دانستنی های ضد آفتاب

بهترین spf برای ضد آفتاب (آشنایی با انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب)

بهترین spf برای ضد آفتاب

بهترین spf برای ضد آفتاب

ضد آفتاب‌ها جایگاه ویژه‌ای در کیف لوازم آرایش خانم‌ها دارند. زیرا بخش مهمی از سلامت و زیبایی پوست در گرو استفاده از کرم ضد آفتاب است. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم در خرید کرم ضد آفتاب دقت و وسواس ویژه‌ای به خرج دهید. حتما می‌دانید که وقتی صحبت از خرید کرم ضد آفتاب به میان می‌آید اولین چیزی که به آن توجه می‌کنیم، درصد spf به کار رفته در آن ضد آفتاب است. بنابراین بهتر است پیش از انتخاب ضد آفتاب مناسب برای پوستتان بدانید که بهترین spf برای ضد آفتاب چه درصدی است. به همین دلیل ما این مقاله از رادیومدا را به صحبت درباره انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب اختصاص دادیم و با چند پیشنهاد پر تخفیف کمدایی برای خرید کرم ضد آفتاب به شما در انتخابی شایسته‌تر و کارسازتر برای پوستتان کمک خواهیم کرد.

حتما ببینید:‌ تاثیر ضد آفتاب بر جوش صورت

انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب

انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب

منظور از spf در کرم‌های ضد آفتاب چیست؟

نام کرم‌های ضد آفتاب به طور کامل می‌تواند کاربری و اثربخشی این محصولات را شرح دهد. همه ما برای اینکه پوستمان را از اشعه‌های مضر محیطی در امان نگه داریم به سراغ استفاده از ضد آفتاب‌ها می‌رویم. زیرا اگر پوست را بدون دفاع در برابر نور و اشعه‌های مضر خورشید قرار دهید، حتما با اثرات ناخوشایندی مانند التهاب، قرمزی، سوختگی، جوش، چین و چروک و حتی مشکلات بسیار حادتری مانند سرطان‌های پوستی مواجه خواهیم شد. اما شاخصی به نام spf در کرم‌های ضد آفتاب قادر است از پوست در برابر این اشعه‌های مضر محافظت کند. نام این شاخص را احتمالا بارها و بارها شنیده‌اید و تا حدی از اثر معجزه‌آسای آن روی پوست نیز اطلاع دارد و زمانی که حرف از انتخاب یک کرم ضد آفتاب می‌شود، به اولین چیزی که توجه می‌کنید درصد به کار رفته این شاخص در کرم ضد آفتاب‌تان است.

حتما ببینید: بهترین ضد آفتاب ایرانی

انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب

انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب

انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب

کرم‌های ضد آفتاب بر اساس میزان محافظت‌شان از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشیدی به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. این میزان محافظت با نماد spf نشان داده می‌شود. که حتما این عبارت را روی بسته بندی کرم‌های ضد آفتاب با اعداد مختلفی دیده‌اید. بیشترین اعدادی که در مقابل نشان spf دیده می‌شوند، اعداد ۱۵، ۳۰ و ۵۰ هستند. این اعداد میزان اس پی اف موجود در کرم ضد آفتاب یا به بیان دیگر میزان محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر را نشان می‌دهند. به طور کلی اگر بخواهید میزان اثربخشی درصدهای مختلف اس پی اف را بدانید به شرح زیر است:

  • کرم ضد آفتاب با spf 15  با ۹۳% محافظت از پوست
  • کرم ضد آفتاب با spf 30 با ۹۷% محافظت از پوست
  • کرم ضد آفتاب با spf 50  با ۹۸% محافظت از پوست

