مراقبت و زیبایی چشم

عوارض اکستنشن مژه (با معایب کاشت مژه در رادیومدا بیشتر آشنا شوید)

عوارض اکستنشن مژه

عوارض اکستنشن مژه

حتما با اکستنشن مژه و تاثیر قابل توجه آن در زیبایی مژه و چشم‌هایتان آشنا هستید. اکستنشن مژه می‌تواند مژه‌های شما را در وضعیت بهتر و زیباتری از نظر حجم و بلندی و حالت قرار دهد بنابراین اکستنشن مژه جز کارهای مورد علاقه‌ای است که خانم‌ها برای زیبایی بیشتر چشم‌هایشان به سراغش می‌روند. اما متاسفانه اکستنشن مژه نیز دقیقا مانند بسیاری دیگر از اقدامات زیبایی دارای عوارضی است که در مقابل نقاط مثبت آن قرار می‌گیرد. به همین دلیل ما این مقاله از رادیومدا را به صحبت درباره عوارض اکستنشن مژه اختصاص دادیم شما را با برخی از معایب کاشت مژه آشنا کنیم و بعد هم با چند تخفیف کمدایی به شما در خرید مژه مصنوعی کمک کنیم.

حتما ببینید: لیفت مژه چیست

معایب کاشت مژه

معایب کاشت مژه

آشنایی با معایب کاشت مژه

اگر شما تجربه کاشت یا اکستنشن مژه را داشته باشید حتما هم با تاثیرات مثبت آن آشنا هستید و هم عوارض ناخوشایند آن را می‌دانید. متاسفانه عوارض اکستنشن مژه در صورتی که شما آن را مدام روی چشم‌تان تمدید کنید، بیشتر از فواید و تاثیرات مثبتش در زیبایی چشم‌هایتان خواهد بود. بنابراین بهتر است بیش از دو یا سه دوره پشت هم تکرار نشود. حالا به سه مورد از مهم‌ترین آسیب‌هایی که اکستنشن مژه برایتان پیش خواهد آورد اشاره می‌کنیم:

ریزش مژه‌ها

همانطوری که می‌دانید برای اکستنشن مژه از چسبی استفاده می‌کنند که طبیعتا ترکیباتی شیمیایی دارد. بنابراین در صورتی که کاشت مژه را مرتبا تکرار و ترمیم کنید، استفاده این چسب روی مژه‌هایتان بیشتر می‌شود و به دلیل ترکیبات شیمیایی این چسب، کم کم اثرات نامطلوبی روی مژه‌های طبیعی خودتان خواهد گذاشت و به بیان ساده‌تر مژه‌هایتان را ضعیف خواهد کرد و منجر به ریزش مژه‌های طبیعی‌تان می‌شود. بنابراین یکی از عوارض اکستنشن مژه ریزش مژه‌های طبیعی خودتان است.

حتما ببینید: کاشت مژه چیست

حساسیت چشم

از دیگر عوارض اکستنشن مژه حساسیت چشم است. به این دلیل که هم مژه‌هایی که روی پلک‌تان استفاده می‌کنید و هم چسبی که به کمک آن مژه‌ها روی پلک‌تان نصب می‌شوند، ترکیباتی غیر طبیعی دارند که می‌تواند به راحتی با توجه به میزان حساسیت چشم‌ و پوست پلک شما، عوارض ناخوشایندی مانند حساسیت چشم را ایجاد کند. زیرا ممکن است از طریق نفوذ چسب مژه به داخل چشم یا از طریق جذب پوستی چشم‌تان دچار علائم آلرژی مانند سوزش چشم، خارش چشم، التهاب و قرمزی چشم شود.

حتما ببینید: کاشت مژه هیبریدی چیست

گل مژه

از دیگر خطراتی که پوست و چشم شما را بعد از انجام اکستنشن مژه تهدید می‌کند، خطر رشد گل مژه است. همانطوری که می‌دانید گل مژه یک واکنش طبیعی بدن به شرایطی است که پوست پلک و چشم‌تان احساس امنیت کامل برای سلامتی‌شان نمی‌کنند. متاسفانه از دیگر عوارض اکستنشن مژه برای چشم‌تان گاهی هم پیدا شدن سر و کله گل مژه پشت پلک است. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از کیفیت موادی که در کاشت مژه برایتان استفاده می‌کنند، مطمئن شوید و سعی کنید بیش از دو الی سه بار اکستنشن مژه‌هایتان را تمدید نکنید.

