اخبار

تو واسه چی کمدا رو دوست داری؟ ویدئو بفرست و کد تخفیف بگیر

تو واسه چی کمدا رو دوست داری؟ ویدئو بفرست و کد تخفیف بگیر

حتما تو هم می‌دونی که کمدا فقط یه اپلیکیشن واسه خرید و فروش نیست و یه کمدِ بی‌نهایت و با احساسه واسه دوست پیدا کردن، گپ زدن و مشورت گرفتن قبل از خرید و فروش. خلاصه که یه جمع دخترونه‌ست که کلی با هم دوستن!

این بار تو با کمدا حرف بزن و بگو واسه چی دوستش داری؟

بیشتر وقت‌ها کمدا بهت پیام میده و حرف‌های دلش رو توی نوتیفیکیشن یا قسمت حرفای کمدا می‌بینی، گاهی هم کُمُلولو تو کمدِ رسمی کُمُدا میاد و میره رو منبر برات، ولی وقتشه که این بار تو با کمدا حرف بزنی و تو یه ویدئو ۱۰ ثانیه‌ای و تو یه جمله، حواست باشه فقط یه جمله به کمدا بگی که “کمدا رو واسه چی‌اش دوست داری؟” و حست نسبت بهش چیه! خوب فکر کن که حست رو تو یه جمله خلاقانه و با احساس بهش بگی!

چه جوری ویدئو بگیرم؟

برای گرفتن ویدئو می‌تونی خیلی ساده با گوشی‌ای که داری این کار رو انجام بدی. فقط لازمه که این موارد رو برای گرفتن ویدئو رعایت کنی:

  1. ویدیو رو افقی بگیر.
  2. یه جایی ضبط کن که صدات نپیچه. (فضای اطرافت خالی نباشه)
  3. فاصله‌ات از دوربین زیاد نباشه که صدات ضعیف نشه.
  4. نور محیط ترجیحا نور روز باشه یا اگه روز نیست حتما پر نور باشه.
  5. حواست باشه پشت به نور نایستی که ضد نور نشی.
  6. اگه کامل روبروی دوربین قرار بگیری خیلی خوب می‌شه.
  7. رو ویدیوت فیلتر، افکت و آهنگ نذار.
  8. یه روسری، دستمال سر یا کلاه به عنوان حجاب روی سرت داشته باشی، عالی میشه که بتونیم ویدئوت رو منتشر کنیم.

ما قراره این ویدئو رو تو شبکه‌های اجتماعی کمدا و اپلیکیشن کمدا منتشر کنیم و به داشتن دوست‌های کمدایی مثل تو افتخار کنیم پس حتما تا شنبه ۲۳ مرداد ویدئوت رو واسه‌مون بفرست!

ویدئو رو کجا بفرستم؟

تا شنبه تاریخ ۲۳ مرداد فرصت داری که ویدئوت رو واسه‌مون تو دایرکت پیج اینستاگرام کمدا به آدرس https://www.instagram.com/komodaa/ بفرستی. یادت نره که شماره موبایلی که باهاش تو کمدا ثبت نام کردی رو هم همراه باهاش بهمون بگی!

کد تخفیف هدیه کمدا به کمدایی‌ها!

کمدا برای این‌که بگه قَدرت رو می‌دونه و به دوستی باهات افتخار می‌کنه، به ۵۰ نفر از کسانی که بر اساس مشخصات گفته شده، ویدئو بفرستن، یه کد تخفیف ۱۵ هزار تومنی تو حرفای کمدا واسه‌شون می‌فرسته. فقط حواست باشه وقتی ویدئو رو تو دایرکت می‌فرستی حتما شماره موبایلی که باهاش تو کمدا ثبت نام کردی رو هم باهاش بگی!

آماده‌ای؟

همین الان یه ویدئو بگیر و از طریق دایرکت اینستاگرام برامون بفرست تا هم کد تخفیف واسه خریدت بگیری و هم به دوستی باهات افتخار کنیم!

درباره ریحانه احمدی

بیست و پنج ساله دنبال کیمیای جاودانگی‌م. نه چوبِ جادوییِ فرشته‌ی سیندرلا کمکی کرد و نه اجی‌مجیِ جادوگر شهر اُز. بعداً شیمی خوندم که عصاره جوانی رو پیدا کنم اما زهی خیال باطل! اما حالا فرمول جاودانگی رو یاد گرفتم؛ زندگی رو می‌نویسم و لحظه‌ها رو عکس می‌گیرم که جای پام توی این دنیا بمونه.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.