دانستنی های ضد آفتاب, معرفی بهترین لوازم آرایشی

بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ (آشنایی با مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ)

بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ

بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ

مراقبت از پوست بخش مهمی از رسیدگی به خودتان است. شما می‌توانید با چند کار ساده در طول روز پوستتان را در وضعیت بهتری از نظر سلامت و زیبایی قرار دهید. اما نکته مهمی که در مراقبت از پوست وجود دارد، شناخت نیاز و موقعیت پوستتان است! ممکن است از خودتان بپرسید یعنی چه؟ این یعنی پوست شما در طول روزهای مختلف ممکن است به دلایل مختلفی، در شرایط متفاوتی قرار بگیرد. یعنی ممکن است یک روز در معرض تابش نور خورشید دچار آفتاب سوختگی شده باشد، در اثر برخورد با آلودگی‌ها دچار التهاب شده باشد یا به طور کلی گاهی در شرایطی قرار بگیرد که نیاز به مراقبت خاصی از سوی شما داشته باشد. یکی از این موقعیت‌های حساس بعد از انجام عمل میکرونیدلینگ است. به همین دلیل هم ما در این مقاله از رادیومدا برای شما از بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ و مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ صحبت خواهیم کرد. زیرا اگر شما ندانید بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ لازم است چه ویژگی‌های داشته باشد، ممکن است پوستتان را دچار وضعیت ناخوشایندی کنید. پس برای انتخاب و خرید کرم ضد آفتاب مناسب با ما همراه باشید.

حتما ببینید: ضد آفتاب بیودرما اصل و تقلبی

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

دلیل حساسیت پوست بعد از میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یکی از روش‌های جدید تقویت پوست است که بعد از انجام آن پوستتان تا ۲ الی ۳ روز به مراقبت ویژه‌ای نیاز دارد. بنابراین بهتر است اگر قصد انجام عمل میکرونیدلینگ صورت را دارید، با مراقبت‌های بعد از آن نیز آشنا باشید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید آن را بدانید این است که بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ صورت چه ضد آفتابی است یا استفاده از آن در چه زمانی درست است! نکته بسیار مهمی که در خصوص میکرونیدلینگ صورت باید بدانید این است که بعد از عمل میکرونیدلینگ منافذ پوست شما به مدت ۴۸ ساعت باز خواهد بود، بنابراین میزان حساسیت پوست و آسیب پذیری آن نسبت به قبل چندین برابر می‌شود. زیرا منافذ باز زودتر آلودگی‌های محیطی را جذب می‌کنند، سریع‌تر و بیشتر از اشعه‌های آسیب‌زای محیطی، آسیب می‌بینند و حساسیت‌های دیگری از این قبیل دارند. پس اگر شما بعد از میکرونیدلینگ از کرم‌هایی با ترکیبات نادرست و نامناسب برای وضعیت پوستتان استفاده کنید، دچار مشکلات جدی روی پوستتان خواهید شد.

حتما ببینید: تاثیر ضد آفتاب بر پوست

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

باید و نبایدهای مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

آب زدن به پوست ممنوع!

به دلیل حساسیت پوست بعد از میکرونیدلینگ یکی از مواردی که باید رعایت شود، حمام نرفتن و نشستن صورت به مدت ۴۸ ساعت است. یعنی باید دقت داشته باشید که ترجیحا تا دو روز هیچ آبی به صورتتان نزنید و پوستتان را نشویید.

حتما ببینید:‌ بهترین spf برای ضد آفتاب

آرایش نکنید!

اگر شما قصد انجام عمل میکرونیدلینگ صورت را دارید باید فکر آرایش و استفاده از لوازم آرایشی را تا چند روز بعد از این کار از سرتان بیرون کنید. زیرا استفاده از هر گونه ابزار آرایشی و حتی مراقبتی مانند کرم، کرم پودر، سرم پوست و … پوست شما را تحریک می‌کند و ممکن است موجب التهاب و آلرژی پوستتان شود.

استفاده از کرم ضد آفتاب و قرار گرفتن زیر نور ممنوع!

نکته بسیار مهم دیگر در خصوص مراقبت‌های ویژه بعد از میکرونیدلینگ این است که حداقل تا ۴۸ ساعت به هیچ عنوان پوست صورتتان را زیر هیچ نوع نوری قرار ندهید. نور مستقیم آفتاب، نور غیر مستقیمی که از پنجره به خانه می‌آید، نور لامپ و نورهای مانیتورهای وسایل الکترونیکی مانند گوشی، تبلت و لپتاپ همگی جز نورهای ممنوعه هستند. حالا ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ صورت چه ضد آفتابی است که برای در امان ماندن از این نورها از آن استفاده کنیم. اما باید بدانید که حتی استفاده از کرم‌های ضد آفتاب نیز بعد از میکرونیدلینگ ممنوع می‌باشند. زیرا تا زمانی که منافذ پوست شما باز هستند نباید از هیچ کرمی حتی کرم‌های مراقبتی استفاده کنید. زیرا ترکیبات موجود در آنها برای شرایط فعلی پوست شما اصلا سازگار نیستند.

