مراقبت و زیبایی چشم

کاشت مژه چقدر دوام دارد (چند ترفند برای افزایش ماندگاری اکستنشن مژه)

کاشت مژه چقدر دوام دارد

کاشت مژه چقدر دوام دارد

اگر شما جز آن دسته از خانم‌هایی باشید که از ایجاد تغییرات کوچک روی صورتتان برای زیبایی بیشتر لذت می‌برید، احتما کاشت مژه هم جز تغییرات مورد علاقه‌تان خواهد بود. کاشت مژه می‌تواند با اندکی تغییر، تاثیر قابل توجهی در زیبایی چشم‌هایتان به وجود بیاورد به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. اما بیشترین سوالی که در ارتباط با آن پیش می‌آید این است که کاشت مژه چقدر دوام دارد. به همین دلیل ما در این مقاله از رادیومدا برای شما پاسخ سوال‌ کاشت مژه چقدر دوام دارد را شرح خواهیم داد. ولی این تمام ماجرا نیست! زیرا چند ترفند برای افزایش ماندگاری اکستنشن مژه و پیشنهاداتی پر از تخفیف و مقرون به صرفه برای خرید مژه مصنوعی و موقت برای شما خواهیم داشت.

حتما ببینید: کاشت مژه هیبریدی چیست

افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

کاشت مژه چیست؟

کاشت مژه یا اکستنشن مژه روش و تکنیکی است که به شما کمک می‌کند مژه‌هایتان را به حالت دلخواه‌تری برسانید. کاشت مژه می‌تواند مژه‌های شما را پرپشت‌تر، بلندتر، خوش فرم‌تر و مشکی‌تر کند، با این کار به زیبایی چشم‌هایتان بیافزاید و نگاهتان را جذاب‌تر سازد. کاشت مژه یا اکستنشن مژه روشی است که متخصص زیبایی با اضافه کردن مژه‌های دانه‌ای با بافتی مصنوعی اما ظاهری طبیعی، نقاط ضعف مژه‌هایتان را برطرف می‌کند.

حتما ببینید: عوارض اکستنشن مژه

افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

کاشت مژه برای چه کسانی مناسب است؟

  • اگر مژه کم پشتی دارید!

بیشتر دغدغه و مشکل خانم‌ها با مژه‌هایشان، مشکل کم پشتی و کم حجمی مژه‌هایشان است. استفاده از ریمل‌ها می‌تواند برای چند ساعت این دغدغه را از بین ببرد اما اگر به دنبال راه حلی هستید که کمی بلند مدت‌تر باشد، کاشت مژه برایتان گزینه مناسبی است.

  • اگر مژه کوتاهی دارید!

مژه‌های کوتاه معمولا ما را راضی نمی‌کنند، زیرا وقتی مژه‌های بلندتری داریم چشم‌هایمان زیباتر به نظر می‌رسند. افرادی که مژه‌های کوتاهی دارند معمولا با ریمل‌هایی که طول مژه‌ها را بلندتر می‌کنند، این کوتاهی را از بین می‌برند. بنابراین یکی دیگر از مواقعی که کاشت مژه می‌تواند برایتان کارساز باشد زمانی است که مژه‌های کوتاهی دارید.

  • اگر مژه‌ بی حالتی دارید!

یکی از دلایلی که افراد به سراغ کاشت مژه می‌روند این است که مژه‌های بی‌حالت یا بد حالتی دارند. یعنی مژه‌هایشان انحنای لازم را برای فرم بخشیدن و زیباتر کردن چشم‌هایشان را ندارد. در این حالت کاشت مژه می‌تواند حالت دلخواهی را به مژه‌هایتان ببخشد و زیبایی چشم‌هایتان را دو چندان کند.

حتما ببینید: لیفت مژه چیست

افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

عمر مفید کاشت مژه

اولین سوالی که برای علاقه‌مندان به کاشت مژه پیش می‌آید این است که کاشت مژه چقدر دوام دارد؟ معمولا دوست داریم پاسخ این سوال مدت زمان زیادی را در بر بگیرد. اما متاسفانه کاشت مژه هم مانند بسیاری دیگر از اقدامات زیبایی دارای ماندگاری محدودی است. کاشت مژه معمولا از دو هفته تا بیست روز می‌تواند برای شما ماندگاری داشته باشد و این مدت زمان تا حدود زیادی به نوع مراقبت و نگهداری شما از مژه‌هایتان بستگی دارد. اگر شما به مژه‌هایی که کاشته‌اید، اهمیت چندانی ندهید احتمالا بعد از گذشت دو هفته دچار ریزش خواهند شد و اثری از حالت اولیه‌اش نخواهند داشت. اما اگر کمی در نگهداری از آن دقت به خرج دهید می‌توانید بیش از دو هفته و تا ۲۰ روز مژه‌هایتان را حفظ کنید.

حتما ببینید: کاشت مژه چیست

چند ترفند برای افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

درست است که کاشت مژه عمر کوتاهی دارد اما شما می‌توانید با کمی مراقبت از آن‌ها این بازه زمانی را کمی بیشتر کنید. حالا در زیر به مواردی که مدت زمان کاشت مژه‌تان را بیشتر می‌کند اشاره خواهیم کرد:

  • زیاد زیر دوش نایستید.
  • سرتان را زیر دوش کمی بالاتر بگیرید که جریان آب مستقیما به سمت چشم‌هایتان نریزد.
  • با صورت روی بالش نخوابید.
  • هنگام شستن صورتتان به چشم‌هایتان فشار نیاورید.
  • از ریمل روی مژه‌هایی که کاشته‌اید استفاده نکنید.
  • سعی کنید با براش مخصوص مژه، مژه‌هایتان را شانه کنید تا مرتب شود.

