دانستنی های ضد آفتاب, معرفی بهترین لوازم آرایشی

بهترین ضد آفتاب بدن (آشنایی با ۸ تا از باکیفیت ترین برندهای ضد آفتاب بدن)

بهترین ضد آفتاب بدن

بهترین ضد آفتاب بدن

به جز چهره باید به پوست بدنتان هم توجه کنید. به خصوص در فصل تابستان، استفاده مرتب از بهترین ضد آفتاب بدن اهمیتی دو چندان پیدا می‌کند. چه برای یک قرار و خرید بیرون می‌روید یا در کنار ساحل آفتاب می‌گیرید، ضد آفتاب بدن را هیچ وقت فراموش نکنید. اگر از ضدآفتاب قبلی خود راضی نبودید و در این باره نیاز به اطلاعات بیشتری دارید تا بهترین ضد آفتاب بدن مناسب خود را بخرید، با رادیومدا همراه شوید. در این مقاله ما به معرفی برندهای ضد آفتاب بدن باکیفیت می‌پردازیم که مورد آزمایشات متخصصان پوست قرار گرفته و فرمولاسیون‌های آن ها قابل اعتماد می‌باشند، تا خرید ضد آفتاب بدن را با اطمینان بیشتری انجام دهید.

حتما ببینید: ضد آفتاب آبرسان

بهترین ضد آفتاب بدن چه محصولی است؟

بهترین ضد آفتاب بدن برای شما، محصولی است که شما واقعا از آن استفاده می‌کنید و بعد از خرید آن همچنان به استفاده از آن مقید باشید. جدا از این مساله، دو نوع ضد آفتاب با مواد شیمیایی و معدنی داریم.

  • ضدآفتاب شیمیایی، پرتوهای مضر UV را قبل رسیدن به پوستتان جذب می‌کند.
  • ضدآفتاب معدنی، مانند سدی بر روی پوست شما عمل می‌کند و اشعه UVA و UVB را بازتاب می‌کند. اگر چه فرمولاسیون‌های اکسید یا پراکسید تیتانیوم کمی سخت‌تر روی پوست شما پخش می‌شوند اما نسبت به ضدآفتاب‌های شیمیایی ماندگاری بیشتری دارند.

نکته دیگری که باید هنگام خرید ضدآفتاب‌های مناسب پوستتان، در نظر داشته باشید، SPF  آن است. متخصصان پوست می‌گویند که به محصولات با SPF زیر ۳۰ اعتماد نکنید. SPF 30 بهترین گزینه ممکن برای سلامت پوست شما می‌باشد؛ زیرا ۹۶٫۷% از اشعه فرابنفش خورشید را فیلتر می‌کند. اشعه فرابنفش خورشید بین ساعات ۱۰ تا ۴ بعدظهر به اوج خود می‌رسد، پس حتما در این ساعات از ضدآفتاب بدن استفاده کنید.

حتما ببینید:‌ بهترین ضد آفتاب روشن کننده پوست

برندهای ضد آفتاب بدن

اشعه فرابنفش خورشید همه جا در کمین است. در تمام طول سال چه تابستان باشد یا زمستان، از ابر، پنجره اتاق یا ماشبن به پوستتان نفوذ می‌کند. با خرید ضد آفتاب بدن، سلامتی پوستتان را تضمین کنید.

ضدآفتاب بدن از برند Hawaiian Tropic

با انتخاب بهترین ضد آفتاب بدن برند تروپیک هاوایی از تاثیرات مثبت خورشید لذت می‌برید، در حالی که از اثرات منفی آن در امان هستید. ضد آفتاب این برند، لوسیونی آنتی‌اکسیدان با SPF 30 و ۵۰ است که یک لایه محافظ برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی و پیری پوست روی بدنتان ایجاد می‌کند. فرمولاسیون این محصول سبک و بدون چربی، اکسی‌بنزوئین و اکتینوکسات است و به هیچ وجه پوستتان را تحریک یا خشک نمی‌کند. عطر لوسیون این برند از گل یاس و نارگیل گرفته شده که بسیار مطبوع است. به یاد داشته باشید که لوسیون مورد نظر تنها به مدت ۸۰ دقیقه در برابر آب و عرق بدن مقاوم می‌ماند.

