اخبار

چه جوری بیزکلابی بشم؟

چه جوری بیزکلابی بشم؟

از اول راه کُمُدا به عنوان یه اپلیکیشن دخترونه، یکی از مسئولیت‌های مهم خودش رو حمایت از کسب‌وکارهای کوچک، خانگی و مستقل زنان می‌دونست. این مسیر برای کُمُدا بعد از شیوع کرونا اجدی‌تر از قبل شد. در اواخر سال گذشته و اعلام صفر شدن درصد کمیسیون کُمُدا از آذر ماه سال ۹۹ با اضافه شدن بخش بیز کلاب به اپلیکیشن کُمُدا موفق شد بیش از قبل حامی دستان توانمند زنانی که کسب و کار خودشون رو از خونه شروع کردن باشه.

بیزکلاب چیه؟

با باز کردن اپلیکیشن می‌تونی به راحتی «بیزکلاب» رو که یه بخش جدا برای کسب‌وکارهای کوچک و خونگیه پیدا کنی. تو بیزکلاب همه دسته‌بندی‌ها مثل: آرایشی، دکوریجات، اکسسوری خونه، لباس کودک، روسری و… خرید و فروش می‌شه. همه آیتم‌هایی که تو این بخش قرار می‌گیرن، نو هستند.

چه‌طور بیزکلابی بشم؟

اگر از کسایی هستی که به تازگی کسب‌وکارت رو راه‌ انداختی یا دنبال گسترشش هستی، شک نکن که جات پیش ما خالیه! ما با اضافه کردنت به بیزکلاب ازت حمایت می‌کنیم تا در بستر کُمُدا خرید و فروش بهتری داشته باشی. کافیه به کُمُد بیزکلاب داخل اپلیکیشن پیام بدی و کُمُدت رو معرفی کنی تا بررسی کنیم و اگه همه شرایط رو داشتی به بخش بیزکلاب اضافه بشی و کنار اسمت تیک سبز بخوره.

شرایط‌‌‌ یه بیزکلابی چیه؟

سه تا شرط اصلی و مهم هست که برای بیزکلابی شدن نیاز داری و ما تو بررسی‌ کُمُدت بهشون توجه می‌کنیم:

  •  همه آیتم‌هات باید نو باشن.
  • همه آیتم‌هات به کسب‌وکاری که داری، ارتباط داشته باشن.
  • عکس پروفایل کُمُدت باید با کسب‌وکارت هماهنگ و مرتبط باشه.

کُمُد بیزکلاب رو تو اپلیکیشن تعقیب کن!

اگه بیزکلابی شدی یا دوست داری یکی از بیزکلابی‌ها باشی، یادت نره که کُمُدش رو تعقیب کنی تا از آخرین خبرهای این بخش جا نمونی و بتونی فروش خوبی داشته باشی.

درباره ریحانه احمدی

بیست و پنج ساله دنبال کیمیای جاودانگی‌م. نه چوبِ جادوییِ فرشته‌ی سیندرلا کمکی کرد و نه اجی‌مجیِ جادوگر شهر اُز. بعداً شیمی خوندم که عصاره جوانی رو پیدا کنم اما زهی خیال باطل! اما حالا فرمول جاودانگی رو یاد گرفتم؛ زندگی رو می‌نویسم و لحظه‌ها رو عکس می‌گیرم که جای پام توی این دنیا بمونه.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.