اخبار

مراقب حریم خصوصی‌ات هستیم

مراقب حریم خصوصی‌ات هستیم

 

حفظِ حریم خصوصی اعضای کمدا برای ما از ابتدا تا همیشه موضوع مهم و بسیار حیاتی بوده و هست. از روز گذشته متوجه شدیم که داخل اپلیکیشن کمدا، از طرف چندین پروفایل غیر واقعی و به اسم پشتیبانی کمدا، پیام‌هایی به کُمُدایی‌ها داده شده که در ادامه تصمیم گرفتیم با شفاف‌سازی این موضوع از همه کُمُدایی‌ها درخواست کنیم که نسبت به این پیام‌ها هوشیاری بیشتری داشته باشن. برای توضیحِ بیش‌تر ادامه این مطلب رو بخونید تا با جنس این پیام‌های مشکوک آشنا بشید و بیشتر از همیشه مراقب اطلاعتتون باشید. 

متن پیام‌های مشکوک از اکانت‌های غیر واقعی!

همانطور که تو تصویر مشاهده می‌کنید اکانت‌های غیر واقعی مشکوک نام‌برده شده به کاربران پیام‌هایی با محتوای زیر ارسال می‌کنن:

  • در قدم اول این اکانت‌ها با معرفی خودشون به عنوان جزئی از تیم و پشتیبانی کمدا سعی می‌کنن اعتماد کاربران رو جلب کنن.
  • در ادامه بهتون گفته میشه که اکانت شما در کمدا در حال فیلتر یا مسدود شدن هست!
پیام جعلی

پیام جعلی

 

  • تو مرحله آخر هم برای رفع این فیلتر نمایشی از شما شماره تلفن و کد ارسالی جهت رفعِ فیلتر گرفته میشه و بهتون گفته میشه که از اونجایی که باتمون مشکل داره پیامکمون به اسم دیگه‌ای براتون ارسال شده!
پیام جعلی

پیام جعلی

پیام جعلی

پیام جعلی

پیام جعلی

پیام جعلی

اهمیت حفظ حریم خصوصی در کمدا!

 کمدا تو قدم اول برای رفع هرگونه سو تعبیر، حساب‌های کاربری این افراد ناشناس رو بلافاصله مسدود کرد. امروز لازم دونستیم که به همه کُمُدایی‌ها اطلاع‌رسانی کنیم که به صورت جدی در حال پیگیری و جلوگیری از تکرار این اتفاق هستیم و کمدا به هیچ وجه اجازه نمی‌ده به حریم خصوص افراد تو این پلتفرم بی‌احترامی بشه. 

پیام‌های مورد تایید کمدا!

لطفا هر پیامی مبنی بر اینکه از تیم کمدا هستیم رو باور نکنید. پیام‌های رسمی و مورد تایید کمدا توسط شبکه‌های اجتماعی که در وبسایت‌مون درج شده، اطلاع رسانی میشه. ضمناً سایر پیام‌ها هم از طریق “حرفای کمدا” به گوش کمدایی‌ها رسونده میشه.

مراقب هم باشیم!

خواهشمندیم در مورد ارسال شماره تماس و اطلاعات خود به اکانت‌های نامعتبر هوشیارتر باشید و تاکید می‌کنیم که به این درخواست‌های مشکوک که اسم تیم کمدا پیام ارسال می‌کنن به هیچ وجه پاسخ ندین و این موضوع رو به پشتیبانی کمدا اطلاع بدین. ممنون که همراهمون هستی.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.