اخبار

کوپه کمدا رسید| قابلیت جدید اپلیکیشن کمدا

کوپه کمدا فعال شد. از امروز با قابلیت جدیدِ کمدا به اسم “کوپه” فضایی تو اپلیکیشن کمدا به وجود اومده که امکان تعامل و گپ‌و‌گفت تو این شبکه اجتماعی فراهم شده. 

کوپه چیه و تو کوپه چه خبره؟

 کوپه فضای امن و جذابی برای گپ‌و‌گفت و صحبت کردن از موضوع‌های مختلف تو شبکه اجتماعی کمدا هست. قراره تو این فضا با هم گپ‌و‌گفت و تعامل داشته باشیم، تجربه‌هامون رو به اشتراک بگذاریم و دوست‌های جدید پیدا کنیم.

موضوع کوپه چیه؟

تو کوپه کمدا منتظر شنیدن حرفات هستیم. فرقی نمی‌کنه می‌تونی تو هر کوپه که دوست داری و موضوعاتش برات جالبه فعالیت کنی و حرف بزنی. تعداد ۱۱ تا کامیونیتی مختلف تو کوپه داریم که کُمُدایی‌های عشاقِ اون دسته توش فعالیت دارن که تو ادامه مطلب برای توضیح بیشتر نمونه چندتا ازین کامیونیتی‌ها رو بهت توضیح می‌دیم.

۱) کوپه کتابخور:

 اگه یه کتاب‌خور کمدایی هستی تو کوپه واسه‌مون از معرفی، نقد و پیشنهادِ کتاب حرف بزن. از تجربه و توصیه‌هات، از چالش‌ها، عادت‌ها و هر چیزی که می‌تونه به موضوع کتاب مربوط باشه بگو یا حتی سوال بپرس.

 ۲) شیک و پیک:

اینجا واسه‌مون درمورد سبک‌های مختلف فشن، اکسسوری‌ها، استایل‌های مختلف، خوش‌تیپی‌هات و ترندهای فشن بگو.

۳) بیوتی میوتی:

اگه یه کمدایی قرتی و اهل بیوتی میوتی هستی اینجا برامون در مورد اهمیت داشتنِ روتین پوستی، انوع پوست، خوشگلیزاسیون، راز و رمز زیبایی، ماسک‌های مراقبتی، لوازم آرایشی خوب و داشتن یه سبک زندگی سالم بگو. 

۴) خونه مونه و دکویجات:

اگه یه کمدایی عاشق دکوریجات و لوازم خونه‌مونه هستی اینجا برامون درمورد ترندهای لوازم خونه و دکوری‌های مختلف که طرفدارهای زیاد دارن، فوت‌و‌فن خونه‌داری، سبک‌های مختلف چیدمان، لوازم‌های پرکاربرد خونه و سلیقه خونه‌داری‌ات بگو.

۵) خوشمزه‌ها:

اگه یه کمدایی عاشق خوشمزه‌ها هستی، اینجا برامون از تجربه‌های مختلفت تو آشپزی، طعم‌ها و مزه‌هایی که دوست داری، سلیقه غذایی‌ات، فوت‌وفنِ آشپزی، رسپی‌های جدیدی که یاد گرفتی و سوال‌های آشپزی‌ات حرف بزن.

 ۶) نی نی مینی:

اگه یه مامان کمدایی هستی اینجا برامون از تجربه‌های مادری‌ات بگو. از روزهایی که پشت سر گذاشتی، از دغدغه‌هات و سوال‌هات درمورد تربیت فرزند و رشدش. از دوره‌های مختلف بارداری‌ات، سوال‌هات، روزهای پر چالش و شیرینی که گذروندی و تجربه‌هایی که به‌دست آوردی

۷) ماکوپولو:

اگه یه کمدایی مارکوپولو هستی اینجا برامون از تجربه‌های سفرهایی که رفتی، شهرها و کشورهای مختلفی که دیدی، ماجراجویی‌هات، از سلیقه‌ات و سبک موردعلاقه‌ات از سفر کردن و هر چیزی که شنیدنش میتونه جذاب باشه بگو.

۸) اکسسوری پت:

اگه یه کمدایی عاشق پت هستی برامون از حیوون خونگی‌ات، تجربه‌های مختلفت تو نگهداری پت، فرهنگ نگهداری پت و اهمیتش بگو. از اینکه واسه داشتن پت چه شرایطی مهمه و تو شرایط مختلف به چه چیزهایی باید دقت کنیم.

نصب آخرین نسخه اپلیکیشن کمدا!

اگه اندرویدی هستی؛ آخرین نسخه شبکه اجتماعی کمدا رو از اینجا دانلود کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.