اخبار

جایزه ۵۰۰ هزار تومنی کُمُدایی‌ دعوت کننده!

جایزه ۵۰۰ هزار تومنی کُمُدایی‌ دعوت کننده!

دوستات رو بیار، جایزه ببر یادته؟

تو چند تا از دوستات رو تا حالا به کمدا دعوت کردی؟ اگه یادت باشه، چند وقت پیش یه مسابقه هیجان‌انگیز واسه دعوت دوستان داشتیم.

حالا قضیه از چه قرار بود؟ اگه از جزئیاتش خبر نداری، قرارمون این بود که از ۱۸ تا ۳۱ تیر از بین کمدایی‌هایی که بیشتر از ۲۰ نفر از دوستانشون رو به کمدا دعوت می‌کنن، قرعه‌کشی انجام بدیم و یه کد تخفیف ۵۰۰ هزار تومنی کمدایی به یه برنده خوش‌شانس تقدیم کنیم. حالا نوبتی هم که باشه نوبت اعلام برنده این مسابقه‌ست!

برنده مسابقه کی شد؟

از بین کُمُدایی‌های فعال که بیش‌تر از ۲۰ نفر از دوستاشون رو هم کُمُدایی‌ کردن، قرعه‌کشی انجام شد و کمد “نیلو کامرانی” به عنوان کمد برنده انتخاب شد.

.r1_iframe_embed { position: relative; overflow: hidden; width: 100%; height: auto; padding-top: 56.25%; } .r1_iframe_embed iframe { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; border: 0; }

 

 

چه‌جوری دوستاشون رو دعوت می‌کردن؟

این مسابقه فقط واسه کسایی بود که تا حالا کسی رو به کمدا دعوت نکرده بودن و تعداد دعوت‌شده‌هاشون صفر بود. توی بازه ۱۸ تا ۳۱ تیر به ازای هر دوستی که دعوت می‌کردی، می‌تونستی هم خودت و هم دوستت یه کد تخفیف ۱۵هزار تومنی بگیرین! درسته که کد تخفیف دیگه مدتش تموم شد ولی هنوز هم این‌جوری می‌تونی دوستات رو دعوت کنی:

  • وارد پروفایل‌ات شو.
دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

  • وارد قسمت “دعوت دوستان” شو و از همون‌جا دوست‌هات رو بیار تو کمدا.
  • اون لینکی که بهت میده رو واسه دوستت بفرست و خیلی راحت دعوتش کن.
دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

  • بعد از اینکه متن دعوت رو واسه‌اش فرستادی می‌تونه خیلی راحت ثبت نام کنه.

از کجا بفهمم چند نفر از طریق من ثبت نام کردن؟

  • وارد قسمت پروفایل کمدت شو.
  • مجدد توی قسمت دعوت دوستان برو.
  • اینجا تعداد دعوت شده‌ها رو برات نوشته.
دعوت از دوستان

دعوت از دوستان

آخرین نسخه کمدا رو نصب کردی؟

یادت باشه برای دعوت از دوستان حتما باید آخرین نسخه اپلیکیشن کمدا رو نصب داشته باشی. اگه هنوز سوال، نظر یا پیشنهادی داری حتما این‌جا تو نظرت رو برامون بنویس.

از این‌جا کمدا رو نصب کن!

درباره ریحانه احمدی

بیست و پنج ساله دنبال کیمیای جاودانگی‌م. نه چوبِ جادوییِ فرشته‌ی سیندرلا کمکی کرد و نه اجی‌مجیِ جادوگر شهر اُز. بعداً شیمی خوندم که عصاره جوانی رو پیدا کنم اما زهی خیال باطل! اما حالا فرمول جاودانگی رو یاد گرفتم؛ زندگی رو می‌نویسم و لحظه‌ها رو عکس می‌گیرم که جای پام توی این دنیا بمونه.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.