دانستنی های ضد آفتاب, معرفی بهترین لوازم آرایشی

بهترین ضد آفتاب ایرانی (معرفی ۵ مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر برای انواع پوست)

بهترین ضد آفتاب ایرانی

بهترین ضد آفتاب ایرانی

پوست ما اولین سد دفاعی بدن در برابر خطرات محیطی است و این عضو گسترده نیز همواره در حال انجام وظیفه برای در امان نگاه داشتن ما است. یکی از خطرات محیطی که از آن صحبت می‌کنیم، نور خورشید است. ممکن است فکر کنید هیچ چیز به اندازه آفتاب نتواند در شادابی و سرحالی اول صبح‌ها به شما کمک کند، این عقیده ممکن است درست باشد؛ اما آیا تا به حال پشت پرده تاثیرات آفتاب بر بدن خود را دیده‌اید؟ باید بدانید که بیش‌تر این اثرات (به غیر از آفتاب‌سوختگی و قرمزی) نامرئی هستند و ممکن است پس از گذشت مدت زیادی، متوجه آن‌ها بشوید. واقعیت این است که آفتاب با وجود تمام لطفی که به کره زمین و طبیعت دارد، چندان با پوست ما سر دوستی ندارد. اشعه‌های مضر خورشیدی می‌توانند موجب آسیب‌های زیادی به پوست ما شوند؛ بنابراین ما نیز باید دست به مقابله بزنیم. بهترین راه مقابله با اثرات مخرب این اشعه‌ها، استفاده از ضد آفتاب است؛ اما مهم‌ترین نکته این است که ضد آفتاب مناسب را با روش‌ها و در زمان مناسب استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم تا شما را بیش‌تر با انواعی از بهترین ضد آفتاب ایرانی آشنا کنیم. پس با رادیومدا همراه باشید تا از بین ۵ مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر مدل مناسب خود را بشناسید و سپس برای خرید ضد آفتاب اقدام کنید.

حتما ببینید:  بهترین ضد آفتاب بعد از میکرونیدلینگ

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

یک ضد آفتاب خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

شاید شما نیز درباره معیار SPF شنیده باشید و حتی ممکن است با خود فکر کنید که بهترین ضد آفتاب‌ها همواره بیش‌ترین SPF را دارند. این تصور اشتباه است. ابتدا باید بدانید که SPF یک ضد آفتاب، با میزان مقاومت ضد آفتاب در برابر اشعه UVB مساوی است. این اشعه می‌تواند روی پوست و البته کلاژن‌های آن تاثیر مخربی بگذارد و در نتیجه آفتاب‌سوختیگی و انواع لکه‌ها را با خود بیاورد. بنابراین SPF یک ضد آفتاب تنها معیار برای سنجش خوب یا بد بودن ضد آفتاب نیست. آفتاب اشعه مخرب دیگری نیز به نام UVA دارد. این اشعه می‌تواند روند پیری زودرس و پیدایش چین و چروک‌ها را به شدت افزایش دهد. بنابراین یک ضد آفتاب خوب اولا باید طیف گسترده باشد تا از پوست شما در برابر هر دو این اشعه‌ها محافظت کند. نکته دوم این است که یک ضد آفتاب خوب باید متناسب با نوع پوست شما باشد. ضد آفتاب‌های مخصوص پوست‌های چرب و جوش‌دار، نباید حاوی چربی و مواد مسدودکننده منافذ پوست باشند و در مقابل مواد ضد جوش در ترکیباتشان داشته باشند. ضد آفتاب‌های مخصوص پوست‌های خشک نیز باید حاوی مواد آب‌رسان باشند تا از خشکی و حساسیت پوست‌های خشک جلوگیری کنند. اگر ضد آفتابی رنگی باشد، باید پوشش‌دهی مناسبی را روی پوست به وجود بیاورد. به طور کلی، ضد آفتاب نباید از روی پوست با تعریق یا هر فعالیت دیگری به راحتی پاک شود.

