اخبار

مسابقه هایکوهای کتابی با هشتگ هایکمدا

مسابقه هایکوهای کتابی با هشتگ هایکمدا

هایکو کوتاه‌ترین شعر جهانه که قافیه نداره و فقط چند کلمه واسه رسوندن منظورش کافیه! هایکو اولین بار تو ژاپن ساخته و شناخته شد و حالا هم کُمُدایی‌ها تو کمدا، قراره به شکل جدیدی و با کتاب‌های کتاب‌خونه‌شون به بقیه معرفی‌‌اش کنن!

چه جوری می‌شد تو مسابقه شرکت کرد؟

تاریخ ۹ مرداد تو صفحه اینستاگرام کمدا اعلام کردیم که مسابقه هایکمدا تو اپلیکیشن کمدا برقراره. برای شرکت تو این مسابقه کافی بود یه کم ذوق و خلاقیت به خرج بدی و ۳ تا کتاب رو از کتابخونه‌ات انتخاب کنی و عنوان‌هاشون رو کنار هم بذاری، جوری که معنی بده و شبیه یه شعر بدون وزنِ هایکو بشه و بعد از اون عکس کتاب‌ها رو کنار هم تو فیل هوا کنی و براش هشتگ #هایکمدا بذاری تا وارد کالکشن هایکمدا بشی!

هایکوهای کمدایی چه شکلی هستن؟

وقتی مسابقه رو اعلام کردیم انتظار این همه خلاقیت و ذوق رو نداشتیم و کالکشن هایکمدا رو که بالا و پایین کردیم از این دیدن این همه خلاقیت، هیجان‌زده شدیم. چند تا نمونه‌ از هایکوهای کمداییِ کالکشن رو با هم این‌جا ببینیم:

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

هایکو کمدایی

جایزه این مسابقه چیه؟

اون فیلِ هایکمدایی که بیشترین لایک رو بگیره برنده کد تخفیف ١٠٠هزار تومنی کُمُدایی می‌شه! پس می‌تونستی خیلی راحت لینک فیل رو برای دوستات بفرستی و ازشون بخوای که فیل هایکو رو برات قلب‌دار کنن.

کی برنده مسابقه هایکمدا شد؟

هایکو کمد “فروشگاه گندم gandom kids” بیشترین لایک رو تو کالکشن هایکمدا گرفت و برنده کد تخفیف ۱۰۰ هزارتومنی شد.

برنده هایکمدا

برنده هایکمدا

درباره ریحانه احمدی

بیست و پنج ساله دنبال کیمیای جاودانگی‌م. نه چوبِ جادوییِ فرشته‌ی سیندرلا کمکی کرد و نه اجی‌مجیِ جادوگر شهر اُز. بعداً شیمی خوندم که عصاره جوانی رو پیدا کنم اما زهی خیال باطل! اما حالا فرمول جاودانگی رو یاد گرفتم؛ زندگی رو می‌نویسم و لحظه‌ها رو عکس می‌گیرم که جای پام توی این دنیا بمونه.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.