حتما ببینید: کاشت مژه چقدر دوام دارد

معایب کاشت مژه

معایب کاشت مژه

پیشنهاد کمدایی برای خرید مژه مصنوعی با تخفیف ۵۰%

چشم‌ها بخش تاثیر گذار چهره و مژه‌ها نیز بخش تاثیر گذار چشم‌ها هستند و زیبایی آنها به زیبایی هم وابسته است. بنابراین اگر شما مراقبت مژه‌هایتان باشید و برای تقویت آنها راه‌هایی را در پیش بگیرید، دیگر به کارهایی نظیر اکستنشن مژه برای زیبایی بیشتر چشم‌هایتان نیازی نخواهید داشت. اکستنشن مژه به دلیل زیبایی خیره‌کننده‌ای که به چشم‌ها می‌بخشد، یکی از اقدامات زیبایی مورد علاقه خانم‌ها است. اما متاسفانه عوارض اکستنشن مژه گاهی آنقدر نامطلوب است که وضعیت مژه‌ها را از حالت عادی‌اش هم بدتر می‌کند. به همین دلیل ما در این مقاله از رادیومدا برای شما از عوارض اکستنشن مژه گفتیم و پیشنهادهای جذابی برای خریدی آسان و پر از تخفیف برای خرید مژه مصنوعی خواهیم داشت. شما می‌توانید خرید مژه مصنوعی را از اپلیکیشن پر از تخفیف کمدا امتحان کنید. اگر هنوز کمدا را خوب نمی‌شناسید لازم است بگوییم که شما با نصب اپلیکیشن کمدا می‌توانید تمام کالاهای مورد نیازتان را با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی خریداری کنید و خاطرتان جمع باشد که کمدا با گارانتی پرداخت، فضای امنی را برای خرید و فروش شما فراهم کرده است. کافی است در کمدا نام محصول و کالای مورد نیازتان را در قسمت جستجو سرچ کنید، تا صدها نمونه از آن کالا را با قیمت‌هایی باور نکردنی پیدا کنید. فراموش نکنید که شما در کمدا می‌توانید هم یک خریدار باشید و هم یک فروشنده! به این شکل که می‌توانید کالای نو و در حد نو خود را که دیگر در کمدتان جایی ندارد با قیمتی مناسب در کمدا بفروشید و هزینه‌اش را به راحتی دریافت کنید و به این ترتیب اشیای بلا استفاده‌تان را به پول تبدیل کنید. حالا با هم نمونه‌های از محصولات موجود و قابل فروش در کمدا را خواهیم دید.

حتما ببینید:‌ بهترین روغن گیاهی برای دور چشم

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

آیا شما از عوارض اکستنشن مژه چیزی می‌دانید؟

هر کاری یک سوی سازگار و مثبت با ما دارد و یک سوی ناسازگار و گاها مشکل آفرین. اکستنشن مژه نیز مانند بسیاری از اقدامات زیبایی هم فوایدی دارد و هم مضراتی. آیا شما چیزی از عوارض اکستنشن مژه می‌دانید؟ این تجربه را دارید که پس از کاشت مژه با عوارض اکستنشن مژه رو به رو شوید؟ اگر کاشت مژه انجام داده‌اید برای ما از تجربه خود در این زمینه بنویسید و بگویید برای خرید مژه مصنوعی چه برندی را توصیه می‌کنید؟

عوارض کاشت مژه چیست؟

ریزش مژه‌ها، حساسیت چشم و ایجاد گل مژه از عوارضی هستند که ممکن است بعد از انجام اکستنشن مژه به آن دچار شوید. توضیحات بیشتر این موارد را در این پست بخوانید.

از کجا مژه مصنوعی باکیفیت را با تخفیف بخرم؟

شما می‌توانید خرید مژه مصنوعی را از اپلیکیشن پر از تخفیف کمدا امتحان کنید. با نصب اپلیکیشن کمدا می‌توانید تمام کالاهای مورد نیازتان را با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی خریداری کنید و خاطرتان جمع باشد که کمدا با گارانتی پرداخت، فضای امنی را برای خرید و فروش شما فراهم کرده است.

درباره مینا تیزروی

من مینام، 6 سال روانشناسی خوندم و حالا می‌نویسم. یعنی بیشتر از قبل می‌نویسم، حتی بیشتر از وقتایی که کلاس قصه می‌رفتم. نوشتن واسه من یه دنیاست، یه دنیا که توش اجازه دارم تموم عواطف ساده و پیچیده انسانی رو جسورانه و مختص به خودم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.