اخبار

اخبار جدید کمدا اکسپرس، سیستم پستی کمدا

تو این مطلب راجع به کُمُدا اکسپرس سیستم پستیِ کمدا و خبرهای تازه‌ش صحبت می‌کنیم. ادامه مطلب رو بخون تا از روند جدید کمدا اکسپرس مطلع باشی.

روندِ قیمت کمدا اکسپرس چه شکلیه؟

برای توضیح روند قیمت‌های کمدا اکسپرس لازمه بدونی که کمدا برای خدمات پستی که داخل اپلیکیشن به اعضای خودش ارائه می‌ده با شرکت‌های پستی قرارداد می‌بنده و بابت هر ارسال مبلغ تعیین شده‌ای رو بهشون پرداخت می‌کنه.

این مبلغ از سمت شرکت های پستی همکارمون تعیین میشه و این هزینه تعیین شده برای کمدا شامل ۳ هزینه زیر هست که متاسفانه کمدا هیچ دخالتی داخلش نداره:

  • هزینه دریافتِ آیتم از فروشنده
  •   هزینه ارسال آیتم از انبار مبدا به انبارِ مقصد 
  •  هزینه ارسال تا درب منزل

تصمیم جدید کمدا برای فروشنده‌ها و خریدارهای کمدایی چیه؟

 از اونجایی در زمان فعال نبودن سرویس اکسپرس به مدت چند هفته، تعدادی از کمدایی‌ها گفتن که خرید و فروششون به خاطر قیمت اکسپرس کم شده، تیم کمدا تصمیم گرفت که هزینه ارسال رو بین خریدار و فروشنده تقسیم کنه.

تقسیمِ هزینه بین خریدار و فروشنده چه قدره؟

با شکل جدید کارکرد کمدا اکسپرس لازمه که هر کدوم از طرفین هزینه‌ خدماتی رو که دریافت می‌کنن، پرداخت کنن. با این تصمیم مبلغ ۸٫۵۰۰ تومن هزینه تحویل از منزل از مبلغ فروش آیتم کسر میشه و نیازی به پرداخت از سمت فروشنده نیست و هزینه ۲۰٫۰۰۰ تومن هم واسه ارسال و دلیوری رو “خریدار” پرداخت میکنه.

کمدا به ناچار چند هفته‌ای برای بررسی و پیدا کردن راه حل، اکسپرس رو غیر فعال کرد تا بتونه بهترین راه حل رو برای اعضای خودش انتخاب کنه. همه تلاش کمدا اینه که کمدایی‌ها از این فرآیند راضی باشن.

از اینکه همراهمون هستی ممنونیم. اگه هنوز سوال یا ابهامی داری باهامون به اشتراک بذار.

1 دیدگاه در “اخبار جدید کمدا اکسپرس، سیستم پستی کمدا

  1. مرجان گفت:

    سلام این مبلغ اصلا نمیصرفه بخواهی تو کمدا خرید و فروش انجام بدی، از ۱۳تومان تو چند ماه به ۲۸۵۰۰رسیدین این اصلا منصفانه نیست متاسفانه 😐🙄🙄

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.