حتما ببینید: ضرورت استفاده از کرم دور چشم

افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

افزایش ماندگاری اکستنشن مژه

پیشنهاد کمدایی برای خرید مژه مصنوعی با تخفیف ۵۰%

زیبایی چشم تا حدود زیادی به کیفیت و زیبایی مژه‌های شما بستگی دارد. بنابراین اگر بتوانید دائما مراقب مژه‌هایتان باشید و با تقویت‌شان آن‌ها را در وضعیت بهتری قرار دهید، دیگر به کاشت مژه نیازی نخواهید داشت. اما گاهی نیز کاشت مژه یا خرید مژه مصنوعی و موقت در برخی شرایط به دادمان می‌رسد. ما در این مقاله برای شما پاسخ‌هایی برای این سوال که کاشت مژه چقدر دوام دارد صحبت کردیم و حالا نیز پیشنهادهای جذابی برای خریدی آسان و پر از تخفیف برای خرید مژه مصنوعی خواهیم داشت. شما می‌توانید خرید مژه مصنوعی را از اپلیکیشن پر از تخفیف کمدا انتخاب کنید. اگر هنوز کمدا را خوب نمی‌شناسید لازم است بگوییم که شما با کمک اپلیکیشن کمدا می‌توانید تمام کالاهای مورد نیازتان را با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی بخرید و خاطرتان جمع باشد که کمدا با گارانتی پرداخت، فضای امنی را برای خرید و فروش شما فراهم کرده است. کافی است در کمدا نام محصول و کالای مورد نیازتان را در قسمت جستجو سرچ کنید، تا ما به شما صدها نمونه از آن کالا را با قیمت‌هایی باور نکردنی نشان دهیم. اما فراموش نکنید که شما در کمدا می‌توانید هم یک خریدار باشید و هم یک فروشنده! به این شکل که می‌توانید کالای نو و در حد نو خود را که دیگر در کمدتان جایی ندارد با قیمتی مناسب در کمدا بفروشید و هزینه‌اش را به راحتی دریافت کنید و به این ترتیب اشیای بلا استفاده‌تان را به پول تبدیل کنید. حالا با هم نمونه‌های از محصولات موجود و قابل فروش در کمدا را خواهیم دید.

حتما ببینید:‌ ایا کرم دور چشم تاثیر دارد

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

برای شما کاشت مژه چقدر دوام دارد؟

کاشت مژه نیز مانند بسیاری از اقدامات زیبایی عمر و ماندگاری مشخصی دارد بنابراین اگر می‌خواهید از آن همچنان استفاده کنید باید به فکر ترمیمش باشید. ما در این مقاله تا حدودی پاسخ سوال کاشت مژه چقدر دوام دارد را با چند راهکار برای افزایش ماندگاری آن به شما دادیم. حالا شما از تجربیات خود در زمینه نگهداری از مژه‌های کاشت شده‌تان برای ما بگویید. کاشت مژه شما چقدر دوام دارد؟ آیا ترجیح شما کاشت مژه است یا خرید مژه مصنوعی موقت؟

کاشت مژه چیست؟

کاشت مژه یا اکستنشن مژه روش و تکنیکی است که متخصص زیبایی با اضافه کردن مژه‌های دانه‌ای با بافتی مصنوعی اما ظاهری طبیعی مژه‌هایتان را پرپشت‌تر، بلندتر، خوش فرم‌تر و مشکی‌تر می‌کند.

کاشت مژه برای چه کسانی مناسب است؟

کاشت مژه برای افرادی که مژه کم پشت، کوتاه یا بی‌حالتی دارد می‌تواند موثر و کمک‌کننده باشد.

چگونه عمر اکستنشن مژه را زیاد کنیم؟

زیاد زیر دوش نایستید وسرتان را کمی بالاتر بگیرید که جریان آب مستقیما به سمت چشم‌هایتان نریزد. با صورت روی بالش نخوابید، هنگام شستن صورتتان به چشم‌هایتان فشار نیاورید و از ریمل روی مژه‌هایی که کاشته‌اید استفاده نکنید. رعایت این نکات به افزایش عمر اکستنشن مژه کمک می‌کند.

پیشنهاد کمدا برای خرید مژه مصنوعی مقرون به صرفه چیست؟

شما با کمک اپلیکیشن کمدا می‌توانید تمام کالاهای مورد نیازتان از جمله مژه مصنوعی را با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی بخرید و خاطرتان جمع باشد که کمدا با گارانتی پرداخت، فضای امنی را برای خرید و فروش شما فراهم کرده است.

درباره مینا تیزروی

من مینام، 6 سال روانشناسی خوندم و حالا می‌نویسم. یعنی بیشتر از قبل می‌نویسم، حتی بیشتر از وقتایی که کلاس قصه می‌رفتم. نوشتن واسه من یه دنیاست، یه دنیا که توش اجازه دارم تموم عواطف ساده و پیچیده انسانی رو جسورانه و مختص به خودم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.