مراقبت و زیبایی چشم

کاشت مژه هیبریدی چیست (تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی)

کاشت مژه هیبریدی چیست

کاشت مژه هیبریدی چیست

در تمام سرزمین‌ها با تمام فرهنگ‌ها و تعریف‌های مختلفی که از زیبایی وجود دارد، همیشه چشم‌ها تاثیرگذارترین عضو صورت به شمار می‌روند که بخش قابل توجهی از زیبایی چهره از آن‌ها وام گرفته است. بنابراین شاید به همین دلیل است که در تمام دنیا علاقه خانم‌ها بیشتر به سمت آرایش چشم معطوف شده است. از همین رو کاشت مژه جز اقدامات پرطرفدار زیبایی است. به همین دلیل ما این مقاله از رادیومدا را به صحبت درباره یکی از انواع محبوب و پرطرفدار کاشت مژه اختصاص داده‌ایم و می‌خواهیم برایتان بگوییم که کاشت مژه هیبریدی چیست و اگر شما با شیوه‌های نوین کاشت مژه آشنا نیستید با ما همراه باشید تا تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی را بشناسید و از تخفیف‌های ما در کمدا برای خرید مژه مصنوعی و موقت نیز بهرمند شوید.

حتما ببینید: عوارض بوتاکس برای دور چشم

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

آشنایی با کاشت مژه به سبک هیبریدی

کاشت مژه روشی است برای پرپشت‌تر کردن و حالت بخشیدن به مژه‌هایی که در حالت طبیعی‌شان به اندازه کافی بلند، پرپشت و خوش حالت نیستند. کاشت مژه هیبریدی یکی از روش‌های کاشت مژه است. حالا ممکن است این سوال برایتان به وجود بیاید که کاشت مژه هیبریدی چیست ؟ کاشت مژه هیبریدی روشی است که در آن تعداد زیادی مژه با شکل‌های متفاوت (به شکل والیوم، مگا والیوم و حتی کلاسیک) روی خط مژه کاشت می‌شود. در روش اکستنشن هیبریدی مژه انواع مختلف مژه‌ها با بی‌نظمی جالبی روی خط مژه کاشت می‌شوند. این بی‌نظمی و نامرتبی جزئی مژه‌ها، موجب طبیعی‌تر جلوه دادن مژه‌هایتان می‌شود. نکته دیگری که در پاسخ به سوال کاشت مژه هیبریدی چیست می‌توان داد این است که در روش اکستنشن هیبریدی مژه‌های شما حجیم‌تر، بلندتر و حتی مشکی‌تر به نظر می‌رسند. این روش کاشت مژه محبوب سلبریتی‌ها است. آن‌ها برای جلب توجه بیشتر و استایل‌های متفاوت‌تر در آرایش چهره‌شان به این روش از اکستنشن مژه علاقه بیشتری نشان می‌دهند.

حتما ببینید: لیفت مژه چیست

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

کاشت مژه هیبریدی و کاشت مژه کلاسیک هر دو روش‌هایی برای اکستنشن مژه هستند و هدف یکسانی دارند. یعنی اگر می‌خواهید مژه‌هایتان بلندتر، پر پشت‌تر یا تیره‌تر و جذاب‌تر به نظر بیایند، می‌توانید به سراغ کاشت مژه بروید. اما بستگی دارد که شما دوست دارید مژه‌های جدیدتان چه حالتی داشته باشند و چقدر بلند یا چقدر پر پشت شوند؟ بنابراین بسته به سلیقه و انتظارتان می‌توانید یکی از روش‌های کاشت مژه مانند کاشت مژه کلاسیک یا کاشت مژه هیبریدی را انتخاب کنید. اگر هنوز می‌خواهید بدانید که کاشت مژه هیبریدی چیست، لازم است بدانید که در کاشت مژه هیبریدی از مژه‌های بیشتری روی پلک‌تان استفاده می‌شود و دانه‌های مژه‌ای که روی پلک‌تان کاشت می‌شوند، کاملا یک شکل نیستند. در حالی که در کاشت مژه کلاسیک از مژه‌هایی یک شکل، یک اندازه و هماهنگ استفاده می‌شود که با نظم در کنار هم، با تراکمی نسبتا محدود چیده می‌شوند. اما در کاشت مژه هیبریدی این نظم و هماهنگی وجود ندارد و مژه‌ها با تراکم بیشتری با بی‌نظمی محسوسی روی پلک کاشت می‌شوند.

حتما ببینید: کاشت مژه چیست

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

چند نکته مراقبتی از کاشت مژه هیبریدی

کاشت مژه هیبریدی به دلیل نوع کاشت مژه‌ها و تعداد بالای مژه‌هایی که روی پلک استفاده می‌شود، به حساسیت بیشتری در نگهداری و مراقبت نیاز دارد. به همین دلیل برای این که ماندگاری کاشت مژه هیبریدی بیشتر شود، به شما چند نکته در نگهداری مژه‌هایتان را آموزش خواهیم داد:

  • تا ۲۴ ساعت پس از کاشت مژه هیبریدی به صورتتان آب نزنید.
  • تا ۲۴ ساعت بعد از کاشت مژه به حمام نروید زیرا بخار موجود در حمام استحکام مژه‌ها را کم می‌کند.
  • به هیچ عنوان از ریمل روی مژه‌هایتان استفاده نکنید.
  • به مژه‌ها و پلکتان روغن یا سرم‌های تقویتی نزنید.
  • از خوابیدن با صورت روی بالش به شدت خودداری کنید.
  • چشم‌تان را نمالید و سعی کنید کمتر به چشم و پلکتان دست بزنید.
  • اجازه ندهید هنگام حمام یا شستشوی صورتتان آب با شدن به صورتتان برخورد کند.

