی خوب رو برای خودت بسازی. یادت نره که بدن نیاز به زمان داره تا با این عادت‌ها سازگار بشه.

در رژیم‌های لیمومی چه ورزشی پیشنهاد میشه؟

لیمومی حواسش به اونایی که می‌خوان تازه رژیم بگیرن هست، می‌دونه که تو دوست داری راحت و بی‌دردسر به نتیجه برسی. برای همین تنها کاری که نیازه بکنی راه رفتنه! اونم خیلی معمولی و در حد ۳۵ دقیقه. این راه رفتن در فضای خانه هم امکان‌پذیره. برای لاغر شدن نیاز نیست حتما فعالیت شدید فیزیکی انجام بدی، کافیه از روش اصولی، چربی‌سوزی کنی. برخلاف باور خیلی‌ها که تا اسم چربی‌سوزی میاد فکر می‌کنن باید برن سراغ تمرین‌های سخت فیزیکی، این‌جا فقط کافیه قدم بزنی؛ همین و بس!

البته لیمومی هوای ورزشکارها رو هم داره و توی فرم آشنایی اولیه در صورتی که ورزشی که انجام میدی رو مشخص کنی، یه رژیم متناسب با نوع ورزش انتخابی‌ات توسط متخصص‌های علم تغذیه آماده میشه.

رژیم لاغری لیمومی

رژیم لاغری لیمومی

رژیم لیمومی مناسب برای هر فرد جامعه

با این همه یعنی لیمومی فقط برای اضافه‌وزن خوبه؟ قطعا نه! کسایی که وزنشون کمه قطعا می‌دونن چاق شدن خیلی سخت‌تر از لاغر شدنه! اگر جزء کسایی هستی که هر چیزی می‌خوری چاق نمیشی، کافیه بیای و یه دوره مطابق برنامه مخصوص به خودت عمل کنی و بالاخره تو هم چند کیلویی افزایش وزن رو تجربه کنی!

این رو بدون که تنوع رژیمی لیمومی بسیار بالاست. از گروه‌های رژیمی میشه به کودکان، خانم‌های باردار، شیرده، افراد با بیماری‌های خاص، ورزشکاران، کارمندان و همه اون‌هایی‌که به فکر سلامتی‌شون هستن اشاره کرد. البته هر کسی که دوست داره سلامتی رو تجربه کنه باید از راه شخصی مختص خودش بره که لیمومی و متخصصاش حواسشون به این موضوع هست.

در آخر هم لازمه بدونی که لیمومی تا آخر راه کنارته. آخر راه، همون رسیدن به اندام ایده‌آله! شاید هم نگران بازگشت وزن باشی؛ اما این‌جا همون جایی که خبری از بازگشت وزن نیست. از طریق لینک زیر هم می‌تونی با بدنت آشتی کنی، با خودت مهربون‌تر باشی و بابت شروع سبک زندگی سالم امروز رو جشن بگیری.

https://limoo.me/komoda

درباره ریحانه احمدی

بیست و پنج ساله دنبال کیمیای جاودانگی‌م. نه چوبِ جادوییِ فرشته‌ی سیندرلا کمکی کرد و نه اجی‌مجیِ جادوگر شهر اُز. بعداً شیمی خوندم که عصاره جوانی رو پیدا کنم اما زهی خیال باطل! اما حالا فرمول جاودانگی رو یاد گرفتم؛ زندگی رو می‌نویسم و لحظه‌ها رو عکس می‌گیرم که جای پام توی این دنیا بمونه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.