دسته‌بندی نشده

قابلیت‌های جدید شبکه اجتماعی کمدا، از گذاشتن ویدئو تو فیل تا امکان جذاب کوپه!

حتما می‌دونی واسه این‌که تجربه بهتری تو کُمُداگردی‌هات داشته باشی، اپلیکیشن کمدا هر چند وقت یه بار آپدیت و به‌روز رسانی می‌شه. آخرین نسخه اپلیکیشن کمدا رو از گوگل پلی آپدیت کن تا متوجه تغییرات جدید و پر کاربردی بشی که تا الان جاشون تو کمدا خالی بوده. اگه هنوز از این تغییرات بی‌خبری تو این پست از سیر تا پیاز تغییرات جدید رو برات گفتیم.

اضافه شدن قابلیت ویدئو و هشتگ به فیل!

تو آپدیت جدید کمدا، از این به بعد می تونی علاوه بر متن و عکس، تو فیل‌هات ویدئو هم هوا کنی و با کمدایی‌ها به اشتراک بگذاری. این اتفاق برات یه فرصت ارزشمنده که بتونی خوب ازش استفاده کنی تا تو کمدا بیشتر دیده بشی و فیل‌های جذاب‌تری هوا کنی. 

همه چیز به خلاقیت خودت برمی‌گرده. می‌تونی آنباکسینگ‌های ویدئویی داشته باشی یا حتی خودت و کسب و کارت رو با فیل معرفی کنی. علاوه بر همه اینها می‌تونی به فیل‌هات هشتگ هم اضافه کنی.

 اگه هنوز نمی‌دونی فیل کمدا چیه تو این مطلب با فیل بیشتر آشنا شو.

اضافه شدن کوپه! 

کوپه قابلیت جدید و جذاب کمدا هست که امکانات خیلی جذابی برای کمدایی‌ها داره. فضای امنی برای گپ‌و‌گفت و صحبت کردن از موضوع‌های مختلف که قراره تو این فضا با تعامل با هم تجربه‌هامون رو به اشتراک بگذاریم و دوست‌های جدید پیدا کنی.

 تو کوپه ۱۱ تا کامیونیتی مختلف داریم که کُمُدایی‌های عشاقِ اون دسته توش فعالیت دارن. از شیک‌و‌پیک و بیوتی میوتی گرفته تا کتاب‌خور و مارکوپولو. تو کوپه میتونی با کمدایی‌ها از هر دری حرف بزنی و کمدایی‌های شبیه به خودت رو پیدا کنی.

نصب آخرین نسخه اپلیکیشن کمدا!

اگه اندرویدی هستی؛ آخرین نسخه شبکه اجتماعی کمدا رو از اینجا دانلود کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.