حتما ببینید:  بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ

انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب

انواع spf و اثر آن در کرم ضد آفتاب

خرید کرم ضد آفتاب با تخفیف‌های باورنکردنی از کمدا

هدف از خرید کرم ضد آفتاب محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشیدی است و وظیفه این محافظت در کرم‌های ضد آفتاب بر عهده spf آن است. ما به شما انواع درصدهای spf به کار رفته در کرم ضد آفتاب را معرفی کردیم. حالا اگر شما به دنبال بهترین spf برای ضد آفتاب هستید، تا بتوانید انتخاب بهتری برای مراقبت از پوستتان داشته باشید باید این نکته ساده را بدانید که هر چقدر میزان spf موجود در کرم ضد آفتاب شما بیشتر باشد، به همان اندازه میزان محافظت از پوست توسط کرم ضد آفتاب‌تان نیز بیشتر خواهد بود. اما این فقط یکی از معیارهای انتخاب یک کرم ضد آفتاب خوب است. یکی دیگر از موارد و معیارهای مهمی که باید در انتخاب کرم ضد آفتاب در نظر بگیرید، توجه به لیبلی به نام برچسب طیف گسترده است. این لیبل اگر روی ضد آفتاب شما وجود داشته باشد، به این معنی است که قادر است دو طول موج متفاوتی که اشعه‌های فرابنفش به پوست می‌رسانند (اشعه A  و اشعه B) را کنترل کند و مانع از آسیب رساندن این اشعه به پوست شود. بنابراین اگر ضد آفتاب شما دارای این لیبل مهم باشد، می‌تواند هم مانع از سوختگی آفتاب و التهاب پوستتان شود و هم از پیری پوستتان تحت تاثیر اشعه‌های مضر جلوگیری کند.

حتما ببینید: تاثیر ضد آفتاب بر پوست

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

 

حتما ببینید: بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

 

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

خرید کرم ضد آفتاب از کمدا

حتما ببینید: ضد آفتاب بیودرما اصل و تقلبی

آیا شما بهترین spf برای ضد آفتاب را می‌شناسید؟

حالا که در این مقاله از رادیومدا درباره بهترین spf برای ضد آفتاب با شما صحبت کردیم، احتمالا در خرید کرم ضد آفتاب انتخاب بهتری برای محافظت از پوستتان خواهید داشت. شما تا پیش از این از کرم‌های ضد آفتاب با چه میزان spf استفاده می‌کردید؟ پیشنهاد شما برای خرید کرم ضد آفتاب چه برندی و با چه درصدی از  اس پی اف است؟

منظور از spf در کرم‌های ضد آفتاب چیست؟

شاخص spf در کرم‌های ضد آفتاب قادر است از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشیدی محافظت کند. به نحوی که زمانی که حرف از انتخاب یک کرم ضد آفتاب می‌شود، به اولین چیزی که توجه می‌کنید درصد به کار رفته این شاخص در کرم ضد آفتاب است.

انواع spf و اثرات آن‌ها چیست؟

کرم‌های ضد آفتاب بر اساس میزان محافظت‌شان به spf 15 با محافظت ۹۳% از پوست، spf 30 با ۹۷% محافظت از پوست و spf 50 با ۹۸% محافظت از پوست تقسیم می‌شوند.

کمدا چه پیشنهادی برای خرید کرم ضد آفتاب با تخفیف ویژه دارد؟

با نصب اپلیکیشن کمدا می‌توانید تمام کالاهای مورد نیازتان را از جمله خرید ضد آفتاب با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی بخرید و خاطرتان جمع باشد که کمدا با گارانتی پرداخت، فضای امنی را برای خرید و فروش شما فراهم کرده است.

درباره مینا تیزروی

من مینام، 6 سال روانشناسی خوندم و حالا می‌نویسم. یعنی بیشتر از قبل می‌نویسم، حتی بیشتر از وقتایی که کلاس قصه می‌رفتم. نوشتن واسه من یه دنیاست، یه دنیا که توش اجازه دارم تموم عواطف ساده و پیچیده انسانی رو جسورانه و مختص به خودم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.