حتما ببینید: SPF ضد آفتاب چیست

برندهای ضد آفتاب بدن

برندهای ضد آفتاب بدن

ضدآفتاب بدن از برند Banana Boat

بهترین ضد آفتاب این برند به سرعت جذب پوست می‌شود ولی آن را تحریک (حتی اطراف چشم) یا خشک نمی‌کند. فرمولاسیون این لوسیون سبک بوده و روی پوست شما سنگینی نمی‌کند. این محصول با SPF50 به خوبی از پوستتان در برابر اشعه‌های UVB و UVA محافظت می‌کند. از جمله شرایطی که این ضدآفتاب روی پوست شما دوام می‌آورد، عبارت هستند از:  آب استخر، آب اقیانوس، باد، عرق، شن و ماسه و همچنین گرمای شدید. لوسیون مورد نظر تا ۸۰ دقیقه در برابر آب و عرق مقاوم است؛ بعد از این مدت نیاز به استفاده مجدد دارید.

حتما ببینید: بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست چرب و جوشدار

برندهای ضد آفتاب بدن

برندهای ضد آفتاب بدن

ضدآفتاب بدن از برند Sun Bum

اگر می‌خواهید به جای لوسیون از یک اسپری ضدآفتاب برای محافظت از پوست بدنتان استفاده کنید، این برند محصول عالی پیش‌روی شما گذاشته است. این محصول برای خانم‌های عشق ساحل و دریا، بهترین ضدآفتاب بدن محسوب می‌شود. اسپری مورد نظر پوستتان را پوست‌پوست نکرده و هیچ رد سفید رنگی هم روی بدنتان به جای نمی‌گذارد. فرمولاسیون بهترین ضد آفتاب بدن از این برند، نان-کومدوژنیک بوده و حاوی ویتامین E است که برای مرطوب‌کنندگی پوست هم خاصیت دارد. ۱۵ دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، این اسپری را به همه جای بدن (به جز دور چشم) بزنید. فراموش نکنید که ۸۰ دقیقه بعد از شنا یا عرق زیاد، دوباره از این محصول وگان و بدون سولفات، گلوتن و پارابن استفاده کنید. محصول با SPF30 برای همه انواع پوست مناسب است.

حتما ببینید:‌ بهترین مارک ضد آفتاب برای پوست حساس

برندهای ضد آفتاب بدن

برندهای ضد آفتاب بدن

ضدآفتاب بدن از برند Australian Gold

این محصول ساخته شده با مواد معدنی، بهترین ضد آفتاب بدن برند Australian Gold است که شما را با حساسیت‌های ناشی از ضدآفتاب‌های شیمیایی درگیر نمی‌کند. لوسیون مورد نظر از ترکیب گیاهان دارویی حاوی آنتی‌اکسیدان مانند اکالیپتوس، آلو کاکادو و جلبک قرمز ساخته شده است. اگر درباره رایحه این محصول کنجکاو هستید؛ باید بگوییم که لوسیون برند Australian Gold بوی باطراوت مرکبات می‌دهد. فرمولاسیون این لوسیون با SPF50 ، بدون سولفات، پارابن، گلوتن است و تست حیوانی ندارد.

حتما ببینید:‌ بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار

برندهای ضد آفتاب بدن

برندهای ضد آفتاب بدن

 

ضدآفتاب بدن از برند Colorescience

بعد استفاده از بهترین ضد آفتاب بدن این برند، احساس خوب حل شدن محصول را درون پوستتان خواهید داشت. با انتخاب این محصول، پوستتان لک نمی‌شود و همچنین هیچ نوع تحریکی حتی در اطراف چشم تجربه نخواهید کرد. فرمولاسیون نان-کومدوژنیک این محصول، بدون سولفات، پارابن، فتالات، روغن و بو است و ترکیبات اصلی آن آنتی‌اکسید، زینک‌اکسید، دی‌متیکون، نیاسینامید و کره Shea را در خود دارد. این بهترین ضد آفتاب بدن مناسب برای انواع پوست بوده و روی صورت هم قابل استفاده است. با خرید این لوسیون از آسیب‌هایی نظیر آفتاب‌سوختگی و رادیکال آزاد در امان می‌مانید.

حتما ببینید: بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

برندهای ضد آفتاب بدن

برندهای ضد آفتاب بدن

ضدآفتاب بدن از برند Coppertone

آیا محصولی می‌خواهید که بعد از استفاده، پوستتان را صاف و مات نشان بدهد؟ برای خرید این ضد آفتاب بدن را مورد بررسی قرار دهید. این محصول گیاهی که از مواد معدنی و با SPF50 ساخته شده، از عصاره نیلوفر آبی، جلبک دریایی و برگ چای تولید در تولید آن اسنفاده شده است. فرمولاسیون این لوسیون مقاوم در برابر آب، بدون فتالات، سولفات، الکل، اکسی‌بنزوئین و پارابن است.ژ