حتما ببینید: تاثیر ضد آفتاب بر پوست

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر مخصوص پوست چرب

این ضد آفتاب‌ها، علاوه بر این که فاقد چربی هستند، دارای موادی هستند که چربی اضافی پوست شما را کاهش می‌دهند و به دلیل چربی از روی پوست شما پاک نمی‌شوند.

کرم ضد آفتاب Oily and Acne-Prone از برند Lá farrerr

اگر نگرانی‌های شما درباره آفتاب، اثراتی مانند پیرکنندگی و تیره‌کنندگی آن است و پوست چربی نیز دارید، می‌توانید روی این ضد آفتاب از برند لافارر حساب باز کنید. این ضد آفتاب از نوع طیف گسترده (محافظت در برابر هر دو اشعه UVA و UVB) است. SPF این ضد آفتاب ۵۰ است که آن را برای پوست‌های روشن و حساس نیز مناسب می‌کند. این ضد آفتاب بی‌رنگ، حاوی موادی مانند آلوئه‌ورا، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا، پاپایا و عصاره شیرین بیان است که همگی این مواد موجب پیشگیری از لکه‌ها می‌شوند. این ضد آفتاب هم‌چنین ضد حساسیت است و روند پیری پوست شما را کند می‌کند.

حتما ببینید:  کرم ضد آفتاب بر پایه آب

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

ضد آفتاب SPF50 از برند CINERE

این کرم ضد آفتاب نیز بی‌رنگ و مناسب پوست‌های چرب است. از مزایای این کرم ظاهر مات آن است. از آن جایی که برخی از مواد درون ضد آفتاب‌ها به زمان برای فعال شدن نیاز دارند، بهتر است آن‌ها را کمی پیش از در معرض آفتاب قرار گرفتن، استفاده کنید. این ضد آفتاب نیز بهتر است ۳۰ دقیقه پیش از خروج از منزل، استفاده شود و هر ۴ ساعت یک بار نیز تجدید شود.

حتما ببینید: بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست مختلط

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

بهترین مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر برای پوست خشک

پوست به طور کلی طبیعت بسیار خشکی دارد. بهتر است بدانید که آفتاب نیز می‌تواند این خشکی را چند برابر کند. بنابراین استفاده از ضد آفتاب‌های مخصوص پوست‌های خشک با مواد مرطوب‌کننده، می‌تواند برای افراد دارای پوست خشک مناسب باشد.

حتما ببینید: ضد آفتاب بیودرما اصل و تقلبی

ضد آفتاب با SPF 25 از برند ARDENE

این محصول از برند آردن، برای انواع پوست‌های خشک تا معمولی مناسب است. مزیتی که این محصول را منحصر به فرد می‌کند، ماندگاری بالای آن در برابر تعریق یا شست و شو است. بنابراین می‌توانید با خیال راحت از این محصول برای ورزش در یک صبح زیبا استفاده کنید. در ساخت این محصول از فیلترهای ضد آفتاب و بازتاب‌دهنده‌های معدنی با توان حفاظتی زیاد استفاده شده و دارای ویتامین‌های A و E است.

حتما ببینید:‌ تاثیر ضد آفتاب بر جوش صورت

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

ضد آفتاب رنگی با SPF 46 از برند ARDENE

این محصول از برند آردن نیز برای پوست‌های خشک، معمولی و حساس بسیار مناسب است. رنگ‌دانه‌های درون این کرم از نوع معدنی هستند و به هیچ وجه پوست شما را دچار حساسیت نمی‌کنند. استفاده از این محصول، علاوه بر پوشش‌دهی و محافظت از پوست، می‌تواند به رطوبت‌رسانی و جلوگیری از خشکی آن در طول روز کمک کند.