حتما ببینید: عوارض اکستنشن مژه

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی

پیشنهاد کمدایی برای خرید مژه مصنوعی با تخفیف ۵۰%

کاشت مژه به دلیل زیبایی تاثیرگذاری که به چشم‌ها می‌بخشد، یکی از اقدامات زیبایی مورد علاقه خانم‌ها است. زیرا زیبایی چشم رابطه مستقیمی با زیبایی مژه‌هایمان دارد. به همین دلیل هم ما در این مقاله از رادیومدا برای شما خواهیم گفت که کاشت مژه هیبریدی چیست و چه تفاوتی با کاشت مژه کلاسیک یا معمولی دارد؟ حالا نیز پیشنهادهای جذابی برای خریدی آسان و پر از تخفیف برای خرید مژه مصنوعی خواهیم داشت. شما می‌توانید خرید مژه مصنوعی را از اپلیکیشن پر از تخفیف کمدا امتحان کنید. اگر هنوز کمدا را خوب نمی‌شناسید لازم است بگوییم که شما با نصب اپلیکیشن کمدا می‌توانید تمام کالاهای مورد نیازتان را با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی خریداری کنید و خاطرتان جمع باشد که کمدا با گارانتی پرداخت، فضای امنی برای خرید و فروش شما فراهم کرده است. کافی است در کمدا نام محصول و کالای مورد نیازتان را جستجو کنید، تا صدها نمونه از آن کالا را با قیمت‌هایی باور نکردنی پیدا کنید. اما فراموش نکنید که شما در کمدا می‌توانید هم یک خریدار باشید و هم یک فروشنده! به این شکل که می‌توانید کالای نو و در حد نو خود را که دیگر در کمدتان جایی ندارد با قیمتی مناسب در کمدا بفروشید و هزینه‌اش را به راحتی دریافت کنید و به این ترتیب اشیای بلا استفاده‌تان را به پول تبدیل کنید. حالا با هم نمونه‌های از محصولات موجود و قابل فروش در کمدا را خواهیم دید.

حتما ببینید: کاشت مژه چقدر دوام دارد

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

خرید مژه مصنوعی از کمدا

نظر شما درباره کاشت مژه هیبریدی چیست ؟

کاشت مژه یکی از کارهای زیبایی محبوب و مورد علاقه خانم‌ها است که احتمالا بسیاری از خانم‌ها برای یک بار هم که شده آن را امتحان کرده‌اند. نظر شما درباره کاشت مژه هیبریدی چیست ؟ شما ترجیح می‌دهید برای کاشت مژه از روش کلاسیک آن استفاده کنید یا روش هیبریدی را می‌پسندید؟ برای ما از تجربیات خود درباره کاشت مژه‌تان بنویسید و بگویید برای خرید مژه مصنوعی چه برندی را ترجیح می‌دهید؟

کاشت مژه هیبریدی چیست؟

در این روشی تعداد زیادی مژه با شکل‌های متفاوت (به شکل والیوم، مگا والیوم و حتی کلاسیک) روی خط مژه با بی‌نظمی جالبی روی خط مژه کاشت می‌شوند. این بی‌نظمی و نامرتبی جزئی مژه‌ها، موجب طبیعی‌تر جلوه دادن مژه‌هایتان می‌شود.

تفاوت کاشت مژه کلاسیک و کاشت مژه هیبریدی چیست؟

در کاشت مژه هیبریدی از مژه‌های بیشتری به صورت نامنظم روی پلک‌تان استفاده می‌شود که کاملا یک شکل نیستند. در حالی که در کاشت مژه کلاسیک از مژه‌هایی یک شکل، یک اندازه و هماهنگ استفاده می‌شود که با نظم در کنار هم، با تراکمی نسبتا محدود چیده می‌شوند.

از کجا مژه مصنوعی با ۵۰% تخفیف بخرم؟

شما می‌توانید خرید مژه مصنوعی را از اپلیکیشن پر از تخفیف کمدا انتخاب کنید. با نصب اپلیکیشن کمدا می‌توانید تمام کالاهای مورد نیازتان را با تخفیف‌های فوق‌العاده و همیشگی خریداری کنید.

درباره مینا تیزروی

من مینام، 6 سال روانشناسی خوندم و حالا می‌نویسم. یعنی بیشتر از قبل می‌نویسم، حتی بیشتر از وقتایی که کلاس قصه می‌رفتم. نوشتن واسه من یه دنیاست، یه دنیا که توش اجازه دارم تموم عواطف ساده و پیچیده انسانی رو جسورانه و مختص به خودم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.