حتما ببینید:  بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ

برندهای ضد آفتاب بدن

برندهای ضد آفتاب بدن

ضدآفتاب بدن از برند Neutrogena

بهترین ضد آفتاب بدن این برند با SPF 50 به خوبی از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر محافظت می‌کند، حتی اگر در این مدت ۸۰ دقیقه، عرق کنید. این محصول با تکنولوژی میکرومش و قابلیت حافظت هلیوپلکس (در برابر اشعه‌های UVB/UVA) به گونه‌ای ساخته شده است که یک مانع تنفسی ایجاد می‌کند تا عرق از آن عبور کرده و تبخیر شود. به این ترتیب در کنار مراقبت از پوستتان، آن را خنک هم می‌کند. فرمولاسیون سبک این ضدآفتاب بدون روغن و PABA است.

حتما ببینید: تاثیر ضد آفتاب بر پوست

برندهای ضد آفتاب بدن

برندهای ضد آفتاب بدن

ضدآفتاب بدن از برند COOLA

این محصول برنده جایزه ضدآفتاب کلاسیک شده که برای ماندن طولانی مدت در زیر نور خورشید مناسب است. فرمولاسبون آن به قدری سبک به نظر می‌رسد که شما بتوانید به صورت روزانه از آن استفاه کنید. در واقع برای تولید بهترین ضد آفتاب این برند تکنولوژی گیاهی اولزوم به کار گرفته شده است که فرمولاسیون آن ترکیبات طبیعی نظیر بذر تمشک، عصاره گلابی، روغن بوریتی و میدوفوم دارد و برای مبارزه با رادیکال‌های آزاد، تغذیه و استحکام پوست در تمام طول سال عالی به نظر می‌رسند. ۱۵ دقیقه قبل از شنا و آفتاب گرفتن از ضدآفتاب COOLA استفاده کنید، سپس هر دو ساعت یکبار مجددا آن را به تنتان بزنید. خوب است بدانید که محصول مورد نظر وگان است و تست حیوانی ندارد.

حتما ببینید:  کرم ضد آفتاب بر پایه آب

برندهای ضد آفتاب بدن

برندهای ضد آفتاب بدن

خرید ضد آفتاب بدن از کمدا

اگر از آن دسته خانم‌هایی هستید که هیچ‌وقت به خرید محصولات مراقبت از پوست نه نمی‌گویید؛ باید شما را با اپلیکیشن کاربرد کمدا آشنا کنیم. با نصب کمدا می‌توانید محصولات مراقبتی مانند ضدآفتاب‌های صورت و بدن، مرطوب‌کننده، برنزه‌کننده و… را با قیمت مناسب‌تر از بازار به صورت آنلاین بخرید. در ضمن، اگر خودتان ضدآفتاب اشتباهی برای پوستتان خریده‌اید که کاملا نو مانده، پیشنهاد می‌کنیم برای فروش آن از طریق کمدا اقدام کنید. در ادامه چند نمونه از ضدآفتاب‌های موجود در کمدا را مشاهده می‌کنید:

حتما ببینید: بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

خرید ضد آفتاب بدن از کمدا

خرید ضد آفتاب بدن از کمدا

خرید ضد آفتاب بدن از کمدا

خرید ضد آفتاب بدن از کمدا

 

حتما ببینید: ضد آفتاب بیودرما اصل و تقلبی

 

خرید ضد آفتاب بدن از کمدا

خرید ضد آفتاب بدن از کمدا

بهترین ضد آفتاب بدن را از محصولات کدام برند می‌خرید؟

کدام محصول بالا برای شما بهترین ضد آفتاب بدن است؟‌ خرید ضد آفتاب بدن از کدام برند توصیه می‌کنید؟ نظراتتان را با دوستان کمدایی خود در میان بگذارید.

چند نوع ضد آفتاب تولید می‌شود؟

ضدآفتاب شیمیایی که پرتوهای مضر UV را قبل رسیدن به پوستتان جذب می‌کند و ضدآفتاب معدنی، که اشعه UVA و UVB را بازتاب می‌کند.

بهترنی ضدآفتاب‌های بدن تولید کدام برندها هستند؟

در لیست بهترین‌های رادیومدا نام برندهای Hawaiian Tropic، Banana Boat، Sun Bum، Australian Gold، Colorescience، Coppertone، Neutrogena و COOLA به چشم می‌خورد.

از کجا ضدآفتاب بدن را ارزان و سریع بخرم؟

با نصب کمدا می‌توانید محصولات مراقبتی مانند ضدآفتاب‌های صورت و بدن، مرطوب‌کننده، برنزه‌کننده و… را با قیمت مناسب‌تر از بازار به صورت آنلاین بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.