حتما ببینید:‌ بهترین spf برای ضد آفتاب

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

بهترین مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر برای پوست‌های معمولی

ضد آفتاب رنگی فاقد چربی با SPF 60 از برند SEAGULL

این کرم ضد آفتاب از برند سی گل، از نوع طیف گسترده (محافظت در برابر UVA و UVB) و هم‌چنین دارای فیلترهای محافظتی در برابر IR است. این کرم از ترکیباتی مانند ویتامین E، جوانه گندم و عصاره آلوئه‌ورا ساخته شده و همین مواد آنتی اکسیدانی فراوان درون آن، از بروز انواع مشکلات پوستی جلوگیری می‌کنند. این کرم ضد آفتاب، علاوه بر محافظت از پوست شما در برابر آفتاب، می‌تواند به دلیل رنگی بودن، به عنوان یک پایه برای آرایش نیز به کار رود. Oil-Free بودن آن نیز موجب می‌شود تا برای پوست‌های چرب هم تا حدودی مناسب باشد.

حتما ببینید: ضد آفتاب آبرسان

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

مارک کرم ضد آفتاب ایرانی معتبر

کمدا برای خرید ضد آفتاب با قیمت اقتصادی چه پیشنهادی دارد؟

خوشبختانه تعداد اسامی در لیست بهترین ضد آفتاب ایرانی کم نیستند و همین تنوع می‌تواند به شما در انتخاب بهترین‌ها کمک بزرگی بکند. برای خرید انواع ضد آفتاب، پیشنهاد ما به شما خرید از اپلیکیشن کمدا است. با استفاده از اپلیکیشن کمدا، می‌توانید از کالاهای باکیفیت، متنوع، همراه با قیمت‌های مقرون به صرفه و گارانتی پرداخت بهرمند شوید. به علاوه کمدا این امکان را نیز به شما می‌دهد تا بتوانید کالاهای نو یا حتی در حد نوی خود را نیز با قیمت‌های مناسب بفروشید. در ادامه برخی از انواع ضد آفتاب‌های موجود در کمدا را مشاهده می‌کنید:

حتما ببینید:‌ بهترین ضد آفتاب روشن کننده پوست

خرید ضد آفتاب از کمدا

خرید ضد آفتاب از کمدا

خرید ضد آفتاب از کمدا

خرید ضد آفتاب از کمدا

 

حتما ببینید: SPF ضد آفتاب چیست

 

خرید ضد آفتاب از کمدا

خرید ضد آفتاب از کمدا

خرید ضد آفتاب از کمدا

خرید ضد آفتاب از کمدا

حتما ببینید:‌ بهترین ضد آفتاب برای پوست خشک و لک دار

بهترین ضد آفتاب ایرانی مناسب پوست شما، محصول چه برندی است؟

دانستن نام برخی از انواع بهترین ضد آفتاب ایرانی برای شما مفید بوده است؟ بهترین ضد آفتاب ایرانی برای شما مناسب چه نوع پوستی است؟ نظرات و تجربیات خود را درباره خرید ضد آفتاب در قسمت کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

بهترین برندهای ضد آفتاب ایرانی برای پوست چرب کدامند؟

برند ایرانی لافارر و سینره بهترین ضد آفتاب‌ها را برای پوست چرب تولید می‌کنند.

کدام برند ایارنی برای پوست خشک بهترین ضد آفتاب را تولید می‌کند؟

برند آردن دو نوع ضد آفتاب را با spf 25 و spf 46 برای پوست‌های خشک تولید می‌کند.

بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست معمولی محصول کدام برند است؟

برند ایرانی سی گل ضد آفتاب باکیفیت را برای پوست معمولی تولید می‌کند.

کمدا برای خرید ضد آفتاب با قیمت اقتصادی چه پیشنهادی دارد؟

برای خرید انواع ضد آفتاب، پیشنهاد ما به شما خرید از اپلیکیشن کمدا است. با استفاده از اپلیکیشن کمدا، می‌توانید از کالاهای باکیفیت، متنوع، همراه با قیمت‌های مقرون به صرفه و گارانتی پرداخت بهرمند شوید.

درباره فاطمه احمدی

خوشحالم که دهه سوم زندگیم رو با تجربه جدیدی مثل نوشتن شروع می‌کنم و همیشه دنبال یه جایی برای پیاده کردن خلاقیت می‌گردم. حیوون‌ها و نقاشی کردن رو دوست دارم و زیبایی رو تو تفاوت‌های رنگارنگ می‌بینم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.