حتما ببینید: بهترین ضد آفتاب ایرانی

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

پیشنهاد کمدایی برای خرید کرم ضد آفتاب با تخفیف ۵۰%

ضد آفتاب بهترین همراه پوست شما در هر شرایطی است. چه در خانه باشید یا چه در بیرون خانه فرقی نمی‌کند، زیرا در هر دو حالت پوست شما به محافظی مانند ضد آفتاب نیاز دارد. بنابراین برای داشتن یک روتین پوستی موثر باید اول به سراغ خرید کرم ضد آفتاب مناسبی برای پوستتان بروید. ما در این مقاله به صحبت درباره بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ پرداختیم، زیرا یکی از حساس‌ترین زمان‌هایی که پوست شما بیشتر از قبل به مراقبت ویژه نیاز دارد، بعد از میکرونیدلینگ است و ما در این مقاله شما را با این مراقبت‌ها آشنا خواهیم کرد و همچنین پیشنهادهای جذابی برای خریدی آسان و پر از تخفیف برای خرید کرم ضد آفتاب خواهیم داشت. شما می‌توانید خرید کرم ضد آفتاب از اپلیکیشن پر از تخفیف کمدا را امتحان کنید. اگر هنوز کمدا را خوب نمی‌شناسید لازم است بگوییم که شما با نصب اپلیکیشن کمدا می‌توانید تمام کالاهای مورد نیازتان را با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی بخرید و خاطرتان جمع باشد که کمدا با گارانتی پرداخت، فضای امنی را برای خرید و فروش شما فراهم کرده است. کافی است در کمدا نام محصول و کالای مورد نیازتان را در قسمت جستجو سرچ کنید، تا صدها نمونه از آن کالا را با قیمت‌هایی باور نکردنی پیدا کنید. اما فراموش نکنید که شما در کمدا می‌توانید هم یک خریدار باشید و هم یک فروشنده! به این شکل که می‌توانید کالای نو و در حد نو خود را که دیگر در کمدتان جایی ندارد با قیمتی مناسب در کمدا بفروشید و هزینه‌اش را به راحتی دریافت کنید و به این ترتیب اشیای بلا استفاده‌تان را به پول تبدیل کنید. حالا با هم نمونه‌های از محصولات مراقبت از پوست موجود و قابل فروش در کمدا را خواهیم دید.

حتما ببینید:  کرم ضد آفتاب بر پایه آب

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

حتما ببینید: بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

آیا شما بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ را می‌شناسید؟

همانطوری که می‌دانید پوست شما بعد از میکرونیدلینگ حساس‌تر و آسیب‌پذیرتر خواهد شد، بنابراین بهتر است تا زمانی که کاملا پوستتان ریکاوری نشده، از آن مراقبت کنید. آیا مقاله بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ برای شما در انتخاب و خرید کرم ضد آفتاب مناسب برای پوستتان مفید واقع شد؟ برای ما از مراقبت‌ از پوستتان بعد از انچام میکرونیدلینگ بنویسید.

چرا پوست بعد از میکرونیدلینگ حساس است؟

بعد از میکرونیدلینگ منافذ پوست به مدت ۴۸ ساعت باز خواهد بود، بنابراین میزان حساسیت پوست و آسیب پذیری آن نسبت به قبل چندین برابر می‌شود. زیرا منافذ باز زودتر آلودگی‌های محیطی را جذب می‌کنند، سریع‌تر و بیشتر از اشعه‌های آسیب‌زای محیطی، آسیب می‌بینند.

باید و نبایدهای مراقبت پوست بعد از میکرونیدلینگ چیست؟

بعد از انجام عمل میکرونیدلینگ از آب زدن به پوست، آرایش کردن، استفاده از کرم ضد آفتاب و قرار گرفتن زیر نور باید خودداری کنید.

کمدا برای خرید کرم ضد آفتاب با تخفیف ویژه چه راه حلی دارد؟

شما می‌توانید خرید کرم ضد آفتاب از اپلیکیشن پر از تخفیف کمدا را امتحان کنید. با نصب اپلیکیشن کمدا تمام کالاهای مورد نیازتان را با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی بخرید و خاطرتان جمع باشد که کمدا با گارانتی پرداخت، فضای امنی را برای خرید و فروش شما فراهم کرده است.

درباره مینا تیزروی

من مینام، 6 سال روانشناسی خوندم و حالا می‌نویسم. یعنی بیشتر از قبل می‌نویسم، حتی بیشتر از وقتایی که کلاس قصه می‌رفتم. نوشتن واسه من یه دنیاست، یه دنیا که توش اجازه دارم تموم عواطف ساده و پیچیده انسانی رو جسورانه و مختص به خودم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.